MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Automobilio tampymas per provežas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14382)

Hunter 2014-04-08 19:21

Automobilio tampymas per provežas
 
I viena neziures, o su kitu niekas nevaziuos ;) kiekvienam savo
Idomu kiek ilgai sharas vazines :D
Kaip jau minejau, kad atrodo tikrai gerai.
Paciam dar kirbejo durnumas susimest garaze gulincius R18, tik gerai, kad Arturas atvaziavo parktroniku prasidiagnozuot ir praveze :D

raimis528 2014-04-08 19:23

Vaziuoju ir neverkiu

alteroja 2014-04-08 19:24

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 324319)
I viena neziures, o su kitu niekas nevaziuos ;)

aleliuja

pucenas 2014-04-08 19:45

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 324322)
aleliuja

Hunter, klausimas visai ne i tema. Kiek tau metu? Nes sneki kartais .... Svelniai tarent :) ir poziuris idomus :) net mano tevas an astros turi lietnykus 17' kurem jau arti 60 :)

Hunter 2014-04-08 20:35

Kai man bus arti 60 tai ir as gal jau su R17 vazinesiu. O kol kas dar daug truksta

pucenas 2014-04-08 20:37

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 324335)
Kai man bus arti 60 tai ir as gal jau su R17 vazinesiu. O kol kas dar daug truksta

Su tokiu "jaunatvisku" poziuriu tu nevazinesi is vis :) peace. Baigiam :ot: keisti zmones tie kinieciai :)

Hunter 2014-04-08 20:51

Tampo del zemu ir placiu padangu

Gadget 2014-04-08 20:56

Pas mane pakaba ideali dabar, suvedimas geras. 265 gale tampo siek tiek daugiau nei buvo su 225. Normalu, taip turi but. Provezos padarytos sunkvezimiu, todel jose ir plaukioja masina...

Apple 2014-04-08 20:57

Tikrai tampo ne del padangu :) susitvarkyk vaziuokle ir dings bedos.

KK 2014-04-09 07:42

Pas mane ant 740i buvo R18 285 gale "tampymas" buvo minimalus :) Pakaba buvo ką tik po remonto, tai kiek važinėjau buvau patenkintas kad toks nedidelis diskomfortas... Pas drauga ant W140 R19 ~285 gale , tampo stipriai bet pakaba lyg ir tvarkoj viskas :)

wzikas 2014-04-09 07:45

Turiu lengvaja masina su 295 gale - tampyt netampo bet akvaplaningas tai ziaurus
Kitas lengvas dzipukas R15 285x50 - stabilumas tenkina, tampo tik per vezes, duobes gerai pervaziuoja

Bet kitai masinai ir 245 isimeti ir nei vaira pasuksi nei ant kelio sugausi

Gregas 2014-04-09 09:05

Neblogą Jūs čia diskusiją užsukot apie ratų dydį. Kaip sakoma: "Na vkus i cvet druzej net" - skonio reikalas tas ratų dydis...
Pucenai, gyveni Kaune, važinėji su R20 tokiais Kauno keliais, ir aiškini kad viskas normaliai?
:D R20 pereboras visiškas. Dėl "pakazūchos" nebent R20 dėčiau ir save kaskart važiuodamas įtikinėčiau kad viskas normaliai, ne vežimas ir t.t...
No offence, tiesiog mano nuomonė tokia, kad ratus reikia optimalaus dydžio pirkt, įvertinus kelių būklę, važiavimo malonumą ir t.t.
Aš pvz. kelias savaites galvojau ar R17 ar R18 vasarinius ratus pirkt. Na ir beveik linkstu link R17, nes dabar su R16 žiminiais važiuoju, ir tikrai nepasakyčiau kad "plaukiu" per Kauno kelius....

pucenas 2014-04-09 09:07

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 324436)
Neblogą Jūs čia diskusiją užsukot apie ratų dydį. Kaip sakoma: "Na vkus i cvet druzej net" - skonio reikalas tas ratų dydis...
Pucenai, gyveni Kaune, važinėji su R20 tokiais Kauno keliais, ir aiškini kad viskas normaliai?
:D R20 pereboras visiškas. Dėl "pakazūchos" nebent R20 dėčiau ir save kaskart važiuodamas įtikinėčiau kad viskas normaliai, ne vežimas ir t.t...
No offence, tiesiog mano nuomonė tokia, kad ratus reikia optimalaus dydžio pirkt, įvertinus kelių būklę, važiavimo malonumą ir t.t.
Aš pvz. kelias savaites galvojau ar R17 ar R18 vasarinius ratus pirkt. Na ir beveik linkstu link R17, nes dabar su R16 žiminiais važiuoju, ir tikrai nepasakyčiau kad "plaukiu" per Kauno kelius....

