MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   IQOS elektroninė cigaretė (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20686)

KK 2017-10-26 13:19

IQOS elektroninė cigaretė
 
1 Attachment(s)
Labas,

Jau kelintas žmogus klausia kas per daiktas, todėl pakursiu tema kurioje galima diskutuoti.

Attachment 17632

IQOS +

+ Nesmirda taip kaip normalios cigaretės;
+ 3 skirtingi tabako skoniai (stiprumas);
+ Teoriškai mažiau kenkia organizmui, nes tabakas garinamas, o ne deginamas todėl mažiau negerų dalykų įtraukiama į save;
+ Praktiškai visur galima rukyti, bet iš mandagumo geriau rukyti toliau, lauke ar pan.
+ Patogus dizainas, kokybiškai surinktas/pagamintas;
+ Garantija;
+ Nereikia kratyti pelenų ir panašiai...;
+ Nemažai kurie užsikabino, normalių neberūko išvis arba tik retkarčiais.


IQOS -

- Priedelis yra kraunamas, bet šiais laikais be pakrovėjo niekur tai čia toks nei minusas nei pliusas... ;
- Cigaretės jam kainuoja 3,30 EUR jas parduoda jau beveik visur, tačiau yra vietų kur nėra, bet statoil, lukoil degalinėse visose yra;
- Prietaisą reikia pakankamai dažnai valytu spec šepetuku kuris yra komplekte. Nevalant tiesiog prastai rūkosi, skonis nebetoks...
- Aukšta kaina perkant be nuolaidų 75-100 EUR;

https://www.iqos.lt/index.php?dispat...ing_page.light


Pilnas komplektas 50 EUR su kurjerio pristatymu į namus. Kreipkitės PM ką domina.


PS: Aš Iqos`e nedirbu, neturiu nieko bendro su ta kontora ir neuždirbu nuo Jūsų užsakymų. Darau gerą darba draugei darydamas promo... Pats nerūkau tik retkarčiais iqos patraukiu, tai su preke susipažines..

vanix 2017-10-26 13:26

iJust ar Smok Stick geriau butu :) sito pliusas turbut tik tas, kad maziau garu ir maziau demesio is aplinkiniu gausi :)

KK 2017-10-26 20:36

Visi kiti yra su skysčiu, kai puti dūmus pvz stiklas apsitraukia riebalo plevele... :) Smagu tik dėl dumų kiekio mano akimis...

vanix 2017-10-26 20:59

aj, pala, cia visai ka kita ziuriu, galvojau paprasta elektronke )))
shiaip as pats jau ilga laika garinu. Pats suku koilus ir t.t. galima sakyt pazenges vaperis :D Perejau nuo kaljanu ant elektronkes, zymiai skaniau :)

Mr. Chow 2017-10-27 08:36

Turiu iStick tai superinis, garu melejonas :D skoni perku tik brangu royal nes is tu pigiu nieko gero...

vanix 2017-10-27 09:49

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 483770)
Turiu iStick tai superinis, garu melejonas :D skoni perku tik brangu royal nes is tu pigiu nieko gero...

kai pereisi ant RTA parasyk vel apie skoni ;) coilhead'uose palyginus su RTA isvis skonio nerasta beveik ))

Mr. Chow 2017-11-02 07:56

Galima išsamiau? :)

vanix 2017-11-02 09:37

Citata:

Pradžioje rašė Mr. Chow (Post 484300)
Galima išsamiau? :)

kas neaisku? :) RTA tai rebuildable tank atomizer. Kur pats coilus suki is vielos, o ne nauduoji tuos vienkartinius jau su vata kartu.

Mr. Chow 2017-11-03 07:37

Citata:

Pradžioje rašė vanix (Post 484307)
kas neaisku? :) RTA tai rebuildable tank atomizer. Kur pats coilus suki is vielos, o ne nauduoji tuos vienkartinius jau su vata kartu.

Va aciu uz info, to ir reikejo :)

IQOS 2017-11-03 17:55

Dirbau prie siu cigareciu gamybos Bolonijoj, pats rukau jau metai ir 4 men, tai galiu pasakyt skirtumas didziulis, savijauta geresne, zvalesnis, nepridauzo kaip paprastos cigaretes, gera alternatyva, beja jau ruosiama dar kelios alternatyvos truputi kitokios, kadabus lt neaisku bet prototipines versijas jau isbandziau.

