MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Restoranų rekomendacijos. Kas, kur ir ką skaniai valgėt? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14870)

Apple 2014-07-06 19:23

Restoranų rekomendacijos. Kas, kur ir ką skaniai valgėt?
 
Sveiki,

Mėgstu skaniai pavalgyti ir kartais jau trūksta įdėjų kur ką naujo ir skanaus paragauti :) rekomenduokit kur buvot ir kas patiko - manau visiems pravers :)

Aš pradėsiu:
1. Klaipėda - Friedricho pasazas, picerija. Cili sriuba (skaniausia kokia esu ragaves :uuu: ) ir Brushcheta (didele porcija ir tikrai skani :) ). Dar chebra sakė kad Skandale labai skanūs šonkauliukai, bet pats dar nespėjau paragauti.
2. Anupriškės - Tonyresort. Cezario salotos (skaniausios Lietuvoj :) ) ir visi kepsniai labai gerai paruošti ir skanūs. Labai maonus aptarnavimas.
3. Vilnius - Böff Steakhouse. Filė Minjon (vienas is skanesniu kepsniu kuriuos esu ragaves).
4. Vilnius - alaus restoranas Aula. Labai skanūs žirneliai su spirgučiais :) jei busit centre - užbėkit išlenkt alaus bokaliuko :)
5. Vilnius - Bistro 18. Tigrinės krevetės (nemažas užkandis ir skaniausios krevetės kokias esu ragavęs :) )
6. Vilnius - kavinė/baras Fabai. Neprabangi vieta, bet visi kepsniai ant zariju neblogi :) Mano megstamiausias - Pipirinis kepsnys. Salyginai nebrangu.

Vėliau papildysiu :)

erikasaves 2014-07-06 19:26

Klaipėda, Vilnius - Restoranas "Klaipėdos senamiestis". Ten jie turi legendines keptas sūrio lazdeles. Labai skanus reikalas :)

Vilnius - "Takeway" Panoramoje arba Verslo trikampyje (Jasinskio g.), ekologiškas, labai skanus rytietiškas maistas. Rekomenduoju trintą saulėje džiovintų pomidorų sriubą :thumbsup:

sharrasitto 2014-07-06 19:34

Gera tema :wave:

1. Vilnius / Telegrafas (Prancuziska virtuve) - Salotos ,,Du Marche'' mirtinos :sirdys: ir Dorados file kepta ant groteliu...
2. Vilnius / Da Antonio (Italiska virtuve) - Kepta anties krutinele nereali ir desertas panna cotta su avietem :taip:

Siaip situose restoranuose viskas labai puikiai, ypatingai kas megsta juros gerybes. As kai ju nemegstu tai man labiau Da Antonio, nes ten didesnis pasirinkimas, o Telegrafe didzioji dauguma praktiskai vien juros gerybes :)

vanix 2014-07-06 21:57

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 341680)
Vilnius - "Takeway" Panoramoje arba Verslo trikampyje (Jasinskio g.), ekologiškas, labai skanus rytietiškas maistas. Rekomenduoju trintą saulėje džiovintų pomidorų sriubą :thumbsup:

kai tik pasirode buvo labai super, dabar pakele kainas konkreciai :ohne:

Neuzsakinekit i namus is Soya. Uzsakiau neseniai didele porcija vistienos, tai is pradziu pagalvojau, kad cia per klaida maza supakavo, o pasirodo pas juos tokio dydzio porcijos :wacko: nu ziaaauriai mazos porcijos, o kainos dideles.

Labai rekomenduoju kinieciu restorana "9 drakonai". Labai daznai ten valgau, turbut vienas is geriausiu kieniciu restonaru Vilniuje.

