MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   abs esp (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17968)

tomasiuka 2016-02-14 12:36

Citata:

Pradžioje rašė MATRIX (Post 421887)
tai gal netrukdo ? :geda:
nes su diagnostika pasižiūrėjus yra begalė klaidų kodų dėl kurių abs lemputė šviečia ... Nors viena populiariausių kažkurio rato daviklis arba žiedas



gali but nes as irgi galvoju kad daviklis koks nes pasidare tada kaip slapia ziauriai buvo ir uzsidege anksciau viskas ok , nes ant bmw ir budavo suslampa ir uzsidega :))

iDracus 2016-02-23 09:02

Dažnai surudyja ir aptrupa ABS magnetinis žiedas. Tada prasideda ir trukčiojimas važiuojant ir užsidega ABS ir ESP. Nes ABS tiesiogiai susijes su ESP. Man irgi buvo toks bajeris. Varai pas meistrą kompiuteristą, jis pasijungia laptopą prie auto kompo, pavažinėja ir pasimato ar ABS žiedai sveiki. Naujas iš Silberauto žiedas - 41 Lt. (kai dar litai buvo). Problema tik granatos išlūpimas, darbo daug dėl tokio nieko.
Sėkmės.

remis1 2016-02-23 15:28

Citata:

Pradžioje rašė iDracus (Post 423268)
Varai pas meistrą kompiuteristą, jis pasijungia laptopą prie auto kompo, pavažinėja ir pasimato ar ABS žiedai sveiki.

Aš tai jau kokie 4 mėn. su šita problema, kai buvo šalta pora mėnesių nebuvo užsidegę, vėl atšilo, oras drėgnas ir karts nuo karto užsidega. Pas meistrus, kurie kompus jungė, gal tris buvau. Nieko nemato, kai ESP/ABS nedega, o kai dega nutaikyti pas meistrą nuvažiuoti labai sudėdinga (užsidega, užgesini mašiną neilgam ir vėl viskas gerai). Važinėju ir tiek, užsidega - palaukiu užgesinęs ir vėl važiuoju :D O ką dar gali padaryti, jei klaidos nesimato :/

Martynukas 2016-02-23 16:03

Apšvieskit mane, vyrai, ar tikrai būna klaidų, kurių sistema neišsaugo, kad ant STARo rodytų "stored", o rodo tik tada kai ji yra?
Patirties turiu nedaug, bet kiek man buvo kabliukų ant 211 tai klaida bloke guli kol neištrini, tiesa kartais labai skurdus jos aprašymas XENTRYje, nu bet kad būtų diskoteka, o STARas nerodytų tai nebuvo.

Gintaras 2016-02-23 17:20

rodo Staras tas išsaugotas klaidas - Visada

Martynukas 2016-02-24 05:15

Citata:

Pradžioje rašė MATRIX (Post 423323)
rodo Staras tas išsaugotas klaidas - Visada

remis1, tris kart buvai ne pas tuos meistrus.

remis1 2016-02-24 09:53

Citata:

Pradžioje rašė Martynukas (Post 423379)
remis1, tris kart buvai ne pas tuos meistrus.

Et :wacko: O visais atvejais, jeigu skydelyje dega, rodo kompas klaidas? Jei koks daviklis būtų, tai pastoviai ir degtų. O dabar per dieną gali kelis kartus užsidegt tie ABS/ESP, o gali ir kelis mėn, nieko nebūt. Mistika, jei klaida yra ji niekur neturi dingti.

Audrius 2016-02-24 14:48

Jei nori kad taip nebutu vaziuok pas normalu diagnostika ir baigsis nesamones..

Martynukas 2016-02-24 19:29

Citata:

Pradžioje rašė remis1 (Post 423389)
Et :wacko: O visais atvejais, jeigu skydelyje dega, rodo kompas klaidas? Jei koks daviklis būtų, tai pastoviai ir degtų. O dabar per dieną gali kelis kartus užsidegt tie ABS/ESP, o gali ir kelis mėn, nieko nebūt. Mistika, jei klaida yra ji niekur neturi dingti.

Klaidos įsimenamos mazgo valdymo bloke. Normali diagnostika jas gali nuskaityti. Nenoriu reklamuoti, bet Kaune Matrix, Vilniue Gadget tą moka. Kreipkis, gal neatsisakys padėt.

Geduitis 2016-02-24 20:36

Dėl vairo suvedimo dar gali būti, jei vairas ne per vidurį stovi, ar dėl vairo padėties daviklio


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.