Peter 2017-11-03 18:15

Pas mus Lietuvoj tie papildymai vadinami "HEETS", bet uzsienyje maciau yra Marlboro(turbut tie patys heets) bei Parliament?

tomasgarliava 2017-11-03 18:38

as kiek bandziau elektronkiu tai neapsinesu as nuo ju, nzn kiek ten reikia prisigarint, kad pajaust efekta, o nuo paprastu - patrauki ir ramu:)

vanix 2017-11-03 18:57

Citata:

Pradžioje rašė tomasgarliava (Post 484402)
as kiek bandziau elektronkiu tai neapsinesu as nuo ju, nzn kiek ten reikia prisigarint, kad pajaust efekta, o nuo paprastu - patrauki ir ramu:)

tai nusipirk skyscio 18mg ar 24mg, du traukimai ir busi parukes :xx:

IQOS 2017-11-05 08:48

Citata:

Pradžioje rašė Peter (Post 484400)
Pas mus Lietuvoj tie papildymai vadinami "HEETS", bet uzsienyje maciau yra Marlboro(turbut tie patys heets) bei Parliament?

is esmes taspats, tiesiog pagal rinkas skoniai skiresi, ir brendai.

Mr. Chow 2017-11-06 08:24

as isvis tik 3tuka naudoju, bandziau 6tuka ant 50w visiskai nepatiko per gerkle kerta :/

Motodec 2018-01-18 17:54

Draugas traukia iqos tai belenkaip patenkintas jau pusmetis geras, mane vis paagituoja su 50proc nuolaida, bet vis kaip celkute lauzausi, manau reikia persokti ir bus ramu :)

EdwinB 2018-01-18 22:31

Esu nusipirkes, tai visai neblogas daiktas. Masinoje nerukau, tai, kad ziema nesalt visai gerai susiruko. Noretusi, kad Lietuvoj atsirastu Parliament cigaretes.

MRDetailing 2018-06-13 18:16

Gal kas padetu pramusti naujausia RUBY RED komplekta?

Peter 2018-06-14 11:38

Citata:

Pradžioje rašė MRDetailing (Post 500614)
Gal kas padetu pramusti naujausia RUBY RED komplekta?

Maciau yra ir IQOS MOTOR EDITION, gal kas toki zino kur gaut? :)

MPXΞ 2019-02-10 19:56

Degalinėse siūlo nemokamus kodus registracijai ir duoda tipo savaitei pabandyti. Gal kas bandė ir kaip ten yra iš tikrųjų? Kaina minėjo 49eur.. Noriu pereiti ant IQOS :xx:

karolis1 2019-02-10 20:01

Citata:

Pradžioje rašė MPXΞ (Post 515111)
Degalinėse siūlo nemokamus kodus registracijai ir duoda tipo savaitei pabandyti. Gal kas bandė ir kaip ten yra iš tikrųjų? Kaina minėjo 49eur.. Noriu pereiti ant IQOS :xx:

Nebūtinai degalinėse. Aš buvau tiesiog nuėjęs į IQOS saloną Kaune, užsiregistravau, davė pasibandymui paprasčiausią IQOS variantą savaitei man ir draugei. Po savaitės grąžinau, nes man asmeniškai nelabai patiko. Bet prieš perkant, manau yra būtina savaitei pasiimti pasibandymui.

MPXΞ 2019-02-10 20:05

Įdomu duoda jau bandytus :xx: išbandyti?

Rawwslt 2019-02-10 20:24

As nerukau, bet yra kas namie ruko. Tai man patinka, kad nesmirda ir nera masinoje pelenu. Problema, kad jos daznai genda, bet pardavejas pakeicia i nauja lengva ranka.

