MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Plastmases, moldingai, apdaila ar dar kaip kitaip vadinami.. Kaip apsisaugojat? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=296)

dyzelis 2008-02-16 10:30

Plastmases, moldingai, apdaila ar dar kaip kitaip vadinami.. Kaip apsisaugojat?
 
Kaip apsaugoti nuo ilgapirsciu plasmases? gal kokiu yra nauju variantu, arba butu idomu suzinoti kaip kiekvienas sprendziat sita klausima?? nes jis bent jau124 yra be galo svarbus, idomu kaip tarkim ir 140 apsisaugoti?? nes teko matyti 124 aplupinetu vaizdas nekoks tikrai, bet 140 dar baisiau atrodo, isplesytas toks... ziaurios skyles lieka..

taigi idomu kas kaip apsisaugojat :) beje gal ir 210 panasi problema egzistuoja ar dar kitiems :zenklas: modeliams, taigi pasidalinkim :)

Mb 140 2008-02-16 12:47

nu su 140 plastmasem nesusiduriau kad kam dingtu,draugelis kieme laiko jau pora metu,as kazkaip i aikstele man ramiau,plius kasko pas mane.Nu o su 124 tai truputi maziaujau lupineja,bet jai ne vietoj stoves tai tikrai dings.broliui nuo megos parduotuves,viena puse nuplese diena :)

pucenas 2008-02-16 14:00

na jo man 2 kartus jau buwo nulupe parazitai tie :) tai db prikilijavau su stiklo klijais tai jai lups tikrai nei man nei jiem nebus :)

dyzelis 2008-02-16 14:10

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3939)
nu su 140 plastmasem nesusiduriau kad kam dingtu,draugelis kieme laiko jau pora metu,as kazkaip i aikstele man ramiau,plius kasko pas mane.Nu o su 124 tai truputi maziaujau lupineja,bet jai ne vietoj stoves tai tikrai dings.broliui nuo megos parduotuves,viena puse nuplese diena :)

oi ziauru megoj ir dar diena :sokas: o su kamerom nieko nepavyko? neuzfiksavo?

as savo viena tai esu prikniedijes, aisku gal nelabai jau graziai atrode, bet kai be ju tai sivis bausiai atrodo.. matesi taskuciai sidabriniai ir viskas :) bet maciau kiti isvis graziai pasidaro, netgi spalva pilka parenka, ar uzdazo kniedes, tada isvis tik is labai arti matosi, ir to vaizdo negadina ir tikrai ant dusios ramiau.

O kas del 140 tai viena maciau irgi prisikniedijes buvo. Idomu tvirtinimas toks pats kaip pas 124 ? tu plasmasiu, ar pavogti jas sunkiau?

Mb 140 2008-02-16 14:30

Vagims Nieko Sunkaus Nera,bet 140 Kniedit Nekoks Vaizdas Tikrai.siaip Tai Jei Ir Pavagia Butinai Nusimkit Laikikliu Nes Ju Kaina Beprotiska,vienas Virsutinis 10lt O Eina Tikrai Nemazai

dyzelis 2008-02-16 14:35

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 3968)
Vagims Nieko Sunkaus Nera,bet 140 Kniedit Nekoks Vaizdas Tikrai.siaip Tai Jei Ir Pavagia Butinai Nusimkit Laikikliu Nes Ju Kaina Beprotiska,vienas Virsutinis 10lt O Eina Tikrai Nemazai

tai vaizdas tai jo, bet koks vaizdas kai nuima??

o ar techiskai eina pritvirtint su kniedem kaip ir 124?? nes kaip maciau aplupineta 140 tai ten tokios skyles eina priekiniuose sparnuose

Mb 140 2008-02-16 14:43

Tik Sparnuose :)

Dovana 2008-02-16 15:16

Prikniedijau graziai, kniedziu nesimato,na nebent is arti. kad pamatytu...Nors isaip ir tai bande uzkisti atsuktuvu :bebebe:

dyzelis 2008-02-16 15:24

Citata:

Pradžioje rašė Dovana (Post 3972)
Prikniedijau graziai, kniedziu nesimato,na nebent is arti. kad pamatytu...Nors isaip ir tai bande uzkisti atsuktuvu :bebebe:

oi geras! :ohne: koks tikslas lupti priknieditas?? gal koks nepatyres papuole :)

o ka nors sugadino belupdamas?

Hamann 2008-02-16 23:01

Variantas A: apsidraust kasko (Minusai: jei nulups bus galvos skausmo + francize. Pliusai: jei daug nulups visas pakeist tekainuos francize)

Variantas B: prikniedyt (Minusai: daznai matosi kniedes, kniedyjimo vietose plasmase truputi ilinksta ir is toliau tai matosi, jei perdaug tvarkingai prikniedysit ir paslepsit kniedes, gali nepastebeje nakty vistiek lupt :) Pliusai: vagys mato kad prikniedyta ir nebando (dazniausiai) lupt)

Variantas C: suleist ant kliju (Minusai: vagys nemato kad pritvirtintos gali bandyt lupt. Pliusai: atrodo estetiskai)

Variantas D: Paimat lipduku vizualiai panasiu i kniedes, ir priklijuojat kampuose (Minusai: vistiek lievai atrodo. Pliusai: negadinsit plastmasiu, o vagys is toliau pamate pagalvos kad prikniedyta, ir nesivargins lupt)

P.S. Jei neklystu tai po tom plastmasem kupo stiklas reguliuojas, turekit tai omeny bandydami pritvirtint plastmases :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.