FUN500 2014-07-07 07:32

Klaipeda, bocheminiu vietu nemynesiu, kur maziau negu uz 40Lt nepavalgysi.
1 Restoranas Ridikiai - meniu kasdien keiciasi. Ju linkme italiska virtuve, bet yra ten visko.
Puiki vieta!(ne reklama, seimos verslas ir jie nenuleidzia kokybes jau kiek metu )
nevietiniams orientiras - posukis i perkela i Smintyne(ten kur su masinom keliasi)
2 Biskvitas - greitai skanu palankios kainos. meniu nera didelis bet yra visko ko reikia.
3 Kurenas - skanu, gal ne taip greitai kaip noretusi, o gal pataikau nuolat per pietu valanda ir del to kamsciai virtuveje. Sportuojantiems ar laikantiems dietos meniu nurodyta kiekvieno patiekalo kaloriju kiekis:)
4 Alibi. Kiek kartu buves tiek kartu patiko.

exxon 2014-07-07 07:50

Kaunas - Grizzly grill https://plus.google.com/117605609438...ut?gl=lt&hl=lt asmeniskai ten viskas skanu, mesa kepama be aliejaus, garnyras pasirinktinai. Siulau vistienos kepsni su svieziom darzovem, bulviu puselem ir garstyciu padazu :)

Jeigu netycia vaziuosit pro Plunge - restoranas Porto 55°56'21.2"N 21°52'49.0"E
siulau vistiena idaryta sauleje dziovintais pomidorais. Turbut geriausia vieta Plungeje.

DTM 2014-07-07 08:10

Kelyje Vezaiciai - Plunge, Kuliuose salia kelio yra tokia Karcema. Pigu skanu ir greita.

pauliukas 2014-07-07 10:02

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 341679)
Sveiki,

Dar chebra sakė kad Skandale labai skanūs šonkauliukai, bet pats dar nespėjau paragauti.
kokias esu ragavęs :) )

Vakar kaip tik ten buvau uzsukes pavalgyti. Kiekviena karta Kalipedoje budamas stengiuos ten uzsukti. Viskas ten labai skanu. Kiek valgiau dar nei karto neteko nusivilti ;)

justinasm 2014-07-07 10:09

Visa pica, Vilnius, Silo g 13a https://www.facebook.com/visapica krosnyje ant malku keptos picos, labai rekomenduoju

Garbanius 2014-07-07 12:17

Citata:

Pradžioje rašė SauliusP (Post 341727)
Kaune ( mano manymu geriausios vietos) :

Pekinas - Senasmiestyje priesais katedra. Dienos pietus skanus visada ir kainos tikrai neužlenktos .
Arena pizza - Savanorių pr. (Kauno Verslo pastatas) - Vienios skanaiusių ir sočiausių picų Kaune.
American Pizza - Šilainiuose prie Norfos ir Vytauto/Kęstučio sankryžoje. Jeigu užsisakant namo tai tikriausiai viena geriausiu picerijų Kaune. Kainos nesikandžioja.
Mamma Pizza - Raudonvaris prie Express market. Retai kada iveikiu maža pizza, nors seip visad imu šeimynines visur. Skanu, greitai.
XXXl Cepelinai - Kaunas - Karmelava prie Kauno LEZ. Labai skanus cepelinai ir astri sriuba. Kainos kolkas geriausios kur radau.
Suši restoranas "Juodas" priešais senajį makdonalda. Labai geras aptarnavimas. Dideles porcijos. Rekomenduoju.
Kavinė "Šašlykinė" - Kaunas - Kačerginė tik pavažiavus už Rimgaudų. Jeigu jau norit šašlyku, tai tikriausiiai geriausia vieta, kur žinau. Kepa žiema/vasara lauke. Kainos nesikandžioja.
Gand Bey city - Akropolis. 2 Aukštas. Jeigu norisi pasilepint kitokiu maistu, tai labai gera vieta. Kainos per akcijas normalios labai. Porcijos nemažos, bet kai nera akciju, reiks plačiai atverti piniginę. 100+- mums išėjo 2 žmonėms.

P.S realiai su visom kavinėm Kaune turiu reikalų , tai jeigu norit kažka sužinot Až.