MPXΞ 2019-02-10 20:26

Už 49eur įtariu bus prasčiausias. Nors sakė, kad yra ir pigesnių. Tipo senesnis modelis. Reiks pasidomėt.

karolis1 2019-02-10 20:29

Taip, duoda jau naudotus, pabraižytus, bet realiai nėra skirtumo, nes vistiek kaip cigaretę rukai :) Labai daug pažįstamų rūko IQOSą, bet neesu girdėjęs, kad sugestų iqosas :D didesnė problema juos pametant :D Yra pliusų, yra minusų. Rukau paprastas cigaretes apie 2 metus, pasiemęs pabandyti IQOSą aš nuo jo neparukydavau visai, plius gan ribotas cigarečių pasirinkimas, jų nėra kiekvienoj parduotuvėje(su perspektyva gal vis daugiau atsiras). Ką pastebėjau, jog rukydamas uždaroj patalpoje, reziume surukai žymiai greičiau pakelį, lyginant su paprastomis( daro įtaką manau, kad niekur nereikia eiti, gali mašinoje, namie, vos ne darbe rukyti). Bet vienareikšmiškai reikėtų pasibandyti. To varianto už 49 EUR pilnai užtenka, nebent pirksi naujausią variantą, su kuriuo galėsi surukyti 3 ar 4 cigaretes paeiliui (su paprastu yra 4 minutės krovimo tarp cigarečių)

MPXΞ 2019-02-10 20:34

Citata:

Pradžioje rašė karolis1 (Post 515119)
Taip, duoda jau naudotus, pabraižytus, bet realiai nėra skirtumo, nes vistiek kaip cigaretę rukai :) Labai daug pažįstamų rūko IQOSą, bet neesu girdėjęs, kad sugestų iqosas :D didesnė problema juos pametant :D Yra pliusų, yra minusų. Rukau paprastas cigaretes apie 2 metus, pasiemęs pabandyti IQOSą aš nuo jo neparukydavau visai, plius gan ribotas cigarečių pasirinkimas, jų nėra kiekvienoj parduotuvėje(su perspektyva gal vis daugiau atsiras). Ką pastebėjau, jog rukydamas uždaroj patalpoje, reziume surukai žymiai greičiau pakelį, lyginant su paprastomis( daro įtaką manau, kad niekur nereikia eiti, gali mašinoje, namie, vos ne darbe rukyti). Bet vienareikšmiškai reikėtų pasibandyti. To varianto už 49 EUR pilnai užtenka, nebent pirksi naujausią variantą, su kuriuo galėsi surukyti 3 ar 4 cigaretes paeiliui (su paprastu yra 4 minutės krovimo tarp cigarečių)

Tai šūduks, jei pastoviai ant lašalinės laikyti reikia... Užtenka jau su telefonu vargstu, dar ir su cigaretėm reiks :xx:

Rawwslt 2019-02-10 20:44

Citata:

Pradžioje rašė karolis1 (Post 515119)
Taip, duoda jau naudotus, pabraižytus, bet realiai nėra skirtumo, nes vistiek kaip cigaretę rukai :) Labai daug pažįstamų rūko IQOSą, bet neesu girdėjęs, kad sugestų iqosas :D didesnė problema juos pametant :D Yra pliusų, yra minusų. Rukau paprastas cigaretes apie 2 metus, pasiemęs pabandyti IQOSą aš nuo jo neparukydavau visai, plius gan ribotas cigarečių pasirinkimas, jų nėra kiekvienoj parduotuvėje(su perspektyva gal vis daugiau atsiras). Ką pastebėjau, jog rukydamas uždaroj patalpoje, reziume surukai žymiai greičiau pakelį, lyginant su paprastomis( daro įtaką manau, kad niekur nereikia eiti, gali mašinoje, namie, vos ne darbe rukyti). Bet vienareikšmiškai reikėtų pasibandyti. To varianto už 49 EUR pilnai užtenka, nebent pirksi naujausią variantą, su kuriuo galėsi surukyti 3 ar 4 cigaretes paeiliui (su paprastu yra 4 minutės krovimo tarp cigarečių)

Prisijunk facebook grupeje pamatysi kaip genda. O naujas ir senas skirtumai, tik dizainas. Niekas nepatobulinta nebent maziau bira.

karolis1 2019-02-10 21:10

Citata:

Pradžioje rašė MPXΞ (Post 515120)
Tai šūduks, jei pastoviai ant lašalinės laikyti reikia... Užtenka jau su telefonu vargstu, dar ir su cigaretėm reiks :xx:

Būtent, rukyti galėsi tik kas 4 minutes tarp pakrovimų pačio IQOSO, po 4 min įdėjus į įdėklą vėl galima rukyti. Pabandyti vistiek siūlau, gal kaip tik patiks :)

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 515121)
Prisijunk facebook grupeje pamatysi kaip genda. O naujas ir senas skirtumai, tik dizainas. Niekas nepatobulinta nebent maziau bira.

