MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Audio, Video, Navi, Signalizacijas ir t.t. (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=99)
-   -   Mercedes E280 2006m. w211 command gal galima kaipnors pagerinti pacia garso kokybe, nes man mazoka. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=22115)

Apple 2018-11-15 08:44

Citata:

Pradžioje rašė Gorila (Post 509982)
Tai del zemu daznio koloneles, tai cia aiskus variantas, del zemų dažniu, o seip man paciam truksta aukšto dažnio ir pačio garsumo. Manau cia ne vienam W211, truksta garso, todel ir klausio ar galima is gamyklines ispausti. Pasirodo NE :D

Niekada ant max neklausiau, su w211 pravazinejau 3 ar 4 metus. Garso buvo per akis ir sakycuau geriausia standartine audio sistema kokia tik esu turejes. Nei vienam kitam auto taip gerai negrojo.

pucenas 2018-11-15 08:45

Pas mane merse paprasta “aparatura” jeigu ja galima taip pavadinti :) pas darbininka 211’ame Hk na groja normaliai. Lyginant submano mersu tai puikiai. Bet pvz passate mano darbinem. Dyn audio. Tai mersas i pavesinvisom prasmem. Tiek garsumu tiek kokybe. Buvom abu maloniai nustebinti. :)

Rawwslt 2018-11-15 08:52

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 509988)
Pas mane merse paprasta “aparatura” jeigu ja galima taip pavadinti :) pas darbininka 211’ame Hk na groja normaliai. Lyginant submano mersu tai puikiai. Bet pvz passate mano darbinem. Dyn audio. Tai mersas i pavesinvisom prasmem. Tiek garsumu tiek kokybe. Buvom abu maloniai nustebinti. :)

Kad tu lygini nesamones. Uz dyn audio meslo didesnio nesu mates. Vat audi su bang & olufsen lygintum, tai suprasciau.

pucenas 2018-11-15 08:55

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 509989)
Kad tu lygini nesamones. Uz dyn audio meslo didesnio nesu mates. Vat audi su bang & olufsen lygintum, tai suprasciau.

Mes lyginom HK merso cia daugumos taip mylimo ir dievinamo. Su tautos grabu pasatu Dyn’u. Arba HK merso dar didesnis meslas arba mes visai neturim klausos. Tie kas klausemes :)
Apple pas tave buvo HK 211?

utiutiu 2018-11-15 09:02

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 509990)
Mes lyginom HK merso cia daugumos taip mylimo ir dievinamo. Su tautos grabu pasatu Dyn’u. Arba HK merso dar didesnis meslas arba mes visai neturim klausos. Tie kas klausemes :)
Apple pas tave buvo HK 211?

kad merse HK yra harman KARTON, tai galiu patvirtinti. nusivylimas labai didelis :)

pucenas 2018-11-15 09:04

Citata:

Pradžioje rašė utiutiu (Post 509991)
kad merse HK yra harman KARTON, tai galiu patvirtinti. nusivylimas labai didelis :)

O tu paklausytum paprastos, ka tada sakytum. Pas uosvi john deer’e jauciu geriau groja. Nei paprasta bent jau pas mane latvijoi :)

Rawwslt 2018-11-15 09:08

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 509990)
Mes lyginom HK merso cia daugumos taip mylimo ir dievinamo. Su tautos grabu pasatu Dyn’u. Arba HK merso dar didesnis meslas arba mes visai neturim klausos. Tie kas klausemes :)
Apple pas tave buvo HK 211?

Vazinejau su pasatu b6, golfu 6, ir jetta ( tik nezinau kokia bet 2012metu.) Visur dynaudio. Nu man totalus meslas! Dar ant laptopo turiu dynaudio, tai isvis tragedija. Pas mersa harmonas ner ka lyginti!

Rykštė 2018-11-15 09:25

O normalu 15-kos metu isblerptas koloneles lyginti su naujom?

pucenas 2018-11-15 09:31

Citata:

Pradžioje rašė Rykštė (Post 509995)
O normalu 15-kos metu isblerptas koloneles lyginti su naujom?

Nzn kuriam cia sakai. Jai man tai mersas 7 metu. Passatas 9. Tai ten tas skirtumas nelabai didelis :)

Mr. Chow 2018-11-15 09:33

Citata:

Pradžioje rašė Gorila (Post 509982)
Tai del zemu daznio koloneles, tai cia aiskus variantas, del zemų dažniu, o seip man paciam truksta aukšto dažnio ir pačio garsumo. Manau cia ne vienam W211, truksta garso, todel ir klausio ar galima is gamyklines ispausti. Pasirodo NE :D

Pas visus mb yra kokybiskas garsas, o pacio garso maziau yra ne be reikalo, tam kad uzsukus iki max nebutu distortion ir ne plerptu kaip opelyje senam. Jei nori daugiau garso gali pakeisti garsiakalbius i silpnesnius, tada bus daugiau garso bet nesitikek kad ant max uzsukus nedrezgzhhshshhhzz. O jei nori gerokai daugiau karso tai reikia keisti viska, stiprintuva laidus ir garsiakalbius kas atsistos tikrai nemazai, plius akustikos gaudymas, jei apie tai nenusimanai geriau nekist ranku nes paskui pasidarysi taip kad nesinores nei muzikos klausytis.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.