MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   W166 blind spot radaro gaivinimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=26136)

Suom1s 2021-11-07 22:02

Idomu su kuo galėtų būt susijęs tas kartais neveikimas, mano tai tpu tpu tpu, bet veikia gerai jau 2,5 metų. Kažkur buvau skaitęs kad nesuveikimas arba netikras suveikimas gali būti susijęs su nešvarumais. Ten į tą vietą tarp bamperio ir radaro labai daug purvo prilenda.

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 543862)
Na, pas mane ir beveik jau metai veikia, tik kartais būna, kad neparodo kliūties prasilenkiant su auto.


Darius 2021-11-07 22:46

Na, bet ten svaru. Labai nekreipiu dėmesio, svarbu veikia :)

vampyras 2021-11-08 06:44

Jeigu neveikia kai jūs lenkiant kita transporto priemonę, ignoruokit, jaigu kai jumis lenkia tada negerai.

Darius 2021-11-08 09:39

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 543865)
Jeigu neveikia kai jūs lenkiant kita transporto priemonę, ignoruokit, jaigu kai jumis lenkia tada negerai.

Pas mane būtent kai kitą lenkiu, tai sakau, kad nekreipiu dėmesio :xx:

vampyras 2021-11-08 15:08

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 543867)
Pas mane būtent kai kitą lenkiu, tai sakau, kad nekreipiu dėmesio :xx:

Man jau pats laikas būtų atostogų grįsti. 🙈

Darius 2021-11-08 22:43

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 543869)
Man jau pats laikas būtų atostogų grįsti. 🙈

Tikrai taip. Laukiu nesulaukiu, bet realybė tokia kokia yra. ;)

RokasRs 2021-11-13 12:42

2 Attachment(s)
Radau ir aš staigmeną…
Tik su išardymu truputi nesuprantu. Tos plokštės abi sulituotos?
Niekaip negaliu balto dangtelio nuimti.

Suom1s 2021-11-13 13:13

1 Attachment(s)
Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 543974)
Radau ir aš staigmeną…
Tik su išardymu truputi nesuprantu. Tos plokštės abi sulituotos?
Niekaip negaliu balto dangtelio nuimti.

Baltas dangtelis laikosi ant baltų kojelių, galima nupjaut, nušlifuot ar nukaitint tas baltas kepurėles (žr. foto) Abi plokštės turėtų būti sujungtos ištraukiamais kontaktais. Pas tave kitoks modelis pačio radaro, nesu tokio ardęs, bet gal kaip ir pas mane, tie kontaktai sulituoti viršutinėje plokštėje ir turėtų išsitraukt iš apatinės.

RokasRs 2021-11-13 13:25

5 Attachment(s)
YouTube radau, kad abiejuose šonuose turi atlituoti kontaktus.
Balta dangtelį šiaip ne taip nuėmiau…
Paklausiau temos autoriaus, atlikau Blind spot radaro gaivinimą pasirodžius pirmiems ženklams. Valymui naudojau kontaktų valiklį ir šepetėlį. Pertepiau abiejų plokščių šonus varikliniu hermetiku, fiškės vidų truputi ir patį dangtelį kruopščiai. Kiek galėjau, praplėčiau plokštes, ten iš to kiek įmanoma pamatyti vaizdas gan neblogas.
Kadangi su lituokliu moku elgtis primityviai, tai neatlitavau plokščių, nedengiau ir laku. Tikiuosi laikys…
Manau, kad labai svarbu kartais pažiūrėti kas dedasi prie galinių radarų. Ten labai daug žemių radau, kurios užstrigusios nebeišsiplauna nuo vandens. Žemių kelios saujos. Tat nieko nelaukęs ir kitoje pusėje žemes kiek galėjau išvaliau.
Dėkoju temos autoriui ir kitiems prisidėjusiems prie šios temos 😉

Suom1s 2021-11-14 18:25

Labai smagu kad pavyko susitvarkyt, manau kad keletą metų neturėsi bėdų. Ta radarų vieta labai prastai apsaugota nuo purvo ir drėgmės. Pas tave jau naujesnės kartos radarai, matyt pasimokė gamintojas iš klaidų ir kontaktus geriau užhermetizavo, nes praeitos kartos radarai daugiausiai drėgmę traukia per ją. Galbūt sekančios kartos radarai bus dar geriau padaryti.


Citata:

Pradžioje rašė RokasRs (Post 543976)
YouTube radau, kad abiejuose šonuose turi atlituoti kontaktus.
Balta dangtelį šiaip ne taip nuėmiau…
Paklausiau temos autoriaus, atlikau Blind spot radaro gaivinimą pasirodžius pirmiems ženklams. Valymui naudojau kontaktų valiklį ir šepetėlį. Pertepiau abiejų plokščių šonus varikliniu hermetiku, fiškės vidų truputi ir patį dangtelį kruopščiai. Kiek galėjau, praplėčiau plokštes, ten iš to kiek įmanoma pamatyti vaizdas gan neblogas.
Kadangi su lituokliu moku elgtis primityviai, tai neatlitavau plokščių, nedengiau ir laku. Tikiuosi laikys…
Manau, kad labai svarbu kartais pažiūrėti kas dedasi prie galinių radarų. Ten labai daug žemių radau, kurios užstrigusios nebeišsiplauna nuo vandens. Žemių kelios saujos. Tat nieko nelaukęs ir kitoje pusėje žemes kiek galėjau išvaliau.
Dėkoju temos autoriui ir kitiems prisidėjusiems prie šios temos 😉



Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.