MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   R Klasė (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=180)
-   -   Keistas pavaru dezes dirbimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20021)

pucenas 2017-04-24 18:09

Keistas pavaru dezes dirbimas
 
Sveiki gerbemieji. Beda tokia, kad jai vaziuoji normaliai t.y. Nespusdamas pedalo iki dugno viskas ok. Bet kartais jai "uzgniauzi" iki dugno, nereiki net to mygtuko po pedalu spausti, atrodo, kad laisva imeta. Tik biski pedala atleidi ir perjungia pvara. Nesvarbu kokiu greiciu ar kokia pavara vaziuotum. Pvz nuo kokiu 210km/h jau neina daugiau +- vaziuoti nes iskarto ismeta pavara.
Mb r320 2006m
Star'as pas matrixa nieko nerodo :) kokios mintys.
P.s. Zmonai sake nei krto taip nebuvo. Bet man tai karts nuo karto pasitaiko.

sportbatis 2017-04-24 18:17

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 471299)
Sveiki gerbemieji. Beda tokia, kad jai vaziuoji normaliai t.y. Nespusdamas pedalo iki dugno viskas ok. Bet kartais jai "uzgniauzi" iki dugno, nereiki net to mygtuko po pedalu spausti, atrodo, kad laisva imeta. Tik biski pedala atleidi ir perjungia pvara. Nesvarbu kokiu greiciu ar kokia pavara vaziuotum. Pvz nuo kokiu 210km/h jau neina daugiau +- vaziuoti nes iskarto ismeta pavara.
Mb r320 2006m
Star'as pas matrixa nieko nerodo :) kokios mintys.
P.s. Zmonai sake nei krto taip nebuvo. Bet man tai karts nuo karto pasitaiko.

susizvengiau balsu :D

pucenas 2017-04-24 18:18

Citata:

Pradžioje rašė sportbatis (Post 471300)
susizvengiau balsu :D

Nu cia tip pasakiau, kad kaip as suprantu ta deze kaip ir ijungia laisva (jai as gerai suprantu) nuo kokiu 4.5k apsuku. Tai cia ir gaunasi panasiai toks greitis ;) bet tema ne apie greiti.

amerika 2017-04-24 18:44

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 471301)
Nu cia tip pasakiau, kad kaip as suprantu ta deze kaip ir ijungia laisva (jai as gerai suprantu) nuo kokiu 4.5k apsuku. Tai cia ir gaunasi panasiai toks greitis ;) bet tema ne apie greiti.

reikia bandyt pasijungus stara dugna duot,gal tada parodys?Sakyčiau galimas variantas
stringa kažkuris solenoidas

Tomskis 2017-04-24 20:33

Tepalu nekeitei? Pasikeisk. Buna is vietos buksuot sankaba pradeda :) pasikeiti tepalus ir vel 70kkm ramu

pucenas 2017-04-24 20:38

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 471325)
Tepalu nekeitei? Pasikeisk. Buna is vietos buksuot sankaba pradeda :) pasikeiti tepalus ir vel 70kkm ramu

ne nekeiciau, reikes. bet man is vietos viskas ok. jai nespaudi iki dugno :)

Apple 2017-04-24 21:15

man buvo tas pats (arba bent jau labai panasu) su w203 ir 5g dėže.

Pas mane nebuvo dėžėje sandarumo ir buvo kaltos sandarinimo gumytes (gal 10-15 vnt). O'ringai vadinami.

O pasireiksdavo, kad gazuojant ismesdavo i laisva (bet ismesdavo tikrai i laisva). Reikdavo sustot ir perjunkti begi i P ir vel i D ir galedavai vaziuot toliau, bet negazuodamas smarkiai. Išmesdavo laisva virš 3k apsuku.

Va kažkas tokio: https://www.asap-supplies.com/media/...0/107515_4.jpg

pucenas 2017-04-24 21:18

Nu man nereikia sustoti. As tik biski gaza atleidziu ir viskas ok. Begi perjungia judi tolyn :)

Apple 2017-04-24 21:21

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 471337)
Nu man nereikia sustoti. As tik biski gaza atleidziu ir viskas ok. Begi perjungia judi tolyn :)

Man pradžia tokia pati buvo :) po to pradėjo neužtekt atleist gazo, reikdavo sustot. Ir iš pradžių buvo kaip ir tau, prie itin aukštų apsuku išmesdavo ir su laiku ta išmetimo riba žemėjo. Nesakau, kad pas tave tas pats, bet tai vienas iš variantų, nes simptomai panašūs

pucenas 2017-04-24 21:22

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 471338)
Man pradžia tokia pati buvo :) po to pradėjo neužtekt atleist gazo, reikdavo sustot. Ir iš pradžių buvo kaip ir tau, prie itin aukštų apsuku išmesdavo ir su laiku ta išmetimo riba žemėjo. Nesakau, kad pas tave tas pats, bet tai vienas iš variantų, nes simptomai panašūs

Viskas aisku. Reiskia reikia ruostis "pasipurtyt" $$$.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 04:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.