Gyvenu kaune ir vazineju daug kaune ir ne tik. Su r20 ir nematau didelio skirtumo gal net minksciau vaziuoju nei su mersu ir 18 :)

Gregas 2014-04-09 09:26

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 324437)
Gyvenu kaune ir vazineju daug kaune ir ne tik. Su r20 ir nematau didelio skirtumo gal net minksciau vaziuoju nei su mersu ir 18 :)

Kiekvienam savo :wave:

Aš vis dar iki galo neapsispręndžiu ar R17 ar R18 dėt ant W211. Nesinorėtų išleist kelis k litų ir paskui važiuot kaip su vežimu. Nes kaip jau sakiau, net su R16 ne visada malonu... :ne:

wzikas 2014-04-09 09:31

na su W211 ir originaliom padangom R17 245 nepasakyciau kad Kaune smaguma. Raudondvario plentu atsargiai vaziuoju, balansuoju stabiliai kas 3-5 men

Gregas 2014-04-09 09:37

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 324441)
na su W211 ir originaliom padangom R17 245 nepasakyciau kad Kaune smaguma. Raudondvario plentu atsargiai vaziuoju, balansuoju stabiliai kas 3-5 men

Ačiū už info. Jau mažiau noriu R18 :) Gal dar kas nors pasipasakos?

vanix 2014-04-09 11:09

kokie visi jautrus cia sedi :D kiek zmoniu vazineja su R18-R19, pvz Bmw penktukas e60, plius dar zemesne ir kietesne M pakaba, vazineja ir vargo nemato, o jus cia verkiat, kad krato :)

dovcreat 2014-04-09 11:13

Važinėjau su R18 sezoną,ratų nei karto nelyginau,Kėdainiai,Kaunas,Vilnius,dabar savautgalį dėsiu R19 galas 275/30 ir problemų nematau. Jei nemoki važiuot per duobes ir R16 ar R17 nepadės. Pvz man joks kibiras su tais dideliais ratais,tik malonumas,kad mašina stabiliau ir tvirčiau prie kelio stovi,dabar su R19 tokio pločio tai išvis stovės kaip prikalta. :))
Aišku,kas važinėja kaip pensisinkas šis kriterijus netiks :)

Gregas 2014-04-09 12:10

Citata:

Pradžioje rašė dovcreat (Post 324467)
Važinėjau su R18 sezoną,ratų nei karto nelyginau,Kėdainiai,Kaunas,Vilnius,dabar savautgalį dėsiu R19 galas 275/30 ir problemų nematau. Jei nemoki važiuot per duobes ir R16 ar R17 nepadės. Pvz man joks kibiras su tais dideliais ratais,tik malonumas,kad mašina stabiliau ir tvirčiau prie kelio stovi,dabar su R19 tokio pločio tai išvis stovės kaip prikalta. :))
Aišku,kas važinėja kaip pensisinkas šis kriterijus netiks :)

dovcreat, neįsižeisk, bet tau sukibimo su R18 trūksta? :juokiasi: Nebent jei mieste posūkius ant 120km/h išiminėji, ir lakstai kaip nesveikas, tada suprantu. Normalus važiavimas neviršijant leistino greičio (arba viršijant +10) tai čia pensininko stilius? :D
Tau 21, todėl ir svaigsti tokias nesamones apie sukibimus, pensininko stilių ir t.t.. Prieš metus tik žalią lapą nusikabinai ir jau afigienas draiveris patapai?
Gatvėse važinėjam, o ne lenktynių trasoj.
Nevyniojant į vatą - dėsi ant savo merso R19 ne todėl, kad sukibimo tau trūksta, o todėl, kad atrodytų geriau ir t.t. Iš merso padarysi "vežimą", tai čia 100%, ir per didesnį lietų ne važiuosi o plauksi, per provėžas irgi nebus jokio malonumo važiuoti ir t.t.
Lietuvoj gi gyvenam. Gyventume Austrijoj, kur keliai lediniai, tai ir diskutuotume R19 ar R20 dėti :)

