MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Ar tvarkingai pastatote savo MB viesose vietose? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2746)

Zee 2009-10-08 14:49

Ar tvarkingai pastatote savo MB viesose vietose?
 
viskas gerai butu, jei prisiparkaves normaliai butu... :verkia:

Darius 2009-10-08 15:06

O jis taip prisiparkaves todel, kad jam sonu nenudauzytu kiti su durelemis (as taip galvoju):confused:

Mb 140 2009-10-08 15:07

Citata:

Pradžioje rašė Arisimo (Post 42487)
O jis taip prisiparkaves todel, kad jam sonu nenudauzytu kiti su durelemis (as taip galvoju):confused:

as ir taip parkuojuos jei vietos yra

Darius 2009-10-08 15:30

Turbut ir man taip reikes daryt, nes nesinori kad po auto perdazymo vel liktu duobes nuo kitu duru:geda:

samagonas 2009-10-08 15:37

O ash tokiems isispraudes su Hyundai Atosu,dar gerai pabaladoju per shonus su savo durim,kad ishmoktu parkuotis :))))))

Mb 140 2009-10-08 15:42

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 42494)
O ash tokiems isispraudes su Hyundai Atosu,dar gerai pabaladoju per shonus su savo durim,kad ishmoktu parkuotis :))))))

o as tokiem kaip tu isivaizduok ka padarau,ijunk fantazija

driuliauskas 2009-10-08 15:46

taigi matot kad aplink tuscia :D as ir taip darau. kuo toliau nuo iejimo kur visiskai nieks nesistato trenkiu masina ir einu sau svilpaudamas. ir man gerai islipt ir sonu niekas nelamdo, beto ir niekam nemaiso, nes visi iesko kuo arciau pastatyt. o del 100 metru iki parduotuves tikrai nenumirstu :D

Mb 140 2009-10-08 15:52

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 42498)
taigi matot kad aplink tuscia :D as ir taip darau. kuo toliau nuo iejimo kur visiskai nieks nesistato trenkiu masina ir einu sau svilpaudamas. ir man gerai islipt ir sonu niekas nelamdo, beto ir niekam nemaiso, nes visi iesko kuo arciau pastatyt. o del 100 metru iki parduotuves tikrai nenumirstu :D

butent,reik nepatinget paeit,nes neimanoma pastatyt masinos kad jai nieko nepadarytu ;)

samagonas 2009-10-08 15:53

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 42496)
o as tokiem kaip tu isivaizduok ka padarau,ijunk fantazija

Neisivaizduoju :))) Subraizhysi mano Lakudra ? :) tai pas ja ir taip sveikos vietos nera. Pulsi mane mushti? (irgi nelabai tikiu),tokiu atveju atvazhiuos mentai,ishvesh tave,o man dar priteis moraline ir fizine zhala,taip,kad nelabai shansu yra mane nuskriausti,papraschiau butu tvarkingai parkuotis :)))
Da juokauju,kai mashinu nera pats taip parkuojos,bet istrizhai bandau statyti,kad su durelem nedasektu,o jei pilna aikshtele,tai nerizikuoju,nes tikrai atsiras koks piktas hyundajus,kuris nepagailes savo duru :)))

Mb 140 2009-10-08 15:54

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 42502)
Neisivaizduoju :))) Subraizhysi mano Lakudra ? :) tai pas ja ir taip sveikos vietos nera. Pulsi mane mushti? (irgi nelabai tikiu),tokiu atveju atvazhiuos mentai,ishvesh tave,o man dar priteis moraline ir fizine zhala,taip,kad nelabai shansu yra mane nuskriausti,papraschiau butu tvarkingai parkuotis :)))
Da juokauju,kai mashinu nera pats taip parkuojos,bet istrizhai bandau statyti,kad su durelem nedasektu,o jei pilna aikshtele,tai nerizikuoju,nes tikrai atsiras koks piktas hyundajus,kuris nepagailes savo duru :)))

prasta fantazija pas tave


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.