Baisiausi restoranai.

Can Can pizza - Ožeskienės/ Savanorių kampas. Viskas apkritai slykstu. Picos kaip paplotėliai su padažu.
Cili Pizza- Visur kaune. Kainos užlenktos. Skonis tragiškas, visos padavėjos nepatenkintos gyvenimu.
Senamiesčio kibininė - Senamiestis pries Apygardos teismo. Kibinai maži. Viska capina su nesvariom rankom. Deda pigiausia produkta...
Yakata - Senamiestis prie naktinio klubo ZERO. Porcijos mažos, kainos užlenktos. Skonis sriubų tragiškas. Interieras neskoningas nušiures.

Surasei visus baisiausius/pigiausius restoranus Kauno vos ne.

Esu buves turbut visuose. Mano top:
1. Rhodos, Graikiska virtuve, Vilniaus g.
2. Kultura, Paveikslu galerijoje, K. Donelaicio g.
3. Teatro kavine, Dramos teatras, Laisves al.
4. Flamenco, Laisves al.
Toliau visi kiti
. PJ,(Pizza Jazz), man asmeniskai geriausias yra Vilniaus g. Senamiestyje.
. La Rouge, Vilniaus g.
. Talluti, Taikos pr., geri burgeriai.

Garbanius 2014-07-07 12:24

Vilniuje Mano TOP:

1. Stebuklai, Vilniaus vartai
2. Lauro Lapas, Pamenkalnio g.
3. Bistro 18, jau minetas.
4. Bruce Lee, Islandijos, jau gal atsibodes.
5. Soul box, Vilniaus g, bet sake, paskutiniu metu krito kokybe
6. Rene, Antakolskio g, valgiau tik Midijas, bet labai patiko. Jos ten buna tik penktadieniais.

pauliukas 2014-07-07 14:14

Citata:

Pradžioje rašė Garbanius (Post 341812)
Surasei visus baisiausius/pigiausius restoranus Kauno vos ne.

Cia 90% tokiu vietu reikia apeiti. Didzioji dalis fast food'ai, kuri kiekvienas miestas pilnas. Manau net neverta rasyti tokiu. Kas nezino Lietuvoj Gan Bey? :D

Mano Top 5 Kaune.
1. Del Castillo, Valanciaus 27. (geras ispaniskas maistas, jauki aplinka ir geri dienos pietus).
2. Piano Piano, Rotuses aikste 4, (geras maistas italiskas, aplinka jauki)
3. La Fin, Laisves al. 72, (gera vieta pasedeti su chebra. Skanus maistas ir uzkandziai)
4. RePublic, Laisveje ir senamiestyje. (Geras Pub'as)
5. London Grill, Urmo bazeje (viskas ant griliaus, porcijos geros ir skanus maistus)

6. Araratas (taip zinau atrodo kaip skyle, bet saslu skanesniu neesu valges isskyrus Fabuose Vilniuje)

O Vilniuje teko i keleta vietu nekarta grizti
1. Kitchenas (kiek buves, nei karto nenusivyles)
2. Bruce Lee :)
3. Shanti
4. Fabai i kuriuos jau kokius 5-6 metus uzsuku. (Labai skanus saslai, neveltui Uzkalnis 5 zasis dave)

brasil181 2014-07-07 14:47

Kas is zemaityjos rietavo turgui i Ararata uzeikit saslai sriuba super

erikasaves 2014-07-07 17:01

Kas mėgsta paragaut burgerių visur, tai man skaniausi burgeriai čia:

"Marsas" Trakų g. 15
"Boom burgers" Gedimino pr. 1
"Indie bar" Pylimo g. 23

:thumbsup:

justinasm 2014-07-07 17:20

Citata:

Pradžioje rašė erikasaves (Post 341891)
Kas mėgsta paragaut burgerių visur, tai man skaniausi burgeriai čia:

"Marsas" Trakų g. 15
"Boom burgers" Gedimino pr. 1
"Indie bar" Pylimo g. 23

:thumbsup:

as dar prideciau Studio 9 :thumbsup:

Fanax 2014-07-08 15:31

https://www.facebook.com/grilllondon

Puikus kepti ant lauzo koldunai :)

Apple 2014-08-04 21:06

Noriu prie sąrašo pridėti Mama Grill.
Naujai atsidares restoranas Molėtų plente tarp HBH ir Araks. Gera aplinka, paslaugus ir malonus aptarnavimas, bei labai skanūs patiekalai. Valgiau Burgerį (su jautiena) ir jautienos plonų dešrelių metrą. Abu patiekalai nuostabūs. Tikrai rekomenudoju nuvažiuoti ten :)

P.S. turi Hoegaarden!!! :isveik:

Garbanius 2014-08-04 21:14

Kaune pakankamai neseniai atsidare dienos pietru restoranas "Uoksas", kazkas panasaus bandyta padaryti, kaip Vilniuj "Stebuklai".

exxon 2014-08-05 07:25

Moletuose - Gintaro baras, tikroje krosnyje keptos picos ir skanus alus. Verta uzsukti :)

Krizoks 2014-08-05 08:46

Kur kaune burgeriu gaut? Be talluti ir grizzly grill?

Garbanius 2014-08-05 14:36

Citata:

Pradžioje rašė Krizoks (Post 346473)
Kur kaune burgeriu gaut? Be talluti ir grizzly grill?

Teatro kavine, dramos teatre, patys skaniausi Kaune man. Dar kitoj alejos puseje yra Flamenco.

erikasaves 2014-09-02 13:20

tik ką labai skaniai papietavau Le Butcher restorane. (Mėsinių g. 3)

Drąsiai galiu pasakyt, skaniausias burgeris mieste :1: :taip: Skanesnės mėsos tikrai nesu valgęs. Viskas ruošiama vietoj, bandelės taipogi šviežios atvežamos iš Thierrys kepyklėlės Užupyje :)

Valgiau Le Butcher Burgerį su bulvytėmis ir jelapeno padažu.

Sumokėjau 30 Lt

dejwis 2014-09-02 18:50

Butu gerai jei jau rasot , rasykit bent adresa ar mazdaug kur randasi, nes net budamas klaipedietis, biskvitas ir alibi girdeti bet nepasakyciau kur randasi :ne:
O HBH uz Palangos niekas nepaminejo bet turbut visi zino ? :)
Aisku cia keiciasi viskas ir kainos ir porcijos, bet is esmes tikrai didelis kompleksas pramogu.
Klaipedoje, Eldorado baras lietuvininku aiksteje super uzkandziai prie alaus.
Picos skanios Pilies uoste, kruiziniu laivu terminale, taip pat labai grazi vasaros terasa.
Sumustiniai greito maisto Salsa Duo , prie ivaziavimo i kruiziniu laivu terminala .
Taip pat kas norit paragauti alaus ivairiu saliu, vietoje buvusio memelio yra katpedele(netokia kaip visos!), prie senosios perkelos, ten meniu ar 12rusiu ivairiu saliu alaus, kiekvieno skoniui ir uzkandziu idomiu yra :isveik:



Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 341720)
Klaipeda, bocheminiu vietu nemynesiu, kur maziau negu uz 40Lt nepavalgysi.
1 Restoranas Ridikiai - meniu kasdien keiciasi. Ju linkme italiska virtuve, bet yra ten visko.
Puiki vieta!(ne reklama, seimos verslas ir jie nenuleidzia kokybes jau kiek metu )
nevietiniams orientiras - posukis i perkela i Smintyne(ten kur su masinom keliasi)
2 Biskvitas - greitai skanu palankios kainos. meniu nera didelis bet yra visko ko reikia.
3 Kurenas - skanu, gal ne taip greitai kaip noretusi, o gal pataikau nuolat per pietu valanda ir del to kamsciai virtuveje. Sportuojantiems ar laikantiems dietos meniu nurodyta kiekvieno patiekalo kaloriju kiekis:)
4 Alibi. Kiek kartu buves tiek kartu patiko.


