MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Planuoju pirkti SLK R170 kokie patarimai ? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=13993)

Evho 2014-02-11 20:16

Planuoju pirkti SLK R170 kokie patarimai ?
 
Sveiki,apšvieskite mane prašau dėl šio stebuklo be stogo.
Kaip jų varikliai,būtent domina 2.0 kompressor mechaninė dėžė,01 -02metų.
Kokie pagrindiniai jų minusai?
Nes planuoju pirkt ne iš lietuvos. :)

Hunter 2014-02-11 20:20

R170 ar R171?
Siaip ar taip cia 2 vietu C'eske su nuimamu stogu
Edit: prazioplinau metus. R170 visgi.
Taigi daug kas nuo w202 tinka jam

Evho 2014-02-11 20:22

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 314517)
R170 ar R171?
Siaip ar taip cia 2 vietu C'eske su nuimamu stogu

Na,jeigu ta pati C'ske,tai turėsiu tokį patį auto tik be stogo ir dvivietį,ypač to ir noriu,nes pavažinėjau su kabrikais net žiemos sezonu ir užsimaniau II automobilio be stogo,tai pirmas variantas mb.
O kaip jų varikliai 2,0 kompressor?
R170

ArminelA 2014-02-11 20:32

Citata:

Pradžioje rašė Evho (Post 314518)
Na,jeigu ta pati C'ske,tai turėsiu tokį patį auto tik be stogo ir dvivietį,ypač to ir noriu,nes pavažinėjau su kabrikais net žiemos sezonu ir užsimaniau II automobilio be stogo,tai pirmas variantas mb.
O kaip jų varikliai 2,0 kompressor?
R170

Tj tokie pat kaip visi..:) (geri) be kompresoriaus tj nko gero:)

ArminelA 2014-02-11 20:35

Pasiziurek tik pti stoga nes metu nemazai jau auto nes viena esam tureja pardavimui tj stogas barska tarska na pats tas mechanizmas tj toks nemazas diskomfortas kai i ausi kazkas bilda:)

armagedonas 2014-02-11 21:18

Citata:

Pradžioje rašė Evho (Post 314514)
Sveiki,apšvieskite mane prašau dėl šio stebuklo be stogo.
Kaip jų varikliai,būtent domina 2.0 kompressor mechaninė dėžė,01 -02metų.
Kokie pagrindiniai jų minusai?
Nes planuoju pirkt ne iš lietuvos. :)

Vis dar nostalgija jauciu sitam modeliui, bet, kaip ne kaip laikas bega ir modelis jau gana senas. Beda tik ta, kad ji vis dar megsta ir uzsienyje, dizainas vis dar traukia aki, kad ir 96m. Todel nelabai kas ir atsikrato gero, o geros komplektacijos, idomesnes spalvos facelift automatas dar ir kaina laiko kaip reikiant.
Jei ieskoti su defetu, tai tik ne po avarijos. Geriau jau mechaniskai kazkas, ar variklis, ar deze, kad ir stogas nesidarinetu. Nieko ten sudetingo sistemoje nera. Kebulo dalys labai brangios.
Stogas barska, ir girgzda. O ko noret kai per linkimus ir visur kitur gumos lieciasi. Prie minusu gal butu salonas ir jo kokybe. Tikrai galejo kazka geriau nei plastmasines paneles sumesti, bet uz z3 ar mx5 visa galva geriau.
Salona buvau isrinkes pora kart, stogo mechanizma taip pat atsekes. Turi keleta minimaliu trukumu, kurie islenda po kazkiek metu eksploatacijos. Nezinant ir neskaitant uzsienio forumu, lietuvos servisuose nuples tikrai daug. Geriau viska tvarkyt paciam, arba bent jau papasakot meistram i ka reiketu atkreipt demesi. Ziauriai daug info rasi mbslk.de

Evho 2014-02-11 21:41

Citata:

Pradžioje rašė armagedonas (Post 314526)
Vis dar nostalgija jauciu sitam modeliui, bet, kaip ne kaip laikas bega ir modelis jau gana senas. Beda tik ta, kad ji vis dar megsta ir uzsienyje, dizainas vis dar traukia aki, kad ir 96m. Todel nelabai kas ir atsikrato gero, o geros komplektacijos, idomesnes spalvos facelift automatas dar ir kaina laiko kaip reikiant.
Jei ieskoti su defetu, tai tik ne po avarijos. Geriau jau mechaniskai kazkas, ar variklis, ar deze, kad ir stogas nesidarinetu. Nieko ten sudetingo sistemoje nera. Kebulo dalys labai brangios.
Stogas barska, ir girgzda. O ko noret kai per linkimus ir visur kitur gumos lieciasi. Prie minusu gal butu salonas ir jo kokybe. Tikrai galejo kazka geriau nei plastmasines paneles sumesti, bet uz z3 ar mx5 visa galva geriau.
Salona buvau isrinkes pora kart, stogo mechanizma taip pat atsekes. Turi keleta minimaliu trukumu, kurie islenda po kazkiek metu eksploatacijos. Nezinant ir neskaitant uzsienio forumu, lietuvos servisuose nuples tikrai daug. Geriau viska tvarkyt paciam, arba bent jau papasakot meistram i ka reiketu atkreipt demesi. Ziauriai daug info rasi mbslk.de

Dekui už info,manau,kad visai susidraugausiu su SLK.
O stogo atsidarymas nuo pultelio ,tai čia jau komplektacijos navarotas?

armagedonas 2014-02-12 10:20

Citata:

Pradžioje rašė Evho (Post 314536)
Dekui už info,manau,kad visai susidraugausiu su SLK.
O stogo atsidarymas nuo pultelio ,tai čia jau komplektacijos navarotas?

Tikrai ne. Buvau atkases vienas vokietis pigiai darytdavo, paskui mete viska ir sudejo schemas kaip ka lituoti ir persidaryti paciam. Kadangi ne elektrikas, o kitas sunkiai uzsiimtu gilintis i svetimus papaisymus, tai taip ir liko. Kazkuriam is uzsienio forumu buvau visa info rades. Ieskant "Easy roof" ar kazko pan

Evho 2014-02-12 22:15

Citata:

Pradžioje rašė armagedonas (Post 314591)
Tikrai ne. Buvau atkases vienas vokietis pigiai darytdavo, paskui mete viska ir sudejo schemas kaip ka lituoti ir persidaryti paciam. Kadangi ne elektrikas, o kitas sunkiai uzsiimtu gilintis i svetimus papaisymus, tai taip ir liko. Kazkuriam is uzsienio forumu buvau visa info rades. Ieskant "Easy roof" ar kazko pan

Tai būtinai paieškosiu šitų schemų,čia man labai didelis privalumas būtų automatinis stogas nuo pultelio.
O kokios 2.0 kompressoriaus kūro sąnaudos mieste važinėjant tvarkingai,nesmaugiant mašinos.

a-1 2014-02-12 23:21

Citata:

Pradžioje rašė Evho (Post 314750)
Tai būtinai paieškosiu šitų schemų,čia man labai didelis privalumas būtų automatinis stogas nuo pultelio.
O kokios 2.0 kompressoriaus kūro sąnaudos mieste važinėjant tvarkingai,nesmaugiant mašinos.

Gal 9,5l. Nebaisiai, paliubomu, vidurkis su 2.3k, gaudavosi 8,5l


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.