MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Auto audio sistemos (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18090)

rafis 2016-03-04 15:27

Tai dar pasakykit kad norint klausyt muzika, butina ireikia vinilines ploksteles det.
Muzika klausau ivairia, nuo roko iki klasikos, bumcikai irgi daznai groja. Nei viena muziko zanra klausant mb ar bmw negroja geriau nei audi. cia mano kurciom ausim.

simaso 2016-03-04 15:35

vinylas visai kitaip skamba, geraja to žodžio prasme. visai kitoks muzikos vertinimas tampa ;]

Gintaras 2016-03-04 15:51

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 424903)
gerbiamasis, jus ne taip supratote. :) as zinau kad jum neitiks automobilio koloneliu garsas, tiesiog melomanas ar prijauciantis manau man pritars, kad merso gamyklinis bose garsas gerokai prastesnis nei audi. ir apskritai mersas ne i tin pazagus ant audio kokybes masinoje, priesingai nei audi.

aš norėčiau diskusiją pasukti tokia linkme kaip ,kad imant kaip pavyzdį Bose rimtas garso aparatūros gamintojas, leido sau taip skirtingai interpretuoti kokybiškos muzikos supratimą skirtingose auto markėse ir skirtinguose modeliuose ... vienur groja ,kitur ne ... :(
Tai reiškiasi ,kad patiems automobilių gamintojams svarbiau garsios firmos šildingas ant garsiakalbio grotelių negu pats garsas ... iš to ir "išgroja" rezultatas
O kokias sąnaudas gamintojas nori turėti perduodant auto klientui - toks garsas ir gaunasi ...

sharrasitto 2016-03-04 15:53

Turejau w210 su bose aparatura, nu sakykit ka norit, bet garsas visiskai superingas. Nezinau kaip 211/cls. Nesinori tiketi, kad blogiau. Nors standartine muzika net 2012metu R klasej groja prastai

rafis 2016-03-04 16:20

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 424955)
Turejau w210 su bose aparatura, nu sakykit ka norit, bet garsas visiskai superingas. Nezinau kaip 211/cls. Nesinori tiketi, kad blogiau. Nors standartine muzika net 2012metu R klasej groja prastai

cls bose groja normaliai, man uzteko tikrai. bet kai dabar nusipirkau a8 ir pradejau su ja vazinet, atrodo ausims atgaiva :) dar visokie parinkimai kaip kad garso fokusavimas i vairuotoja, arba i gale sedincius, na tokie visokie niekuciai idomus.

vytis 2016-03-04 16:36

Matau reiks kurti nauja tema apie audio aparatura automobiliuose,nes issipletojo is kitos temos :-D anksciau ne viena gamykline aparatura manes netenkino,kadangi mano poreikiai garsuj kitokie,buvusią masina buvau tinkamai paruoses,trijuoste sistema su rimtais popieriniais garsiakalbiais,rimtu stiprintuvu ir konstruotu garso saltiniu.persedus i mb aisku pradzioj buvo liudnoka,bet su laiku pripratau ir net gi stebiuosi kad gamykline harman sistema gan neblogai groja,pakankamai detalus garsas,scena yra,zemi gilus.kaip gamyklinei 9 balai

Hunter 2016-03-04 16:49

Citata:

Pradžioje rašė rafis (Post 424958)
cls bose groja normaliai, man uzteko tikrai. bet kai dabar nusipirkau a8 ir pradejau su ja vazinet, atrodo ausims atgaiva :) dar visokie parinkimai kaip kad garso fokusavimas i vairuotoja, arba i gale sedincius, na tokie visokie niekuciai idomus.

o audi su bose standartas ar papildoma? Nes w211 ir w219 tai cia standartas, pigesnes nepasirinksi

Peter 2016-03-04 16:56

A8 D3 su B&O tikrai smagiai groja, tik retai pasitaikantis variantas. Bmw e65/e60 bose tikrai nekazka groja, bet bnv F01 LCI bent man geriau groja nei A8 d4

Gintaras 2016-03-04 19:16

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 424964)
o audi su bose standartas ar papildoma? Nes w211 ir w219 tai cia standartas, pigesnes nepasirinksi

kiek teko remontuot ar dėl įdomumo atsidaryti bose ar prologic gamyklinių stiprintuvų tai ten viduje pagal shemotechninius sprendimus tik tarakonams gyvent . Radio komponentų (detalių) urminė kaina neturėtų viršyti 40-50 eu gaminant gaminius masine gamyba

rafis 2016-03-04 22:18

Citata:

Pradžioje rašė Peter (Post 424966)
A8 D3 su B&O tikrai smagiai groja, tik retai pasitaikantis variantas. Bmw e65/e60 bose tikrai nekazka groja, bet bnv F01 LCI bent man geriau groja nei A8 d4

e60 e65 esi mates bose? pasidalink :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.