Mb 140 2014-09-02 20:04

Citata:

Pradžioje rašė dejwis (Post 351422)
Butu gerai jei jau rasot , rasykit bent adresa ar mazdaug kur randasi, nes net budamas klaipedietis, biskvitas ir alibi girdeti bet nepasakyciau kur randasi :ne:
O HBH uz Palangos niekas nepaminejo bet turbut visi zino ? :)
Aisku cia keiciasi viskas ir kainos ir porcijos, bet is esmes tikrai didelis kompleksas pramogu.
Klaipedoje, Eldorado baras lietuvininku aiksteje super uzkandziai prie alaus.
Picos skanios Pilies uoste, kruiziniu laivu terminale, taip pat labai grazi vasaros terasa.
Sumustiniai greito maisto Salsa Duo , prie ivaziavimo i kruiziniu laivu terminala .
Taip pat kas norit paragauti alaus ivairiu saliu, vietoje buvusio memelio yra katpedele(netokia kaip visos!), prie senosios perkelos, ten meniu ar 12rusiu ivairiu saliu alaus, kiekvieno skoniui ir uzkandziu idomiu yra :isveik:

toj katpedelej tai tik alus ir vertas demesio,maistas apgailetinas

Garbanius 2014-09-24 10:05

Vilniuj man pats skaniausias burgeris Marse, dar neblogas Drama Burger, bet pastarajame man bulvytes geriausios.

P3 2014-09-25 17:18

Birzu r., Rinkuskiu k. Alaus darykla-restoranas "Alaus kelias".
Visiem rekomenduoju, buvau su degustacine programa nuvykes, bet ir siaip manau ten labai auksto lygio restoranas.
Alus-tobulas, ne cheminis, naturaliai isvirtas, subrandintas. Tai pasijaucia skonyje.
Maistas nuostabus, tiek salti, tiek ir karsti patiekalai. Kepti sonkauliukai, superiniai.
Zodziu auksto lygio restoranas, su manau normaliomis "Vilniaus" kainomis.
Jei pats busiu Birzuose, pro sali nepravaziuosiu.
Juolabiau, ka dar firmine Rinkuskiu alaus parduotuve yra prie pat restorano, tokiu rusiu Vilniuje pardavime nera.

Apple 2014-10-02 19:27

Dziaugiuosi, kad Tomskiui patiko mano rekomendacija. Kai apsilankysi - parasyk atsiliepima, nors ir ne valgykla, bet manau nenusivilsi :uubabe:

P.S. kad nebuciau tersejas - parasysiu, kad Tomskiui rekomendavau Sofa de Pancho

exxon 2015-02-08 13:27

http://www.smuklezarija.lt va cia skanu ir superines porcijos uz gera kaina, buvau nustebes.
kas plungej busit, atsidare puikus restoranelis, kavine nepavadinsi jau - Baltos lekstes

MindaugasB 2015-02-14 20:39

Siandien Vilniuje su zmona nuejom i vegetariska kavine - Vegafe.

http://www.jogosmityba.lt/vegafe

Nors as labai mesa megstu, saslyka, bet kazkaip labai patiko ir veganiskas, vegetariskas maistas. Tikrai skanu, pavalgiau ir prisivalgiau. Net deserto nebenorejau. Praktikuojama virtuve yra dalinai su pieno produktais, dalinai veganiska ir jogos. Ghee sviestas, neperdirbti produktai, viskas sviezia, gaivu, net darzoves skanesnes nei kad is maximos siuo metu laiku. Grisiu dar su pilnesne kompanija greitu metu :)

