MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 E270: Automatines greicio dezes prieziura. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=12026)

nobodiez 2013-04-01 00:42

W211 E270: Automatines greicio dezes prieziura.
 
Sveiki,

Neseniai isigyjau Mercedes E270 CDI, automata, elegance, 2003m., 190000 km ridos.
Ar sitom greicio dezem daromi servisai? reikia keisti tepalus kas kazkiek laiko, dar kazka?
Taip pat del vazinejimo: esu girdejes is nerimtu zmoniu kad jei vazineji automata, kad nepakenkti pavaru dezei reikia palikti neutralioj ir rankini uztraukt, arba kad reikia ten ijungti laisva pavara pries parkinga, dar kazkokius vejus. Ar yra cia kiek tiesos? As tik stengiuos greitai nemetyt pavaru ten is D i R ir panasiai. Norisi gera automobili gerai priziureti tad ir klausiu.

P.S. Del serviso, noriu pasidaryti pilna servisa, ka rekomenduojama keisti?

Aciu

Apple 2013-04-01 08:40

Citata:

Pradžioje rašė nobodiez (Post 263699)
Sveiki,

Neseniai isigyjau Mercedes E270 CDI, automata, elegance, 2003m., 190000 km ridos.
Ar sitom greicio dezem daromi servisai? reikia keisti tepalus kas kazkiek laiko, dar kazka?
Taip pat del vazinejimo: esu girdejes is nerimtu zmoniu kad jei vazineji automata, kad nepakenkti pavaru dezei reikia palikti neutralioj ir rankini uztraukt, arba kad reikia ten ijungti laisva pavara pries parkinga, dar kazkokius vejus. Ar yra cia kiek tiesos? As tik stengiuos greitai nemetyt pavaru ten is D i R ir panasiai. Norisi gera automobili gerai priziureti tad ir klausiu.

P.S. Del serviso, noriu pasidaryti pilna servisa, ka rekomenduojama keisti?

Aciu

pavarų dėžėms keičiami tepalai kas +- 60k km. jei jau darysi pilną servisą, tai pasikeisk ir dėžės tepalus, bus ramiau ir tas tikrai nepakenks. Ir ramia galva junk į P padėtį, niekas nepakenks :)

Tomskis 2013-04-01 08:57

rankini vistiek uztrauk kai pastatai i P, lygioj vietoj aisku nebutina, bet ant kalno tai reikia, kad paskui nebutu smugiu kai jungsi i D.

Artunas 2013-04-01 09:13

Jei Kaune, tai rekomenduoju "Daivanta"

juozas 2013-04-01 11:45

rankini uztraukt yra gerai, siaip tas P tai ten grynai mechaniskai asi uzblokuoji ir fsio, bet aisku geriau su rankiniu

eSaS 2013-04-01 12:41

As visada pirma metu n tada rankini kad masinos svoris eitu ant rankinio o tada p nes antraip klinija parkingas ir sunkiau istraukt is p buna

Hunter 2013-04-01 18:10

Del P kolegos sako teisybe.
Atkriepk demesi i radiatoriu, SBC bloka. Beje, rida tikrai lietuviska dyzeliui. Pristatyk savo bolida tam skirtoje skiltyje

Kestas008 2013-04-01 21:23

rida ir man lb krito i aky..

nobodiez 2013-04-02 01:26

Del ridos tai yra du savininkai tik ir jauciasi kad tokia ir yra, bet niekada nebusi 100% garantuotas jei nepriziureta vienam serviso salone, su pilna knygute stampu, o to nera. Sunku tokia rast su 100% garantuota rida, nebent nauja perki :) mano W211 airiska.
O kaip cia del ijungimo rankinio pries jungiant P ? Ar visi taip darot? As rankini pats ijungiu kai uzgesinu auto.
O kaip galima SBC bloka patikrint?

Apple 2013-04-02 07:12

Citata:

Pradžioje rašė nobodiez (Post 263809)
Del ridos tai yra du savininkai tik ir jauciasi kad tokia ir yra, bet niekada nebusi 100% garantuotas jei nepriziureta vienam serviso salone, su pilna knygute stampu, o to nera. Sunku tokia rast su 100% garantuota rida, nebent nauja perki :) mano W211 airiska.
O kaip cia del ijungimo rankinio pries jungiant P ? Ar visi taip darot? As rankini pats ijungiu kai uzgesinu auto.
O kaip galima SBC bloka patikrint?

Aš išvis nenaudoju rankinio nei vienai turėtai auto ir jokių bėdų dėl to nebuvo.
O kam tau jį tikrianti? Brokuoti prasideda kodu A004, o keisti pagal garantiją A005. Bet netgi jei jis bus A004, tai dar nereiškia, kad jis suges :)Jei tu dėl vibracijos, tai ji dėl per plonos žarnelės kažkokios. Ją gali autorizuotas servisas pakeisti ir nebesijaus vibracijos pre pedala. Bet man jis netrukdo, pajaučiu kartą per mėnesį gal...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.