Neturiu laiko visokiom Facebooko grupėms, gali būti, nesiginčiju, bet jei perki naują, nereikia sukti galvos, nes jei ne pats sulaužysi, o suges - be problemų pakeis ar sutvarkys. Tie nauji, kur po 100 eur kainuoja yra patobulinti, jau šalčiui atsparūs (nes buvo panašiai kaip su iPhon'ais, negalėdavai rukyti prie didesnio šalčio) ir padidintas surukytų cigarečių skaičius per vieną įkrovimą.

EdwinB 2019-02-26 13:45

Ar bera tie nuolaidos kodai? Ir ar galioja jie Iqos 3 modeliui?

Apple 2019-02-26 14:19

Citata:

Pradžioje rašė EdwinB (Post 516078)
Ar bera tie nuolaidos kodai? Ir ar galioja jie Iqos 3 modeliui?

Va kodas AE105
Su IQOS sistema po pirkimo gausi 20 bonus taškų į savo sąskaitą.
Nauja sistema kainuos 115 EUR
1 taškas = 1 EUR

pucenas 2019-02-26 14:20

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 516080)
Va kodas AE105
Su IQOS sistema po pirkimo gausi 20 bonus taškų į savo sąskaitą.
Nauja sistema kainuos 115 EUR

ar ir tu tas elektrines trauki :)

Apple 2019-02-26 14:31

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 516081)
ar ir tu tas elektrines trauki :)

Nuo Naujų jau nebe (nebent gerai išgėręs būtų ir visi aplinkui ruko, tai viena sutraukiu). Bet man labai padėjo pereiti nuo paprastų smirdančių ant IQOS. Bent jau 2 metus nesmirdejau kaip bomžas. Dabar net nupurto pagalvojus apie standartines cigaretes ir jų smarvę. Net su rūkančiu šlykštu šnekėtis...

pucenas 2019-02-26 14:32

Va spyga taukuota. Galvojau tu doras zmogus. Pasirodo irgi nuodemingas :) :) o man atvirksciai taip smirdi tos elektrines., kad.. aisku as ir paprastas rukau metines bet tik isgeres ir jai yra rukanciu.

Apple 2019-02-26 14:40

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 516083)
Va spyga taukuota. Galvojau tu doras zmogus. Pasirodo irgi nuodemingas :) :) o man atvirksciai taip smirdi tos elektrines., kad.. aisku as ir paprastas rukau metines bet tik isgeres ir jai yra rukanciu.

aš daug kartų jau esu ir metęs ir pradėjęs :)
Pirmas kelias savaites man tos IQOS smirdėjo irgi, kaip šienas koks ar kažkas panašaus, bet po to pripranti prie IQOS kvapo ir paprastos taip pradeda smirdėt, kad padėk Dieve.
IQOS didžiausias pliusas, kad gauni nikotino dozę ir iš burnos jokios smarvės, gali iškart šnekėt su nerūkančiu ir jis nieko neužuos.

simaso 2019-02-26 14:42

Apple, jei pamėgtum cigarus, nebegryžtum prie to brudo. :wave:

Rawwslt 2019-02-26 14:49

Smirda cigarai. Iqos ne vien del kvapo gerai, bet ir pelenai neskraido, nors buna kol syla ta cigarete bezdalais prasimrsta :D
Tuoj bus du metai, kai nei vieno dumo burnoje neturejau :beer:

Apple 2019-02-26 14:53

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 516085)
Apple, jei pamėgtum cigarus, nebegryžtum prie to brudo. :wave:

geriau išvis nerukyt :)

simaso 2019-02-26 15:07

Nieko neverčiu, bet manau, kad saikingai vartojant nebus žalos organizmui. Pvz manęs nepamatysit girto. Jei išgeriu, tai kokį 100g konjako per vakara prie cigaro, susimaišo du nuostabūs skoniai, o jei dar kompanija gera, tai būna puikiai praleistas vakaras :)
http://mb1.ltd/mazos/FB837D9A-D54D-4...29DCABF08.jpeg

pucenas 2019-02-26 15:10

Simaso tu juk unikalus mes ta zinom :) nei geri nei rukai. Tikiuosi bent moteras myli :)

simaso 2019-02-26 15:41

Nu tik nereikia, aš dar pakankamai normalus :))


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.