MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W123 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=199)
-   -   W123 280CE prikelimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15146)

Kaltomas 2014-09-04 19:06

W123 280CE prikelimas
 
1 Attachment(s)
sveiki visi mersomanai :) net nezinau nuo ko pradeti... pradesiu nuo to, kad isigijau senoli mersiuka, pameginus ji uzkurti, aisku jis neuzsikure :) issukus zvakes buvo sausos. atskirai patikrinus kuro siurbliuka jis neveike, nors srove iki jo ateina, tad islupau ta varikliuka be gailescio ir nelabai suprantu kas ten kartu su juo issilupo :) panasu kad kazkokie filtrai ar kazkas panasaus (ziureti nuotrauka). ka dabar man daryt su tuo varikliuku? ieskoti deveto, ar restauruoti? ka daryt su tais filtrais?

Gintaras 2014-09-04 19:09

greičiausiai vienas bus filtras kitas sistemos slėgio palaikymo rezervuaras .

Kaltomas 2014-09-04 19:15

Citata:

Pradžioje rašė MATRIX (Post 351714)
greičiausiai vienas bus filtras kitas sistemos slėgio palaikymo rezervuaras .

O tas ketvirtas po varikliuku (siuo atveju nuotraukos kaireje) kas?

Tomskis 2014-09-04 19:16

per viduri filtras, apacioj siurbliukas, o virsuj neiziuriu, jeigu laidai eina, tai irgi siurbliukas. ta siurbliuka gali nusipirkti kad ir nuo w124, nuo w210 ir pan. ~50lt kaina rinkoj

Kaltomas 2014-09-04 19:19

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 351717)
per viduri filtras, apacioj siurbliukas, o virsuj neiziuriu, jeigu laidai eina, tai irgi siurbliukas. ta siurbliuka gali nusipirkti kad ir nuo w124, nuo w210 ir pan. ~50lt kaina rinkoj

laidu i ta virsutini tai neina, eina tik i siurbliuka apatini, i ka ziureti perkant siurbliuka? turbut turi but nuo benzininio automobilio, o kubatura ar kazkas panasaus nera svarbi?

Gintaras 2014-09-04 19:28

pasieškok informacijos apie K-Jetrinic įpurškimo sistemų darbinius sisteminius slėgius ir tada jau sulyginus žinosi - tinka siurbliai nuo elektroninio įpurškimo ar netinka ... man kažkodėl atrodo ,kad mechaninis įpurškimas jautresnis slėgiui .

Kaltomas 2014-09-04 19:32

Citata:

Pradžioje rašė MATRIX (Post 351727)
pasieškok informacijos apie K-Jetrinic įpurškimo sistemų darbinius sisteminius slėgius ir tada jau sulyginus žinosi - tinka siurbliai nuo elektroninio įpurškimo ar netinka ... man kažkodėl atrodo ,kad mechaninis įpurškimas jautresnis slėgiui .

per sudetinga jau cia man, reiks nuvaziuot kur ardo mersus, gal kazka panasaus tures.

Gintaras 2014-09-04 19:37

nenoriu liūdinti ... jei sistemoje dar kažkas daugiau sugedo ar susidėvėjo tai meistrų jos remontui ir reguliavimui rasti bus sunku ... Bet reikia tikėtis viskas bus gerai ir mersą prikelsi antram gyvenimui :thumbsup:

Tomskis 2014-09-04 19:38

pirk betkoki ir fsio. ar 2.3 ar 5.0 motoras nera skirtumo. isbandyta, tiesa tik su w124, w210 ir w140. bet manau ir tavajam nepakenks

Kaltomas 2014-09-04 19:41

Citata:

Pradžioje rašė MATRIX (Post 351731)
nenoriu liūdinti ... jei sistemoje dar kažkas daugiau sugedo ar susidėvėjo tai meistrų jos remontui ir reguliavimui rasti bus sunku ... Bet reikia tikėtis viskas bus gerai ir mersą prikelsi antram gyvenimui :thumbsup:

meistru tai rasti nera problema :) na tikiuosi kad pavyks paleisti ji paciam, pradejau nuo pat pradzios, ir iskart, kuras neateina. Ai, dar klausimelis: nuemus siurbliuka su visais tais priedais benzinas is bako nebega, gal kazkoks voztuvas uzdaro sklende? ar kazkas blogai cia? nes pasiruoses kibira buvau, o ten, koks litras isbego ir fsio. ps.:benzino yra :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.