MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   CLK Klasė (W208, C209) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=157)
-   -   CLK 200 W208 netraukia (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=11474)

murzius 2013-01-15 15:43

CLK 200 W208 netraukia
 
Sveiki,

turiu beda su mersiuku. Ant laisvu apsuku gazuoji kuo puikiausiai bet vaziuojan spustelni stipriau gaza ir masina pradeda kratytis - kiek suprantu cilindra atjungia. sustoji isjungi degima ir vel vaziuoja normaliai. Masina su dujom. tai su dujom tik daugiau spustelni ir sakes o benzinu biski maziau bet irgi ta beda yra. Vieni aiskino kad tai oro srauto matuokle bet pakeiciau gal kokiu 10 ir su visom taspats. dar esu girdejes kad gali buti virsutines padeties apsuku daviklis. dar purkstukas. bet esme tame kad vilniui variau i servisiuka ir dare diagnostika Trikampe - vadinasi, tai nieko neranda sako viskas gerai. ka daryt?
gal patarsit ka daryt ir kur kreiptis?

DTM 2013-01-15 15:50

Sorry uz OT, bet ziuriu neblogai klesti servisai, pajungia sako neaiskius kompus nieko nepamato ir sako viskas gerai. Dave diagnostikos raporta ?

woodoooo 2013-01-15 17:18

tegu padaro diagnostika su star ir tada jau ziurek toliau.

Hunter 2013-01-15 18:50

jeigu kazka atjungia tai tikrai rodys klaida

lisas 2013-01-15 20:30

Babinas ziurejai?.pabandyk toki dalyka padaryti-atjunk velenu davikli ir paziurek ar pageres.

murzius 2013-01-16 06:39

Citata:

Pradžioje rašė DTM (Post 249384)
Sorry uz OT, bet ziuriu neblogai klesti servisai, pajungia sako neaiskius kompus nieko nepamato ir sako viskas gerai. Dave diagnostikos raporta ?

Nu ne zinokit nieko nedave. pasake dujas tvarkykis. o dujose sako tai gi ant benzo panasiai tai tvarkykis jau benza.

murzius 2013-01-16 06:39

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 249432)
jeigu kazka atjungia tai tikrai rodys klaida

Klaida kazkokia rodo bet priezasties nemato. nuraso kad dujos ir viskas.

murzius 2013-01-16 06:42

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 249470)
Babinas ziurejai?.pabandyk toki dalyka padaryti-atjunk velenu davikli ir paziurek ar pageres.

nea babinu neziurejau. uztat pasikeiciau visus laidus ir antgalius isvale dujas ir tt. investiciju nemacai o rezultatas nulinis.
gal gali kaip nors nurodyti kur tas daviklis randasi? buciau dekingas

murzius 2013-01-16 06:43

Tai gal vyriokai koki meistra vilniuje galit parekomenduoti? kuris kazka pasakyt galetu

lisas 2013-01-16 08:55

Daviklis randasi variklio virsuj is priekio kur paskirstymo velenai randasi.isiurbimo veleno pusej ir jis turetu buti is sano prie pat virsaus variklio.isivaizduok,kad zvaigzde isurbimo veleno stovi pries tave,o daviklis stvovi is sono tos zvaigzdes.tikiuosi supratai ka turejau omeni

Hunter 2013-01-16 09:21

jeigu darosi ir ant benzo ir ant duju, tada cia 99% ne duju irangos gedimas.
Rasyk klaidos kodus ir aprasymus, tada spresim

murzius 2013-01-16 12:26

1 Attachment(s)
Bandau foto prisegti kazkaip nesigauna :)

murzius 2013-01-16 12:27

oi gavosi, tai kuria cia dabar tas laidziokas? po dangciu variklio priekyje? tai gal tas laidas kur desiniau i gofra igrustas?

lisas 2013-01-16 12:28

Nu prie termostato turetu buti

lisas 2013-01-16 12:29

Ne ne i gofra-salia jos turi buti fiske-variklio sane o ne prieki

murzius 2013-01-16 12:35

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 249530)
jeigu darosi ir ant benzo ir ant duju, tada cia 99% ne duju irangos gedimas.
Rasyk klaidos kodus ir aprasymus, tada spresim

O kaip ta klaida nuskaityti :)

lisas 2013-01-16 12:36

Su star diagnostika tau pasakys kas blogai

murzius 2013-01-16 12:41

su tokia ir dare bet nieko nepaake.

lisas 2013-01-16 12:43

Na tada meistrai kausai.tai paprasyk,kad duotu klaidu kodus ir imesk juos cia-vyrai pades iskoduoti

murzius 2013-01-16 13:12

Salia termostato yra daviklis kazkoks. nuimiau fiskute ir pralekiau. masina taip pat netraukia - gal net kiek geriau traukia bet neatjungineja cilindru. uzdejau atgal pirmoi sankryzoi spustelejau ir sakes, pradejo visa masina kratytis ...
https://www.e-tanagra.com/lt/product...ies/10Y5144183

tas daiktas? ji paciam pasikeist galima nera kokiu gudrybiu?

