MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Apie odines sildomas sedynes, apie apranga ir apie dzinsu daroma zala odinems sedynems (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3371)

pucenas 2010-01-05 09:52

Apie odines sildomas sedynes, apie apranga ir apie dzinsu daroma zala odinems sedynems
 
taip ARCE pritariu tamstai oda be sildomu sedyniu yra hmmm kaip cia isireiskus bet nieko gero jai taip svelniai :)

ShotGun 2010-01-05 12:06

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 55548)
taip ARCE pritariu tamstai oda be sildomu sedyniu yra hmmm kaip cia isireiskus bet nieko gero jai taip svelniai :)

Bet ir nieko blogo, jei vaziuoji apsivilkes ilga palta:) Nes sedi vis tiek ant palto "skvernu". Kai i darba visada su paltu (prie oficialios aprangos striuke nelabai), tai nebent tik savaitgaliais salta ant tos odos sedet buna.

pucenas 2010-01-05 12:14

Citata:

Pradžioje rašė ShotGun (Post 55567)
Bet ir nieko blogo, jei vaziuoji apsivilkes ilga palta:) Nes sedi vis tiek ant palto "skvernu". Kai i darba visada su paltu (prie oficialios aprangos striuke nelabai), tai nebent tik savaitgaliais salta ant tos odos sedet buna.

nu matai mano darbas siektiek kitox taip kad kiekviena diena nereikia su kostimu vaikscioti, buna kad reikia kartais bet jau retokai retokai, ir siep as nlb prijauciu tu paltu ir t.t. megstu laisva jaunatviska stiliu :bebebe: :xx:

Andriukas 2010-01-05 14:20

Cia aisku kaip kam, bet mano MB su odiniu salonu ir BE sildomu sedyniu, vazineju jau trecia ziema ir jokio diskomforto nepajutau, nebuna ta oda ant tiek baisiai salta, kad jaustusi (palto nenesioju ir ant jo skvernu nesedziu:xx::xx::xx:). Daug baisiau man yra oda karsta vasaros diena, kol klima neatsaldo salono, su sortais (ar be ju) baisu sestis nes gali nusideginti...

pucenas 2010-01-05 14:25

nu nzn gal garaze laikai :) nes mano tai isala jopapa :)

ledas 2010-01-05 14:29

na ir as uz tai, kad oda turi buti pasildoma, teke su bmw vazinetis, kurioje sugedes sedyniu pasildymas, tai nafig,subine sala. nors is tiesu, baisiausia yra vasara, kai isedi, salone belekiek laipsniu, atsisedi, blin taip ir reprodukcine sistema gali sugadinti :D:D:D

cabrys 2010-01-05 14:52

niekada neturejau auto su sildomom sedynem ir niekada nereikejo. Taciau dabar, kai pajutau ta malonuma tai tikrai i nieka nemainyciau :)

samagonas 2010-01-07 21:09

jus ten plikom rurom vazhinejat,ar ka??? Pas mane visose mashinose ir visada oda ir niekad nebuvo pashldoma,o vasara temperatura buna iki 50 laipsniu,nesu niekad nieko nusisvilines,nei nushales ,na gal jei labai shalta,bet tokiu atveju deviu kelnes :xx:
P.S trys dienos ,kaip tris tarkas vezhioju :xx::xx::xx: ai jos zhviegia ish dzhiaugsmo,kad seynes slidzhios ir shampana,galima pilti ant ju :xx::xx::xx:

Mb 140 2010-01-07 21:11

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 56195)
jus ten plikom rurom vazhinejat,ar ka??? Pas mane visose mashinose ir visada oda ir niekad nebuvo pashldoma,o vasara temperatura buna iki 50 laipsniu,nesu niekad nieko nusisvilines,nei nushales ,na gal jei labai shalta,bet tokiu atveju deviu kelnes :xx:
P.S trys dienos ,kaip tris tarkas vezhioju :xx::xx::xx: ai jos zhviegia ish dzhiaugsmo,kad seynes slidzhios ir shampana,galima pilti ant ju :xx::xx::xx:

va ypac del praktiskumo jo :D
bet is kitos puses,odos greit trinasi,jauciu greiciau uz veliura merso :)
nes su dzinsais dazniausiai taip suvaro kai laipioja,tai ziauru ziuret buna

samagonas 2010-01-07 21:14

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 56196)
va ypac del praktiskumo jo :D
bet is kitos puses,odos greit trinasi,jauciu greiciau uz veliura merso :)
nes su dzinsais dazniausiai taip suvaro kai laipioja,tai ziauru ziuret buna

Jei dzhinsai cementu aplipe,tai gal? :xx::xx::xx: Visada deviu dzhinsus (svhvarius) galesiu nufotkinti,kaip sedynes atrodo.Ir galiu nufotkint vieno giminaichio odines sedynes,kuris su kostiumu vazhineja,bet mashina valo,kas trys metai :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.