MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   MB 140, sviezus ispudziai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3979)

ledas 2010-03-05 09:08

MB 140, sviezus ispudziai
 
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...s320/id-700678
eilini karta ka tikejausi ta ir pamaciau :) nu bet nuo pradziu.
is isvazidzos automobilis visai ziurisi. tiksliau ziurisi tol kol neprieini ir neapziuri detaliau. kapotas ir desinys sparnas perdazytas taip, kad dazytojams reiketu viska nukapoti :)
salone visiskas bardakas, atsukiotos plastamses, sumestos ant grindu. truksta, o gal ir netruksta vairuotojo veidrodelio dekor plastmases, kur statosi is vidaus. salonas is esmes vienareiksmiskai BAISUS. oda paplysus, susiuta, susiuta baisiai. deze dirba mano akimis normaliai, negalejau visko isbandyti, nes sninga. padangos ziemines, sypuotos, geros. variklis kazkoks "apdraskytas" truksta apsaugu, uzkurus truputi kala voztuvai, bet greit praeina. ant benzino dirba pusiau normaliai, ant duju negraziai, bet baiginejosi dujos, tai gal del to. vaziuojant dreba kapotas, zodziu ta atsilenkusi atbraila kuria pastoviai matai vairuodamas. nuo tokio vaizdo man gali dingti erekcija savaitei :D, reikes pasitikrinti :) kondicionierius neveikia, sistema tuscia, niekas nezino kada pildyta, zodziu 95%, kad kondicionierius tures labai rimtu bedu. centrinis grybauja, gal nuo salcio. durys be soskiu, kaires puses priekines jei blogai uzdarai is vidaus nebeatsidaro. vaziuokle reikia tvarkyti. beje, labai kietai amortizuoja, tai arba mire amortikai arba sudeti kazkokie baisiai kieti. velgi neisejo normaliai pabandyti. servise nekeliau, nes kaip ir jau nera ko kelti :) faros keistos, masina is usa, kilmes salis faru nenustatyta:)
zodziu, reziume, negaiskit laiko, arba nzn, imkit labai pigiai :)

Mb 140 2010-03-05 09:13

Citata:

Pradžioje rašė ledas (Post 68233)
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengv...s320/id-700678
eilini karta ka tikejausi ta ir pamaciau :) nu bet nuo pradziu.
is isvazidzos automobilis visai ziurisi. tiksliau ziurisi tol kol neprieini ir neapziuri detaliau. kapotas ir desinys sparnas perdazytas taip, kad dazytojams reiketu viska nukapoti :)
salone visiskas bardakas, atsukiotos plastamses, sumestos ant grindu. truksta, o gal ir netruksta vairuotojo veidrodelio dekor plastmases, kur statosi is vidaus. salonas is esmes vienareiksmiskai BAISUS. oda paplysus, susiuta, susiuta baisiai. deze dirba mano akimis normaliai, negalejau visko isbandyti, nes sninga. padangos ziemines, sypuotos, geros. variklis kazkoks "apdraskytas" truksta apsaugu, uzkurus truputi kala voztuvai, bet greit praeina. ant benzino dirba pusiau normaliai, ant duju negraziai, bet baiginejosi dujos, tai gal del to. vaziuojant dreba kapotas, zodziu ta atsilenkusi atbraila kuria pastoviai matai vairuodamas. nuo tokio vaizdo man gali dingti erekcija savaite :D, reikes pasitikrinti :) kondicionierius neveikia, sistema tuscia, niekas nezino kada pildyta, zodziu 95%, kad kondicionierius tures labai rimtu bedu. centrinis grybauja, gal nupo salcio. durys be soskiu, kaires puses priekines jei blogai uzdarai is vidaus nebeatsidaro. vaziuokle reikia tvarkyti. beje, labai kietai amortizuoja, tai arba mire amortikai arba sudeti kazkokie baisiai kieti. velgi neisejo normaliai pabandyti. servise nekeliau, nes kaip ir jau nera ko kelti :) faros keistos, masina is usa, kilmes salis faru nenustatyta:)
zodziu, reziume, negaiskit laiko, arba nzn, imkit labai pigiai :)

nu ir kaina,vos ne ardymui :D tai ka jus norit uz 2500e?sunku ir priekaistus reiksti kai tiek praso,viskas atitinkamai man atrodo ;)

ledas 2010-03-05 09:15

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 68234)
nu ir kaina,vos ne ardymui :D tai ka jus norit uz 2500e?sunku ir priekaistus reiksti kai tiek praso,viskas atitinkamai man atrodo ;)

esu bjaurus zmogus: noriu, kad viskas butu pigiai ir gerai :)

dalelinijo 2010-03-05 09:17

taip nebuna, nori gerai-mokek pinigus, o ne tai pirk lavonus:xx::xx:

ledas 2010-03-05 09:19

beda ta, kad as galiu moket normaliai, bet, kad aplink vieni lavonai. man jau bloga nuo to kiek as ju perziurejau, cia yra tik laiko gadinimas ir nieko daugiau. rasti 124 normaliam stovyje yra daug daug daug paprasciau.

dalelinijo 2010-03-05 09:22

paprasciausiai 124 didesnis pasirinkimas:)

a-1 2010-03-05 09:32

tai labai paprasta: mokek daugiau pinigu arba iekok vokieciuose.

Vakar kalbejau su savo dazytoju (turiu personalini :)), sake, kad dabar tokius lavonus veza, kad tik butu kuo pigiau, aptvarko ir stumia i turgu, gera masina surasti dabar daug sunkiau nie pries pora metu..

aivaris210 2010-03-05 09:41

baikit juokus norit gero twarkingo w140 uz 10pinigu:unreal: komplektacija nulis tokiai sumai vaziuokles ner nebent remus del vaizdo uz tokia kaina pasimti gali:daro: noresi atremontuot dar tiek pat sukisi

mariukaz 2010-03-05 09:45

is tikruju galima rasti..
esu nusiziurejes w140, seimininkas - mano pazistamas, autoserviso savininkas, labai gera masinos bukle, bet variklis 3.5 TD :(
galbt jei nebuciau nusipirkes savojo E300TD, susigundyciau...

Tomskis 2010-03-05 09:46

Citata:

Pradžioje rašė mariukaz (Post 68243)
is tikruju galima rasti..
esu nusiziurejes w140, seimininkas - mano pazistamas, autoserviso savininkas, labai gera masinos bukle, bet variklis 3.5 TD :(

jis w210 nenoretu? :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.