P. S. Ten pageidautina nusiauti batus prie duru :) o staliuku per patalpas is viso 7. Tai skambinkit is anksto.

Apple 2015-06-26 22:43

Toks jausmas, kad niekas nemėgsta skaniai pavalgyti :vaiduoklis:

Rekomenduoju --> RIDIKAI, Moletu plento IKI. Viskas labai skanu, tik aplinka visisiaki paprasta (kaip valgykla). Rekomenduoju paragauti maltini (kiaulienos arba jautienos. Kas kam labiau patinka) :) skaniausias maltinis koki esu kada nors ragaves :thumbsup:

Peter 2015-06-27 09:55

Kur dazniausiai pietauju Kaune;

Amber Grill - grill patiekalai tikrai skanesni, nei Grizzlyje.

Piccola Italia - Italiska virtuve, maistas skanus.

Grizzly Grill - Savininkas grizo prie seno amato - picu kepimo (BZZ Pica buves savininkas) Labai skanios ju naujos picos keptos ant malku, kainos ~7Eur uz 35cm pica.

Kaukazas - Armeniska virtuve, skanus saslykai, dienos pietums pats tas.

KaravanSarai - Panemunej, vietoj Katpedeles, Vilku g. Azerbaijano/Tadzhikistano/Kazakstano virtuve. Plovas nerealus :uuu:

Pseudo-fancy restoranu kaip talutti/london neminesiu - gerai ten buna tik pirmus kelis menesius po atidarymo.



Vilniuj toks neblogas reikalas buvo kaip Keule Ruke, menesiui praejus po atidarymo buvo labai skanu, dabar pries savaite buvau, tai burgerio skonis tikrai suprastejes. :ne:

Garbanius 2015-06-27 10:12

Keule Ruke geriau imt šonkaulius, burgeris ten nuo pat pradžių man nelabai buvo.

Asterix 2015-06-29 15:21

pasiulykit kaune astriai pavalgyt :)

AudriusU 2015-06-29 15:57

Citata:

Pradžioje rašė Asterix (Post 395560)
pasiulykit kaune astriai pavalgyt :)

Peterio minėtam KaravanSarai. Prie plovo duos tokio dinamito, kurį ragaut reikia tikrai atsargiai. Bet skanu :thumbsup:

Artunas 2015-06-30 09:05

Aplankytas KaravanSarai , tikrai žiauriai patiko.
Taip pat galit užsukt ir į Baku Ateities plente, neblogas maistas. Na čia pažystamo tas tas restoranas :blush:

Apple 2016-04-30 19:43

Kaip suprantu skaniai mesgtanciu pavalgyti cia yra labai mazai :D bet gal kam nors pravers.
Klaipedoje ka tik pavalgiau MOMO GRILL. http://momogrill.lt/ Labai rekomenduoju. Puikus maistas, labai malonus ir paslaugus aptarnavimas (tikrai retai toks buna, nekalbu apie baltas pirstines, bet labai maloniai ir paslaugiai aptarnauja). Visa mesa nuostabi, pacios skaniausios bulviu puseles kurias esu ragaves ir nuostabus creme brulee. Kai busit Klaipedoj - butina aplankyti. Butina isankstine rezervacija, nes staliuku labai mazai, o zmones ten eina ir eina.

Beje, naikinu savo rekomendacija Friedricho pasazo picerijai. Totalus shudas.

Taip pat linkejimai Vilnieciams ir kvieciu apsilankyti Da Antonio. Prie Sharasitto rekomendacijos prid4siu, kad ten atsirado skaniausi Vilniuje Burata siuro patieklai. Suris tikrai sviezias (kas Lietuvoje buna retai) ir labai skanus. Ypac su krevetemis.

Dar prisiminiau. Daznai kursuoju Vilnius Siauliai (ir ten visada uzkliuna akis, nes daug masinu stovi) prie Radviliskio pakelej yra tokia uzeiga: Smukle Zarija. Nieko stebuklingo, patieklaai labai paprasti, be jokiu mandrumu, bet ant griliaus kepta mesa tikrai puiki. Kas vaziuos pro sali - rekomenduoju papietaut.