Gregas 2014-04-09 12:15

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 324466)
kokie visi jautrus cia sedi :D kiek zmoniu vazineja su R18-R19, pvz Bmw penktukas e60, plius dar zemesne ir kietesne M pakaba, vazineja ir vargo nemato, o jus cia verkiat, kad krato :)

Neverkiam kad krato, tiesiog sakom savo nuomonę :wave: Keliai (bent Kaune) tikrai prasti, todėl ir klausiu koks optimaliausias variantas būtų, per daug neaukojant važiavimo komforto.

pucenas 2014-04-09 12:22

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 324474)
Neverkiam kad krato, tiesiog sakom savo nuomonę :wave: Keliai (bent Kaune) tikrai prasti, todėl ir klausiu koks optimaliausias variantas būtų, per daug neaukojant važiavimo komforto.

na kaunieciai, kurios tos gatves(keliai) tokie blogi kaune? raudondvario pl. dariaus ir gireno (galiukas) kas dar jau tokio tragisko ???? jonavos g., bet ji ne tiek duobeta kiek siep nelygi :)

dovcreat 2014-04-09 12:35

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 324473)
dovcreat, neįsižeisk, bet tau sukibimo su R18 trūksta? :juokiasi: Nebent jei mieste posūkius ant 120km/h išiminėji, ir lakstai kaip nesveikas, tada suprantu. Normalus važiavimas neviršijant leistino greičio (arba viršijant +10) tai čia pensininko stilius? :D
Tau 21, todėl ir svaigsti tokias nesamones apie sukibimus, pensininko stilių ir t.t.. Prieš metus tik žalią lapą nusikabinai ir jau afigienas draiveris patapai?
Gatvėse važinėjam, o ne lenktynių trasoj.
Nevyniojant į vatą - dėsi ant savo merso R19 ne todėl, kad sukibimo tau trūksta, o todėl, kad atrodytų geriau ir t.t. Iš merso padarysi "vežimą", tai čia 100%, ir per didesnį lietų ne važiuosi o plauksi, per provėžas irgi nebus jokio malonumo važiuoti ir t.t.
Lietuvoj gi gyvenam. Gyventume Austrijoj, kur keliai lediniai, tai ir diskutuotume R19 ar R20 dėti :)

Pats ponas,gerai,kad ne klevas :) Kaip aš noriu taip aš važinėju,pamatysi,kad viršiju greitį ne +10km/h filmuok ir siųsk policijai :) Atsigaukit su tuo savo vėžimu,jei jums vėžimas su R19,tai čia ne mano problemos,važinėkit su baronkom r16 ir valio,man dzin visiškai.
Plauksiu,tampys ir t.t,man gerai,kam ką dar skauda?:)

Gregas 2014-04-09 12:52

Citata:

Pradžioje rašė dovcreat (Post 324477)
Pats ponas,gerai,kad ne klevas :) Kaip aš noriu taip aš važinėju,pamatysi,kad viršiju greitį ne +10km/h filmuok ir siųsk policijai :) Atsigaukit su tuo savo vėžimu,jei jums vėžimas su R19,tai čia ne mano problemos,važinėkit su baronkom r16 ir valio,man dzin visiškai.
Plauksiu,tampys ir t.t,man gerai,kam ką dar skauda?:)

Ne taip mane supratai, nenorėjau tavęs įžeisti ar pan.. Važinėk kaip tau patinka, dėk ratus nors ir R20, man tikrai neskauda :) Savo nuomonę kiekvienas turim, manoji tokia, kokią pasakiau - R19 pereboras normaliam ir komfortiškam važiavimui. Tau gerai R19? Valio! Sveikinu! :)
Taika :wave:

dovcreat 2014-04-09 12:55

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 324478)
Ne taip mane supratai, nenorėjau tavęs įžeisti ar pan.. Važinėk kaip tau patinka, dėk ratus nors ir R20, man tikrai neskauda :) Savo nuomonę kiekvienas turim, manoji tokia, kokią pasakiau - R19 pereboras normaliam ir komfortiškam važiavimui. Tau gerai R19? Valio! Sveikinu! :)
Taika :wave:

Tai ir nereikia sakyti,kad vėžimas ir panašiai,kas važinėja su R19,tikrai nepasakys,kad mašina vėžimas,plius pas mane dar kietos spyruoklės,dar kiečiau,bet diskomforto nėra :)
Norėčiau plaukt,pirkčiau w140 ir plauki sau laimingas :):wave:

Gregas 2014-04-09 12:58

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 324475)
na kaunieciai, kurios tos gatves(keliai) tokie blogi kaune? raudondvario pl. dariaus ir gireno (galiukas) kas dar jau tokio tragisko ???? jonavos g., bet ji ne tiek duobeta kiek siep nelygi :)

Šiaurės pr., Muravos sankryža, Pramonės pr. su savo šuliniais. O nelygios tai dauguma Kauno gatvių (siūlės,lopai iškilę ir t.t.). Negi dedant lopą ant duobės negalima išlyginti ir būtina palikti kalną?
Nėra taip blogai, kaip pernai ar užpernai pavasarį, bet iki gerai tai toli toli...

Gregas 2014-04-09 13:03

Citata:

Pradžioje rašė dovcreat (Post 324479)
Tai ir nereikia sakyti,kad vėžimas ir panašiai,kas važinėja su R19,tikrai nepasakys,kad mašina vėžimas,plius pas mane dar kietos spyruoklės,dar kiečiau,bet diskomforto nėra :)
Norėčiau plaukt,pirkčiau w140 ir plauki sau laimingas :):wave:

Na bet pripažink, kad R19 tikrai žymiai kiečiau važiuoja nei R17 :) Apie tai ir buvo pradėta diskusija.
Kas čia paskutinis iš forumiečių mačiau užsidėjo R19? Sharrasitto lygtais? Ir pats rašė, kad tikrai kietai važiuoja ir nerekomenduoja. Cituoju: "bet kas abejojat del R19, geriau nedekit, nes vaziavimas tikrai skiriasi nuo R18. Ne musu keliams tokie ratai ant tokios auto... "

pucenas 2014-04-09 13:25

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 324480)
Šiaurės pr., Muravos sankryža, Pramonės pr. su savo šuliniais. O nelygios tai dauguma Kauno gatvių (siūlės,lopai iškilę ir t.t.). Negi dedant lopą ant duobės negalima išlyginti ir būtina palikti kalną?
Nėra taip blogai, kaip pernai ar užpernai pavasarį, bet iki gerai tai toli toli...

irenginejant smulku duobiu islaužų remonta miesto teritorijoje technologiskai reikalauja, kad butuapie 1 sm iskiles "lopas" virs salia esamo a/b. nevarykit dievo i medi nera taip blogai kaip buvo, bet kaip ir sakai iki gerai tai tikrai toooli :) db yra normaliai :D

sharrasitto 2014-04-09 13:28

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 324481)
Na bet pripažink, kad R19 tikrai žymiai kiečiau važiuoja nei R17 :) Apie tai ir buvo pradėta diskusija.
Kas čia paskutinis iš forumiečių mačiau užsidėjo R19? Sharrasitto lygtais? Ir pats rašė, kad tikrai kietai važiuoja ir nerekomenduoja. Cituoju: "bet kas abejojat del R19, geriau nedekit, nes vaziavimas tikrai skiriasi nuo R18. Ne musu keliams tokie ratai ant tokios auto... "

Faktas jog skiriasi vaziavimas R18 ir R19, nereikia buti fiziku ar mechaniku, jog suvokti tai. Apskritai man automobilio kietumas jauciasi netgi lyginant w210 ir w211 modelius su tokiu paciu ismatavimu ratais, tai ka jau kalbeti, kai ant to pacio modelio dedami didesni ratai. Galiu pasakyti, jog normaliai zmogui, R19, netgi sakyciau R18 tikrai yra per dideli ratai W211 automobiliui. Nevaziuoja jis komfortiskai su tokiais ratais, nors kiekvienas ta komforta supranta skirtingai, bet puikus pavyzdys yra gamintojo nurodomi ratlankiu dydziais. Sport variantuose juk dedami R18 ratlankiai, R19 apskritai tik AMG modeliams... Manau tai daug ka pasako. Bet mano atveju, labai as norejau dideliu ratu, tam jog is naujo pamilti auto, kadangi nemazai laiko ji turiu, jau spejo nusibosti, reikejo drastisku atnaujinimu, nes kolkas parduodi as jo negaliu. Todel nusprendziau prisiminti senus laikus, kai reikedavo skaiciuoti duobes vaziuojant. Savotiskas fetisas :D Nesigailiu uzsidejes R19, bet paprastam vartotojui be jokiu psichologiniu issisokimu - tikrai nerekomenduociau... Bet siuo atveju as siek tiek komforto galiu aukoti isvaizdos labui, kuri pagerejo labai daug kartu. O vaziavimas tikrai nera kritinis kai vaziuoji ir nervuojies, tiesiog automobilis siek tiek kietesnis nei buvo pries tai, o buvo jis jau pries tai tikrai kietas su R18.

