MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   W212 E250 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19452)

mercedinis 2016-12-27 12:14

ar tikrai nera? atidarius turetu buti is desines puse link greiciu dezes, uzdengta su gumele, ir beja kai pasirinkimas yra ijungti aux, jis sviesios spalvos ar tamsios? gal pas tave pati console su aux isejimu bet nera isvestas laidas?

Trojus 2016-12-27 14:54

na pas mane aux nera,bet bluetoofas yra :)

Mr. Chow 2016-12-29 07:12

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 454902)
Aišku, kad ne :) bet jei yra suprogramuota AUX opcija comande, jungtis turi būti. Gali būti media interface (tada turi būti pailga jungtis į kurią kišasi dar adapteriai skirtingiems pajungimams (iphone, aux ir dar kažkam)).

Va va va sitas dalykas yra porankyje, tai kaip suprantu reik adapterio? aliexprese kazkoki radau ten usb berods yra ir visokiu, nes bardaciokas tuscias visiskai :(

Mr. Chow 2016-12-29 07:13

Citata:

Pradžioje rašė dzonis40 (Post 454915)
O tai ne paprasciau kaip siuliau, t.y. isirasyti i CD kaip duomenis muzika mp3 failiuose (geriau dar mp3 susideti pries irasant i atskirus folderius,t.y. albumais), tada idedi ta irasyta CD i Comanderi ir nukuopijuoji tuos mp3 failus i Comanderio HDD, kuriame telpa 10 GB. As susikeliau apie 15-20 CD ir uzeme gal tik kokius 2-3 GB. Automobilyje klausant manau pakanka mp3 320 kbps muzikos kokybes.

Ar pas visus yra tas 10GB? pas mane ta pigesne media kaip supratu isvis tokiu funkcijau jauciu nera kaip kopijavimas ar atpazinimas...

Apple 2016-12-29 08:37

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 455193)
Va va va sitas dalykas yra porankyje, tai kaip suprantu reik adapterio? aliexprese kazkoki radau ten usb berods yra ir visokiu, nes bardaciokas tuscias visiskai :(

Pas mane namie yra tie laidai (iphone, AUX ir USB) galėsiu nufotkinti kaip atrodo.

dzonis40 2016-12-29 13:51

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 455194)
Ar pas visus yra tas 10GB? pas mane ta pigesne media kaip supratu isvis tokiu funkcijau jauciu nera kaip kopijavimas ar atpazinimas...

Manau, kad tikrai turetu buti kopijavimo funkcija (pas mane 2010m. w212). Taciau, tam, kad atsirastu Comander'yje galimybe kopijuoti is irasyto CD failus/dainas, turi buti tenkinamos 2 salygos:
1. I CD irasyta mp3 formato failai/dainos (kitu atveju bent jau mano Comander'yje neatsirasdavo galimybes kopijuoti is CD i Comander).
2. CD turi buti irasytas BUTINAI kaip "Data files" (opcija pasirenkama, irasinejant CD kompu).
Beje, kad butu patogu paskui naudotis, siulau is karto i CD irasomas dainas susideti i folderius ir folderiais sukelti i irasoma CD.

Mr. Chow 2016-12-30 08:11

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 455200)
Pas mane namie yra tie laidai (iphone, AUX ir USB) galėsiu nufotkinti kaip atrodo.

Butu puiku!

Mr. Chow 2016-12-30 08:12

Citata:

Pradžioje rašė dzonis40 (Post 455244)
Manau, kad tikrai turetu buti kopijavimo funkcija (pas mane 2010m. w212). Taciau, tam, kad atsirastu Comander'yje galimybe kopijuoti is irasyto CD failus/dainas, turi buti tenkinamos 2 salygos:
1. I CD irasyta mp3 formato failai/dainos (kitu atveju bent jau mano Comander'yje neatsirasdavo galimybes kopijuoti is CD i Comander).
2. CD turi buti irasytas BUTINAI kaip "Data files" (opcija pasirenkama, irasinejant CD kompu).
Beje, kad butu patogu paskui naudotis, siulau is karto i CD irasomas dainas susideti i folderius ir folderiais sukelti i irasoma CD.

tai kaip supratau tiesiog paprastai per programele make data cd arba add these files to CD ir viskas?

dzonis40 2016-12-30 09:11

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 455341)
tai kaip supratau tiesiog paprastai per programele make data cd arba add these files to CD ir viskas?

Taip, teisingai. Failus/folderius sumesti i CD. Jei irasysite NE data cd, tai Comander'yje neatsiras aktyvus Copy. Irasyta CD ikisti i Merso CD grotuva ir toliau su Comanderiu kopijuoti i Music Register. Kopijuos i Music Register viena CD negreitai, gal kokias 10 minuciu. Galima pasiziureti paskui kiek laisvos vietos liko Music Register.
Beje, kaip jau rasiau, siulau is karto susideti dainas i folderius pries irasant CD, nes kitu atveju bus jovalas su dainom (viskas bus bet kokia tvarka). Folderius siulau pavadinti neilgais pavadinimais. Pvz. grupe Red Hot Chili Peppers, albumas - Stadium Arcadium, siulau is karto pries irasant pavadinti folderi RHCP-Stadium Arcadium ar pan.

Trojus 2016-12-30 18:18

Citata:

Pradžioje rašė dzonis40 (Post 455349)
Taip, teisingai. Failus/folderius sumesti i CD. Jei irasysite NE data cd, tai Comander'yje neatsiras aktyvus Copy. Irasyta CD ikisti i Merso CD grotuva ir toliau su Comanderiu kopijuoti i Music Register. Kopijuos i Music Register viena CD negreitai, gal kokias 10 minuciu. Galima pasiziureti paskui kiek laisvos vietos liko Music Register.
Beje, kaip jau rasiau, siulau is karto susideti dainas i folderius pries irasant CD, nes kitu atveju bus jovalas su dainom (viskas bus bet kokia tvarka). Folderius siulau pavadinti neilgais pavadinimais. Pvz. grupe Red Hot Chili Peppers, albumas - Stadium Arcadium, siulau is karto pries irasant pavadinti folderi RHCP-Stadium Arcadium ar pan.

baigsis tau kantrybe as taip galvoju...kol nepabandys kas nors ir parasys kad lipo sitas bairis su folderiais.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.