Artunas 2016-04-30 20:14

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 431564)
Labai pabrango kaviniu maisto ikainiai..toks jausmas kad daugina is 2x arba litus paverciau eurais..

Čia per tuos kalafiorus...

Vakar kaip tik pavartęs šia temą aplankiau Grizzly Grill, nenustebino jei atvirai.
Kai sakykim graikų restoranas Vilniaus gatvėje, tapo vienas mėgstamiausių. Labai aišku prideda lokalizacija, nuo ten patogu pradėt savaitgalio vakarą ;)

Apple 2016-05-06 22:23

Čia ne restoranas, bet kas bent šiek tiek prijaučiant kokybiškiems gėrimams - tai vieta, kurią būtina aplankyti. Pats didžiausias šampanų pasirinkimas turbūt visoje Lietuvoje. Emilis labai idomiai pasakoja apie regionus, vynuoges, rūšis, vyndarius ir visa istorija. Tikrai galima surasti sau patinkančia rūšį. Puikus laiko praleidimas su gera kompanija, kokybiškais gėrimais ir skaniais užkandžiais.

https://www.facebook.com/sampaneboutique/

Apsilankykit, atrasit naujų skonių.

Parsivežiau sau vakarui buteliuka ir smaguriauju :)

Linkėjimai :lithuania:

P.S. ten kainos tikrai didesnės nei kalafjorų. Apie tai geriau net nediskutuokite.

Peter 2016-05-09 09:56

ADRIA naujas restoranas prie teismo (Laisves al. 97) Kaune :thumbsup: Europos/Azijos virtuve. Picos, Sushi, na zodziu kaip Don Simon Vilniuje kazkas tokio :)

+ atsidare naujas restoranas Mickeviciaus g. vietoj kinieciu, dabar Uzbekistano virtuve, reikes isbandyt sia sav. :)

Apple 2017-01-27 10:40

Rytoj planuoju Vilniaus gimtadienio proga aplankyti Kauną, gal kas galėtų geriausią Kauno restoraną parekomenduoti?



Papidlau Vilniumi:
Meat steak house - man kaip steikų mėgėjui, tikrai labai skanūs visi steikai, jauki aplinka. Visi patiekalai aukštam lygyje. Kainos aukštos. http://www.meat.lt/en/ Kas mėgsta steikus - būtina aplankyti.

Bizarre - naujas, ką tik atidarytas restoranas, tai kol kas virtuvė labai stengiasi. Skaniausias ir brangiausias steikas, kurį esu valgęs Lietuvoje :D labai įdomus stilius, baras/restoranas. Gali ir kokteilių atsigerti ir kokybiškai pavalgyti. Visi patiekalai nebnragūs, tik steikai brangesni, nes mėsa, kaip jie sako iš Argentinos :) Žaliū pipirų padažas prie mėsos buvo tobulas.

Grill London - burgeris su jautienos išpjovos steiku :seile: Trys žodžiai: TO-BU-LA! Visą mėsą kepa GreenEGG, tikra gerai ir alaus pagurkšnot ir pavalgyt.

DonSimon - geriausia pica Lietuvoje. Garantuoju. Kainos nesikandžioja, turi gero alaus (ungurio kojos) :) kas mėgsta sušius, ten ir jų galit rast. Vietą būtina rezervuotis iš anksto, nes stovi tik keli staliukai ir visada žmonių pilna. Yra Gedimino prospekte ir Žvėryje.

Šiauliai:
Cask 215 - naujas restoranas Šiauliuose. Patys brandina jautieną, visa komanda jauna maisto entuziastų chebra. Steikai labai geri. Turi labai daug skirtingų alaus rūšių. Tikrai verta aplankyti. Kainos juokingos (lyginant su Vilniumi) :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 01:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.