Gregas 2014-04-09 13:32

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 324484)
irenginejant smulku duobiu islaužų remonta miesto teritorijoje technologiskai reikalauja, kad butuapie 1 sm iskiles "lopas" virs salia esamo a/b. nevarykit dievo i medi nera taip blogai kaip buvo, bet kaip ir sakai iki gerai tai tikrai toooli :) db yra normaliai :D

Dabar yra ne normaliai, o pakenčiamai :taip:
Beje, apie technologiją - kodėl užtaisytos duobės kraštai nebeapliejami smala, kaip buvo daroma ankščiau? Pernai metais pastebėjau, kad duobės tiesiog užpilamos, palyginamos ir viskas, o ankščiau dar aptepliodavo perimetrą smala (ar kažkuo pan.). Čia technologijos pasikeitė, neveiksminga tepliot užtaisytos duobės kraštus ar čia tiesiog pastebėjau išimtį iš taisyklės? :)

Gregas 2014-04-09 13:35

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 324485)
Faktas jog skiriasi vaziavimas R18 ir R19, nereikia buti fiziku ar mechaniku, jog suvokti tai. Apskritai man automobilio kietumas jauciasi netgi lyginant w210 ir w211 modelius su tokiu paciu ismatavimu ratais, tai ka jau kalbeti, kai ant to pacio modelio dedami didesni ratai. Galiu pasakyti, jog normaliai zmogui, R19, netgi sakyciau R18 tikrai yra per dideli ratai W211 automobiliui. Nevaziuoja jis komfortiskai su tokiais ratais, nors kiekvienas ta komforta supranta skirtingai, bet puikus pavyzdys yra gamintojo nurodomi ratlankiu dydziais. Sport variantuose juk dedami R18 ratlankiai, R19 apskritai tik AMG modeliams... Manau tai daug ka pasako. Bet mano atveju, labai as norejau dideliu ratu, tam jog is naujo pamilti auto, kadangi nemazai laiko ji turiu, jau spejo nusibosti, reikejo drastisku atnaujinimu, nes kolkas parduodi as jo negaliu. Todel nusprendziau prisiminti senus laikus, kai reikedavo skaiciuoti duobes vaziuojant. Savotiskas fetisas :D Nesigailiu uzsidejes R19, bet paprastam vartotojui be jokiu psichologiniu issisokimu - tikrai nerekomenduociau... Bet siuo atveju as siek tiek komforto galiu aukoti isvaizdos labui, kuri pagerejo labai daug kartu. O vaziavimas tikrai nera kritinis kai vaziuoji ir nervuojies, tiesiog automobilis siek tiek kietesnis nei buvo pries tai, o buvo jis jau pries tai tikrai kietas su R18.

Nei ką pridėsi, nei atimsi. Tiesiai šviesiai :good: Ratų dydžio sąmprata ir pas mane tokia pati :)

pucenas 2014-04-09 16:08

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 324486)
Dabar yra ne normaliai, o pakenčiamai :taip:
Beje, apie technologiją - kodėl užtaisytos duobės kraštai nebeapliejami smala, kaip buvo daroma ankščiau? Pernai metais pastebėjau, kad duobės tiesiog užpilamos, palyginamos ir viskas, o ankščiau dar aptepliodavo perimetrą smala (ar kažkuo pan.). Čia technologijos pasikeitė, neveiksminga tepliot užtaisytos duobės kraštus ar čia tiesiog pastebėjau išimtį iš taisyklės? :)

ne ta tema, bet bitumas neefektingas pilant perimetru siules, siules (kaip ir visa duobe) yra ispurskema bitumine emulsija. jai taip trumpai, bet cia diskusija be galo :) anksciau mano tevas maskvyciui dugna irgi smaluodavo, o db ne,, kodel???? :dangun:

Hunter 2014-04-09 16:14

Citata:

Pradžioje rašė sharrasitto (Post 324485)
Faktas jog skiriasi vaziavimas R18 ir R19, nereikia buti fiziku ar mechaniku, jog suvokti tai. Apskritai man automobilio kietumas jauciasi netgi lyginant w210 ir w211 modelius su tokiu paciu ismatavimu ratais, tai ka jau kalbeti, kai ant to pacio modelio dedami didesni ratai. Galiu pasakyti, jog normaliai zmogui, R19, netgi sakyciau R18 tikrai yra per dideli ratai W211 automobiliui. Nevaziuoja jis komfortiskai su tokiais ratais, nors kiekvienas ta komforta supranta skirtingai, bet puikus pavyzdys yra gamintojo nurodomi ratlankiu dydziais. Sport variantuose juk dedami R18 ratlankiai, R19 apskritai tik AMG modeliams... Manau tai daug ka pasako. Bet mano atveju, labai as norejau dideliu ratu, tam jog is naujo pamilti auto, kadangi nemazai laiko ji turiu, jau spejo nusibosti, reikejo drastisku atnaujinimu, nes kolkas parduodi as jo negaliu. Todel nusprendziau prisiminti senus laikus, kai reikedavo skaiciuoti duobes vaziuojant. Savotiskas fetisas :D Nesigailiu uzsidejes R19, bet paprastam vartotojui be jokiu psichologiniu issisokimu - tikrai nerekomenduociau... Bet siuo atveju as siek tiek komforto galiu aukoti isvaizdos labui, kuri pagerejo labai daug kartu. O vaziavimas tikrai nera kritinis kai vaziuoji ir nervuojies, tiesiog automobilis siek tiek kietesnis nei buvo pries tai, o buvo jis jau pries tai tikrai kietas su R18.

Nu va viskas teisingai :D Ir tik 1 diena po nauju ratu :D
Idomu kiek reikes kad atsirastu skelbimuose :D

simaso 2014-04-09 18:10

jau geriau kitą mašiną nusipirkt kasdienai, nei nuo mašinos nuimt gražius ratus ;]]

DTM 2014-04-09 18:32

Nevisada ratlankio diametras labai nulemia nekomfortiska vaziavima . Visu pirma susitvarkykite isbliautas vaziuokles, nedekite ''RUNFLAT''ar siap neaiskiu labai kieto kordo padangu, ratlankius parinkinekite pagal gamintojo nurodymus (J,ET). Ratlankio svoris taipat labai nulemia komforta.

fanatiK 2014-04-09 22:07

senutei ceskei sumeciau 17" vietoj 15".jaunystes gurksni jai dar ypust norejau.45 aukstis mieste nieko nesijaucia blogo, bbet siauliu rajono keliais lekiant pamatau fura ir pristabdau kad neismestu per provezas pas ja i glebi

vanix 2014-04-09 22:20

gal is tikruju laikas kazhka pakaboj pakeist? Nes man su R18/255/35 jokiu tampymu visiskai

Hunter 2014-04-09 22:25

pas tave sportine pakaba

vanix 2014-04-09 22:30

tai kad lyg ir tokia pat kaip ir eiliniame W203, tik tiek, kad amortikai ir spyruokles kietesni

Evho 2014-04-09 22:32

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 324670)
pas tave sportine pakaba

Pas mane ir nesportinė pakaba ant w203,bet nėr čia tampymų kažkokių,ant SLK maži ratukai,o ten tampė,o kodėl,nes pakabą reikėjo tvarkyt.

simaso 2014-04-10 06:46

kažkaip nėra vieno bendro atsakymo kodėl tampo. vieni sako, kad dėl žemo profilio ir platesnių padangų, kiti, kad važiuoklę reik tvarkytis. kiek mašinų turėjau visos su r16 kaip gulbės plaukdavo, tik užsidedu didesnius ratus su platesnėm padangom - mašina iškart sėdi ant asfalto, bet jautriai reaguoja į provėžas. nei vienai mašinai nieks nebildėdavo važiuoklėj. man čia panašu į tokią temą, kur nulipus nuo R16 ant R18 vieni jaiučia skirtumą komforte, kiti nejaučia ;]


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.