MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Sugedo automatinė antena. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=202)

madomait 2008-01-18 08:14

Sugedo automatinė antena.
 
Sveiki, nežnau kur čia tinka šita tema, bet turbut čia bus gerai. Tai va mano w202, 96 metų, vakar išlindo antena, nu nei sulužo nei ka , tiesiog paėmė ir išlindo per viena sudurimą, nu aišku kam, buvo taip atsitike žino kaip tai atrodo. Tai va kam tai buvo, jei taip buvo kaip ta dalyka bandyti sutvarkyti?

dyzelis 2008-01-18 08:28

o jis dabar isvis veikia? varikliukas dirba?

Mb 140 2008-01-18 14:05

man ana savaite slakbaumas nulauze antena.srote nepigios tos automatines.

dyzelis 2008-01-18 14:29

Gali buti, kad pati antena gera, o varikliukas sugedo, kaip ir pas mane nekelia, sake paciu varikliuku galima rast ir senukuose.

MB 140 atveju tai ieskotis kur antena gera, bet varikliukas sugedes taip butu pigiau, aisku jei pas 140 jie isvis sugenda :D

bet tai normaliai mb 140 vazinejat, jei vos spejat pro slagbauma :) o jei dar traukinio slagbaumas tai isvis :)

madomait 2008-01-18 14:41

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 2583)
o jis dabar isvis veikia? varikliukas dirba?

Pas mane varikliukas veikia, bet kaip dabar pasižėjau tai turbut viduj kur slankioja tas baltas laidas sugedo, kaip sakant ragas jai, niekas nepadės. Dėsiu neautomatine, tik kur gauti gal kas žino?

Mb 140 2008-01-18 16:51

Citata:

Pradžioje rašė dyzelis (Post 2588)
Gali buti, kad pati antena gera, o varikliukas sugedo, kaip ir pas mane nekelia, sake paciu varikliuku galima rast ir senukuose.

MB 140 atveju tai ieskotis kur antena gera, bet varikliukas sugedes taip butu pigiau, aisku jei pas 140 jie isvis sugenda :D

bet tai normaliai mb 140 vazinejat, jei vos spejat pro slagbauma :) o jei dar traukinio slagbaumas tai isvis :)

is aiksteles mokamos isvazinejau prie kliniku,ir jis anksciau laiko tas slakbaumas nusileido,nulenke visai,bandziau ja dar patiesint pokstttt ir nera ka tiesint.net nezinau ar ten keiciasi pati antena be varikliuko?reiks pasidomet.

dyzelis 2008-01-18 17:00

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 2596)
is aiksteles mokamos isvazinejau prie kliniku,ir jis anksciau laiko tas slakbaumas nusileido,nulenke visai,bandziau ja dar patiesint pokstttt ir nera ka tiesint.net nezinau ar ten keiciasi pati antena be varikliuko?reiks pasidomet.


siaip butu logiska jei mersas butu numates kad gali antenos nuluzti ir kad nereiktu keisti viso mechanizmo, antenos ir varikliuko, butu geriausiai kad tik pati antena pasikesitu ir vsio. Speju kad gali issiimti pati antena, prisiminiau kad man kazkada ji buvo visai issitraukusi, bet cia 124, su 140 nesusidures, bet gali buti tas pats, teks ardyti.

mb001 2008-01-18 18:46

Citata:

Pradžioje rašė madomait (Post 2589)
Pas mane varikliukas veikia, bet kaip dabar pasižėjau tai turbut viduj kur slankioja tas baltas laidas sugedo, kaip sakant ragas jai, niekas nepadės. Dėsiu neautomatine, tik kur gauti gal kas žino?

jei kaunietis, tai aleksoto turguj rasi ir automatiniu ir neautomatiniu nauju, aisku, jos nebus originalios, bet radijas turetu veikti :)

madomait 2008-01-18 18:54

Citata:

Pradžioje rašė mb001 (Post 2609)
jei kaunietis, tai aleksoto turguj rasi ir automatiniu ir neautomatiniu nauju, aisku, jos nebus originalios, bet radijas turetu veikti :)

Ne KAunietis, bet problema dar ir tvirtinime, jieškojau šiendien tai niekur neradau su tokia pat guma kaip ant w202 :(

mb001 2008-01-18 19:13

Citata:

Pradžioje rašė madomait (Post 2612)
Ne KAunietis, bet problema dar ir tvirtinime, jieškojau šiendien tai niekur neradau su tokia pat guma kaip ant w202 :(

tai gal autodetaliu parduotuvese arba srotuose....


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.