DTM 2013-01-16 14:34

Kaip suprantu maisote alkuninio veleno sukiu davikli su velenelio.

http://images.yuku.com.s3.amazonaws....83e87bf76f.jpg
Sita atjungei ?

murzius 2013-01-16 14:39

taip sita :)

o kuri reikejo?

lisas 2013-01-16 21:36

Sita ir reikjo.o ta davikli kuri nurodei,tai jis randasi prie smagracio(maxavyko)

murzius 2013-01-17 04:59

tai gal cia sitas daviklis?
tai jei ji atjungus veikia geriau - kiek suprantu pradeda dirbti serviso rezimu. o uzdejus atsiranda problemos - blogi parodymai daviklio. tai keisti sita davikli?
http://www.e-tanagra.com/lt/products...mas/10Y3765578

lisas 2013-01-17 09:35

Neskubek tu jo keisti.ispradziu normalia diagnostika pasidaryk.star turetu parodyti jai butu mires sis daviklis.manau bedos turetu buti kazkur giliau.kai man buvo tas pats,tai as net grandine keiciau,kompa keiciau,babinas keiciau,alkuninio veleno davikli keiciau,zakiu ir babinu laidus keiciau,zvakes keiciau,buvau bandes keisti paskitstimo veleno davikli-bet deja niekas nepadejo.po to nuvariau i serviza ir sutvarke,bet zarazos nesake kame beda.
Man viskas prasidejo po to kai uzvedziau masina laidais nuo kitos masinos.klaida mete-missfire.tipo nepaduoda kibirksties.dar atsimenu tikrino purkstukus,bet viskas buvo ok.
Kai issiaiskinsi kame beda butinai duok zinoti-idomu man kas ten buvo,beto manau ir kitiems pravers

ervinas 2013-01-18 12:10

pas mane irgi panasiai..bet nepastoviai .mercedes 208 2.3 dujos isibegejant kazkur nuo 80km pradeda pora kart trukciot gali net kazkas susaudo pora kart bet paspaudzius stipriau tai meta zemesne pawara daugiau apsuku ir viskas normaliai bet buna irgi trukcioja kai kazkas atjungia kazka tai vaziuojant su raktu greitai uzvedimo atjungi degima ir greitai ijungi vaziuodamas ir viskas gerai
tai rodo kad atsiranda kazkok gedimas,klaida,o su degimo raktu ja nuresini..ir nzn net kas tai.bandisiu irgi diagnostika padarit ar su oro srauto zaist.pas dujininkus diagnostika rodo viskas dirba idealiai o rimo servise sake kad jai stovi dujos tai iskart jem mes klaida kazkokia.bet va kad svarbiuausia kai darai diagnostika variklis normaliai dirba.ta problemele atsiranda tik vaziuojant.tai kaip pagaut ta klaida diagnostikam net nzn. beja stovint ijungus drive padeti vibruoja masina.

lisas 2013-01-18 13:21

tu cia apie kita beda sneki.kiek suprantu pas vaikinuka tai atjungia cilindra ir po to daryk ka nori-gazuok negazaves,tas cilindras nepasijungia.o tik uzgesinus ir vel uzvedus dirba visi cilindrai ir vel gi iki to kai biski stipriau paspausi akseleratoriu.ai dar uzmirsau pamineti,kad buvau siuntes kompa i firma,kad sutaisytu-nes vienas cia vietinis meistrelis nustate su staru,kad kompui amen.is tos firmeles paskambino man ir pasake kad kompas veikia kuo puikiausiai.mane pati labai kankina smalsumas kas gi buvo tai masinai

ervinas 2013-01-18 15:05

Citata:

Pradžioje rašė lisas (Post 249875)
tu cia apie kita beda sneki.kiek suprantu pas vaikinuka tai atjungia cilindra ir po to daryk ka nori-gazuok negazaves,tas cilindras nepasijungia.o tik uzgesinus ir vel uzvedus dirba visi cilindrai ir vel gi iki to kai biski stipriau paspausi akseleratoriu.ai dar uzmirsau pamineti,kad buvau siuntes kompa i firma,kad sutaisytu-nes vienas cia vietinis meistrelis nustate su staru,kad kompui amen.is tos firmeles paskambino man ir pasake kad kompas veikia kuo puikiausiai.mane pati labai kankina smalsumas kas gi buvo tai masinai

tai pas mane tas pats. buna kaip ir atjungia visai atrodo net kad ir ne viena cilindra o kokius du. tai sustoji uzgesini uzvedi ir vaziuoji. bet cia nevisada taip seip dazniajsiai tik isibegejant sutrukcioja tai daugiau gazo ir praeina.. bet kai suprantu tai trukciojimas atsitinka isibegejant prie tam tikru apsuku tiktai. seip dar nestipriai nervina tai nelendu giliau , vazinieju taip, bet pradiesiu nuo oro srauto matokles pirmiausia

lisas 2013-01-18 15:10

Mano atveju buvo,kad isviso negalejau nei pavaziuoti-tik pradedi judeti ir po 10 metru atjungia cilindra ar cilindrus du.as buvau keites oro srauto matuokle i nauja ir originalia-nepadejo.tai jai itari oro srauto matuokle,tai atjung ja isviso ir turetu dingti tas simptomas-masina zinoma trauks ne taip kaip turetu,bet neturetu atjungineti cilindru bent jau.

