MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   w211 facelift (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9940)

bikoldis18 2012-06-01 12:40

w211 facelift
 
sveiki norejau paklausti ar kas nors bandet padaryti facelifta ant w211 2002 -2005 kokiu daliu reiketu pakeisti tik prieki ? uztektu buferio su viskuom ar tektu keisti sparnus ir kapota kazkur skaiciau kad viso priekio dalis reikia keisti , tai ir galvoju kaip ten butu su tais sparnais ir kapotu tektu juos keisti ar ne nes galiu gauti lb pigiai priekini buferi bet kitu daliu ne :confused:

Apple 2012-06-01 12:55

Citata:

Pradžioje rašė bikoldis18 (Post 215167)
sveiki norejau paklausti ar kas nors bandet padaryti facelifta ant w211 2002 -2005 kokiu daliu reiketu pakeisti tik prieki ? uztektu buferio su viskuom ar tektu keisti sparnus ir kapota kazkur skaiciau kad viso priekio dalis reikia keisti , tai ir galvoju kaip ten butu su tais sparnais ir kapotu tektu juos keisti ar ne nes galiu gauti lb pigiai priekini buferi bet kitu daliu ne :confused:

Buferis, groteles, lempos, veidrodeliai :)

bikoldis18 2012-06-01 13:03

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 215171)
Buferis, groteles, lempos, veidrodeliai :)

su lempu pajungimu nebutu problemu ? pas manes xenon lempos , dekuj uz info :)

ir del fog lempu, ten tos pacios tik kad kitoks dizainas ar ir lenputes viduj skiresi

Apple 2012-06-01 13:05

Citata:

Pradžioje rašė bikoldis18 (Post 215175)
su lempu pajungimu nebutu problemu ? pas manes xenon lempos , dekuj uz info :)

ir del fog lempu, ten tos pacios tik kad kitoks dizainas ar ir lenputes viduj skiresi

FOG lempos kitos :) jų reikia kartu su bamperiu. Facelift FOG lempos apvalios. O pagrindines pajungti irgi nepaprasta, kiek zinau ten fiskes visos skiriasi ir dar facelifte eina gabaritas LED o pas tave paprasta lempute, tame irgi bus beda, reiks kompa apgaudineti arba pajungineti kompa ir perprogramuoti. Yra ten reikalų žinok :)

pauliukas 2012-06-01 13:15

Pataisykit mane, bet ir parkai berods skiriasi pas facelifta, ar as klystu? :blush:

bikoldis18 2012-06-01 13:18

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 215178)
FOG lempos kitos :) jų reikia kartu su bamperiu. Facelift FOG lempos apvalios. O pagrindines pajungti irgi nepaprasta, kiek zinau ten fiskes visos skiriasi ir dar facelifte eina gabaritas LED o pas tave paprasta lempute, tame irgi bus beda, reiks kompa apgaudineti arba pajungineti kompa ir perprogramuoti. Yra ten reikalų žinok :)

fogus tai gauciau tik kaip ten su jungtim tokios pat ar irgi skirsis ? bet labiausiai mane tos faros gazdina led'ai tai manau nera didele problema imesciau led su varzom turetu veikt manau , reiks uzmesti aki i faru kainas ir kaip jos ten jungesi kaip tik sestadieni iki sroto teks pazystama nuvest , as tikiu kad ten tikrai yra pasizaidimo dar distronicus sukisti kazkaip tektu :)

pauliukas 2012-06-01 13:20

Citata:

Pradžioje rašė bikoldis18 (Post 215188)
fogus tai gauciau tik kaip ten su jungtim tokios pat ar irgi skirsis ? bet labiausiai mane tos faros gazdina led'ai tai manau nera didele problema imesciau led su varzom turetu veikt manau , reiks uzmesti aki i faru kainas ir kaip jos ten jungesi kaip tik sestadieni iki sroto teks pazystama nuvest , as tikiu kad ten tikrai yra pasizaidimo dar distronicus sukisti kazkaip tektu :)

Pasijungia tos lempos, juk nevienas pasidares ta yra. Tik reik, kad meistras koses galvoj turetu ir tam skirtu priemoniu ir viska pajungs.

bikoldis18 2012-06-01 13:22

parkai stovi paciame buferije ne ant moldingu bet man rodos tose paciose vietose tai gal iseitu senus sudieti nes ten ju nebus visus jau iseme ir pardave :confused:

Finalfour 2012-06-01 13:23

Citata:

Pradžioje rašė pauliukas (Post 215183)
Pataisykit mane, bet ir parkai berods skiriasi pas facelifta, ar as klystu? :blush:

Taip, skiriasi :)

Apple 2012-06-01 13:24

Citata:

Pradžioje rašė bikoldis18 (Post 215188)
fogus tai gauciau tik kaip ten su jungtim tokios pat ar irgi skirsis ? bet labiausiai mane tos faros gazdina led'ai tai manau nera didele problema imesciau led su varzom turetu veikt manau , reiks uzmesti aki i faru kainas ir kaip jos ten jungesi kaip tik sestadieni iki sroto teks pazystama nuvest , as tikiu kad ten tikrai yra pasizaidimo dar distronicus sukisti kazkaip tektu :)

Kokias dar LED su varzom??? :D nori pamatyti kaip atrodo facelift lempute? ogi taip:
http://desmond.imageshack.us/Himg404...pg&res=landing

Citata:

Pradžioje rašė bikoldis18 (Post 215192)
parkai stovi paciame buferije ne ant moldingu bet man rodos tose paciose vietose tai gal iseitu senus sudieti nes ten ju nebus visus jau iseme ir pardave :confused:

2 ant moldingų ir 1 buferyje :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 06:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.