MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic Skelbimai (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=174)
-   -   Issinuomociau dirbamos zemes (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13570)

Tomskis 2014-02-07 14:57

jei kam reik zemej prie suderves ar tarp aukstadvario ir alytaus, tai dvigubai pigiau nei rinkos kaina isnuomociau :)

Darinis 2014-02-07 15:08

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 313888)
ukininkas- nuomininkas
savininkas - nuomotojas

ner ka verst lietuviskom raidem parasyta
savininkas pasema supsidijas ir kura palieka ukininkui. Arba savininkas pasema supsidijas ir kura.

nesuprantu tokiu ukininku kurie su tokiom salygom sutinka... va tokiem "sofos ukininkam" tai tikrai reik institucijas uzsiundyt...

Darinis 2014-02-07 15:12

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 313905)
jei kam reik zemej prie suderves ar tarp aukstadvario ir alytaus, tai dvigubai pigiau nei rinkos kaina isnuomociau :)

butu tarp prienu ir marijampoles tai paimciau ir rinkos kaina bet alytus jau per toli :)

Rykštė 2014-02-07 15:29

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 313908)
nesuprantu tokiu ukininku kurie su tokiom salygom sutinka... va tokiem "sofos ukininkam" tai tikrai reik institucijas uzsiundyt...

nu turiu as keleta ha,pats nieko neseju ir nepjaunu,atvaziuoja ukininkas sako atiduosiu kaip ismokas ir galesi zalia dyzeli nusipirkt. tai as sofos ukininkas skaitausi? ar man reiketu bandyt jam sakyt,kad tu nenusiskriausk saves,man duot tik ismoka?

Alkapone 2014-02-07 15:35

ESNIKAS999, nu vapšė pievas šneki... Tėvas mano ūkininkauja minimaliai, turi kelioliką hektarų, vienose vietose nuomuoja, kitose nuomuojasi, jei jam parankioj vietoj moka kad ir žymiai didesnę kainą, iš kitų taip išeina "pervilioja", bet tai čia paprasčiausias verslas. Dar gyvas, nesulauzytas vaiksto... Pagal tavo logiką tai dabar woodoo turėtų važiuot į uteną pas vieną seni, kuris turi šrotą, ir jį "pakast", nes matai, woodoo man uz 150lt ikišo abs bloką, ir dar neveikentį, o nuvažiavęs į uteną ten man už 40lt gerą pardavė... Pas woodoo nebesilankysiu, radau pigiau, o tas išsišokelis robinhudas iš utenos woodoo werslą gadina...

Darinis 2014-02-07 15:53

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 313914)
nu turiu as keleta ha,pats nieko neseju ir nepjaunu,atvaziuoja ukininkas sako atiduosiu kaip ismokas ir galesi zalia dyzeli nusipirkt. tai as sofos ukininkas skaitausi? ar man reiketu bandyt jam sakyt,kad tu nenusiskriausk saves,man duot tik ismoka?

nu jei tau pats ukininkas taip pasiule (nu bet niekaip as tokiu nesupransiu) tai viskas tada ok, bet teoriskai vis tiek sofos ukininkas bet lb smulkus :)

Rykštė 2014-02-07 19:02

Citata:

Pradžioje rašė Darinis (Post 313919)
nu jei tau pats ukininkas taip pasiule (nu bet niekaip as tokiu nesupransiu) tai viskas tada ok, bet teoriskai vis tiek sofos ukininkas bet lb smulkus :)

vienas is musu turbut nieko nesuprantantis........... nuomoju autobusiuka-tai as sofos vairuotojas? nuomoju maisykle,vibro koja,generatoriu ir kitus statybu irankius-tai as sofos statybininkas? man zemes dirbimas elementarus verslas,zinoma nesmagu,kai atsiranda uz tave gudresnis ar turtingesnis,kuris gali moket brangiau,bet toks jau tas gyvenimas.........vieni taip ir lieka prie 28ha,kiti per keleta metu ir 200 turi.(kartu startave).
mb lorinser-kiek duotum uz 6ha klausuciu seniunijoj? gali rasyt viesai,as susidorojimo nebijau,nebent tave kas uzgaudytu. :taip:

MBLORINSER 2014-02-07 19:35

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 313942)
vienas is musu turbut nieko nesuprantantis........... nuomoju autobusiuka-tai as sofos vairuotojas? nuomoju maisykle,vibro koja,generatoriu ir kitus statybu irankius-tai as sofos statybininkas? man zemes dirbimas elementarus verslas,zinoma nesmagu,kai atsiranda uz tave gudresnis ar turtingesnis,kuris gali moket brangiau,bet toks jau tas gyvenimas.........vieni taip ir lieka prie 28ha,kiti per keleta metu ir 200 turi.(kartu startave).
mb lorinser-kiek duotum uz 6ha klausuciu seniunijoj? gali rasyt viesai,as susidorojimo nebijau,nebent tave kas uzgaudytu. :taip:

klausuciuose tiktu turiu 3 hektarus prie to staigaus posukio.
zeme vienam gabale? kurioje vietoje daug maz? 400-500litu jau be snektu galiu duot. o ka daugiau ispesi derybu reikalas.:vynas::vynas:
galiu grudais ar bulvem atsiskaityt. galimas varijantas ka tais metais seju tarkim kviecius kiek 1tona tarkim kvieciu kainuos tiek ir gausi pinigu nuo hektaro. Rapso 0.5t.

Rykštė 2014-02-07 19:50

Citata:

Pradžioje rašė MBLORINSER (Post 313956)
klausuciuose tiktu turiu 3 hektarus prie to staigaus posukio.
zeme vienam gabale? kurioje vietoje daug maz? 400-500litu jau be snektu galiu duot. o ka daugiau ispesi derybu reikalas.:vynas::vynas:
galiu grudais ar bulvem atsiskaityt. galimas varijantas ka tais metais seju tarkim kviecius kiek 1tona tarkim kvieciu kainuos tiek ir gausi pinigu nuo hektaro. Rapso 0.5t.

cia arciau miesto,netoli gelezinkelio,nuo pervazos gal 1,5km. bulviu nevalgau,grudu neturiu kam lesint,taip kad valiuta geriausia. pasakysiu tavo pasiulyma dabartiniam nuomininkui,jei jis iki 500 nepakels,be jokiu sentimentu perleisiu ja tau.

MBLORINSER 2014-02-07 19:54

ne xxxx nuomoja?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.