Gediminas 2013-02-07 16:55

lygiai tas pat
 
Citata:

Pradžioje rašė ervinas (Post 249874)
pas mane irgi panasiai..bet nepastoviai .mercedes 208 2.3 dujos isibegejant kazkur nuo 80km pradeda pora kart trukciot gali net kazkas susaudo pora kart bet paspaudzius stipriau tai meta zemesne pawara daugiau apsuku ir viskas normaliai bet buna irgi trukcioja kai kazkas atjungia kazka tai vaziuojant su raktu greitai uzvedimo atjungi degima ir greitai ijungi vaziuodamas ir viskas gerai
tai rodo kad atsiranda kazkok gedimas,klaida,o su degimo raktu ja nuresini..ir nzn net kas tai.bandisiu irgi diagnostika padarit ar su oro srauto zaist.pas dujininkus diagnostika rodo viskas dirba idealiai o rimo servise sake kad jai stovi dujos tai iskart jem mes klaida kazkokia.bet va kad svarbiuausia kai darai diagnostika variklis normaliai dirba.ta problemele atsiranda tik vaziuojant.tai kaip pagaut ta klaida diagnostikam net nzn. beja stovint ijungus drive padeti vibruoja masina.

Sveiki,

pas mane mb clk 200 99metu lygiai tas pats, toks jausmas kad atjungia cilindra. Tada as greitai isjungiu motora, paskui vel ijungiu ir toliau vaziuoju. Gal kas zinot kur cia beda? ir i ka kreiptis pagalbos? aciu

lisas 2013-02-07 22:55

Kreipkis i silberi.arba i serviza koki.ir eilini karta prasau-jai issiaiskinsi kame beda,tai duok zinoti.nes kiek veikeju klausia,tai bandai padeti ir paprasai,kad issiaiskine parasytu kas buvo ir kaip sutaise.bet deja nei vienas nebenori pasidalinti bedos sprendimu,kad ateiti si isformacija praverstu zmonem.
P.s. laidus,babinas tikrinai? Zvakes,davikli paskirstymo na ir t.t.

murzius 2013-02-13 07:15

del cilindru atjungimo tai babinos yra situ mersu beda. pramusineja jas. senesniuose MB ant dvieju cilindru stovi viena naujasniuose kiekvienas cilindras turi po viena. man pakeite ir masina ant benzo uzriaumojo kaip nauja. buvau jau pamirses kad mersa ir vairuoju. beda ta kad nedavaziavus namo vel parejo :DDDD
dabar plaukioja apsukos ka daryti? ant mazu buna kad vos neuzgesta trukcioja.

Hunter 2013-02-13 09:48

Ir aisku babina pirkai nauja, kuri tikrai negalejo nudusti

murzius 2013-02-13 18:15

pakeite babina ir susitvarke sita beda.
dabar uzvedus varikli iskart smarkiai susvyruoja apsukos. kol salta tai kiek suprantu automatinis patsosas uzplesia apsukas, o kai silta tai tep susvyruoja kad vos neuzgesta. o veikiant tai svyruoja biski. bet darant diagnostika nieko nepasako.

Hunter 2013-02-13 18:40

su kokia iranga dare diagnostika?

vampyras 2013-02-13 18:46

Citata:

Pradžioje rašė murzius (Post 254244)
pakeite babina ir susitvarke sita beda.
dabar uzvedus varikli iskart smarkiai susvyruoja apsukos. kol salta tai kiek suprantu automatinis patsosas uzplesia apsukas, o kai silta tai tep susvyruoja kad vos neuzgesta. o veikiant tai svyruoja biski. bet darant diagnostika nieko nepasako.

jaigu pastoviai perdega babinos pasitikrink ju laidus, jie eina prie variklio galvos nukelimo kablio, ir kartais prasitrina, taip gauna pastovu minusa, ir perdega. cia galioja visiems M111

murzius 2013-02-13 18:56

pavadinimo tai nezinau bet i specelizuotus mersu serviziukus variau. pvz vilniui lidema ar kaip ten

fja449 2016-12-17 22:40

isiaiskino kas del cilindru nedarbo kartais?

mantas99999 2016-12-27 19:43

turejau panasia beda su cilindrais, vaizdas buvo toks kad babinoj broblemos bet pradejau nuo zvakiu, laidu, tada pakeiciau viena babina (kad prasitestuot ar kazkas keiciasi (kaip be deliociau misfirino skirtingi cilindrai) tai atmeciau sita varianta, prieskojau bedu visur, galiausiai vienintelis variantas beliko kad nauja babina jau iskart buvo bloga, nusipirkau dvi devetas ir viskas susitvarke.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.