MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   e220 2003. pirkau su bedelem (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=21787)

Snipas 2018-08-15 15:51

e220 2003/09. pirkau su bedelem Help!
 
:wave: Sveiki as naujokas pirkau savo pirma masina e220 2003 neteiskit labai pagal mane nebloga kaina gavau uz 2000Eur. pries pirkima as buvau pries MB kaip ir daugelis jusu nesitikejot tokio pirkinio pagal tiek kiek skaiciau, bet sveiki as po kolkas in love kaip sakoma :D bet yra kelios bedeles ir pagalvojau gal superfanai man padesit ir nesmerksit labai.
zodziu yra taip viena didesne problemele kita mazyte nelabai svarbi net tai pradesiu nuo didesnes
esme yra tokia kad is ryto pvz su salta masina pradejus vaziuot vaziuoji viskas gerai bet jai uzgesini silta masina ir vel uzkuri nemeta 3 begio jai uzkeli apsukas stipriai tada is antro imeta 4. diagnostika klaidu nerado nei varikli nei dezei, rodo tik ABS'a desines puses priekini ir galini rata greicio davikli kazkas tokio. nezinau ar cia susija man taip neatrodo bet gal kam taip buve ir zinot kas per probleme bus is anksto dekojui .
P.S. dezes tepalai nekeisti tikrai zinau kad reik pasikeist bet nezinau ar cia susija.

o antra problemyte butu navigacijos irasymas :D kiek skaiciau pas mane turetu buti ngt1, prie masinos buvo audio 50 aps 5.0 cd diskai, bagazinei yra nav blokas kepiau dvd -r ngt1 zemelapius bagazine nereguoja I diska, priekyja idejus error dvd raso, paspaudus nav arba map raso insert dvd (boot) issikepes buvau 18v ar 19v zemelapius radau gps forume ar per nauja versija isirasiau ar tiesiog reik pradet nuo senesnes ar kazkokio kito reik disko ar tiesiog skaitytuvas ar lazeris bus neveikentis ?

aciu draugai is anksto uz pagalba ir uz investuota laika skaitymui ir pagalbai :D nezinau ar aiskiai ir suprantamai parasiau tikuosi viskas bus jum aisku ir suprantama

Myliu savo MB :seile:



navigacija jpg

Darius 2018-08-15 18:41

Sveikas. Pirmas klausimas, kodėl nenurodytas miestas profilyje registruojantis? tai palengvintų pagalbą, kitas dalykas, dėl dėžės darbo: tai labai susiję, bus nupuvę magnetiniai žiedai ir todėl nemato ratų apsisukimo ir meta į avarinį režimą. Plius su kokia diagnostika daryta diagnozė? Siūlau pasidaryti su mersine diagnostika ir tada bus viskas kaip ant delno, tik pas suprantantį diagnostiką ;)

Dėl navigacijos ir turi rodyti klaidas, nebent nustipęs navi bloko bagažinėje skaitytuvo lazeris.Nes jei pagal tamstos paveikslėlį, tai navi turi veikti iš bagažinės skaitytuvo. Gali parašyti savo vin, tada ir galima žžiūrėti kas ir kaip ;)

Snipas 2018-08-15 19:56

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 503519)
Sveikas. Pirmas klausimas, kodėl nenurodytas miestas profilyje registruojantis? tai palengvintų pagalbą, kitas dalykas, dėl dėžės darbo: tai labai susiję, bus nupuvę magnetiniai žiedai ir todėl nemato ratų apsisukimo ir meta į avarinį režimą. Plius su kokia diagnostika daryta diagnozė? Siūlau pasidaryti su mersine diagnostika ir tada bus viskas kaip ant delno, tik pas suprantantį diagnostiką ;)

Dėl navigacijos ir turi rodyti klaidas, nebent nustipęs navi bloko bagažinėje skaitytuvo lazeris.Nes jei pagal tamstos paveikslėlį, tai navi turi veikti iš bagažinės skaitytuvo. Gali parašyti savo vin, tada ir galima žžiūrėti kas ir kaip ;)

WDB2110061a374821

del diagnostikos labai ir man pasirode kad pas kazkoki plesika papuoliau angliskai jam viska rase pats permeciau aki ka ten iziurejau daugiau supratau negu jis man pasake :D
miestas kaunas papyldisiu, aciu labai uz informacijos pasidalinima tikrinsim,

bet cia pagal tai kaip as suprantu ngt1 turetu but bet nesuprantu kodel buvo diskai audio 50aps version 5.0 :D ?

P.S. jaigu man tie cd netinka galeciau pasidalint tada kam labiau reikalingi ir tiktu :P virselis nekoks bet disku bukle 7/10 bet cia seniena :D

kompaktai-priekis

kompaktai-nugara

Darius 2018-08-15 20:03

Kažkas primaišyta reiškiasi, nes ntg1 yra 1 diskas ir jis bagažinėje dedasi ;)

Kartai būnu Kaune ir galima būtų susitikti pasižiūrėti kas ir kaip ;)

Snipas 2018-08-15 20:31

Nu jaigu turetumet laisvo laiko ir nesusitrudysit labai prasau uzsukit butu smagu kad kas pasiziuretu ka cia per pirkiny turiu ir galetu pasidalinti kokia nors informacija man labai praverstu,
arba gal kas dar pasidalins kokia nors savo patirtim gal kam buve, ir cia kaunieciu labai daug kaip supratau yra pagyvensim pamatysim

o cia su tuo 3 begiu pasidare kai buvom kelyja palanga-kaunas pries 3 savaites kazkur

Darius 2018-08-15 20:41

FB ar messenger Darius Jakimavicius gali rasti mane ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.