MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Pigus draudimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17001)

Matuzas 2015-08-18 21:44

Pigus draudimas
 
Sveiki, ieskausi pigaus draudimo, drausiu mb w201, 80kw, draudziama ant zmogaus kuris neturejo jokiu avariju, bet dar neturi 5 metu stazo (4 siuo metu).


Ieskausi pacio pigiausio draudimo koki tik galima rasti, gali ir nemoketi pinigu ivykus avarijai, man tai nesvarbu... Svarbu kuo pigenis.. (studentiskas gyvenimas, mamyte nepadeda :verkia: )

Jei turit pasiulymu buciau labai dekingas ir jei galit nurodykit suma kiek kainuotu menesiui/pusei metu/metams :aciu:

Darius 2015-08-18 21:49

www.eldrauda.lt arba www.brokeriukas.lt naudojuosi tuo arba tuo, kuris pasiūlo pigiausiai.

Matuzas 2015-08-18 22:32

Gal zinot, kaip suzinot kainas, be asmens kodo? Nes neįmanoma man šiuo momentu gauti savininko kodo. :)

aleximo 2015-08-18 22:42

Citata:

Pradžioje rašė Matuzas (Post 399936)
Gal zinot, kaip suzinot kainas, be asmens kodo? Nes neįmanoma man šiuo momentu gauti savininko kodo. :)

Jeigu bent viena imone(if, ld, bta ir kt.) tau paskaiciuoja pasiulyma per brokeri ar tiesiogiai(tiesiogiai bus bragiau tikrai) - pigiau jau kitas brokeris ar imones atstovas nepadarys, pasiulymas berods 30 dienu issisaugo sistemoje. Pas juos yra bendra sistema ir jie mato kad pasiulymas konkreciai transporto priemonei jau buvo duotas :)

Ieskodami pigesnes kainos neapgaukite patys saves :crazy:

Siulyciau draugui perrasyti automobili ant tevo/mamos kurie turi zymiai didesni staza bei nuosava amziu. Su tokiu variklio galingumu kainus 60-80 euru metams manau.

Matuzas 2015-08-18 23:25

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 399937)
Jeigu bent viena imone(if, ld, bta ir kt.) tau paskaiciuoja pasiulyma per brokeri ar tiesiogiai(tiesiogiai bus bragiau tikrai) - pigiau jau kitas brokeris ar imones atstovas nepadarys, pasiulymas berods 30 dienu issisaugo sistemoje. Pas juos yra bendra sistema ir jie mato kad pasiulymas konkreciai transporto priemonei jau buvo duotas :)

Ieskodami pigesnes kainos neapgaukite patys saves :crazy:

Siulyciau draugui perrasyti automobili ant tevo/mamos kurie turi zymiai didesni staza bei nuosava amziu. Su tokiu variklio galingumu kainus 60-80 euru metams manau.

Tevai nevairuoja ant brolio rasau 4 metu staza turi... Kiek turetu kainuoti?

alteroja 2015-08-19 04:14

kad berods ne kilovatai, o kubatūra labiausiai žaidžia. ir jei drausi, tai drausk iškart metams.

Somesword 2015-08-19 04:49

Man w220 S500 neturint 27 metų kainavo 1300 metams.
Dabar man 30 Kitą mėn, tai kainuoja 500+

S.s. vairavimo stažas yra svarbus iki 2 metų. Po to tik amžius įtakoja

aleximo 2015-08-19 07:15

As nedirbu draudime - tad nezinau kiek kainuos.
Groja kiek zinau asmens amzius, kubatura bei "istorija" :)
Bet labiausiai vis del to manau pabrangina kai amzius iki 30 ar 40 metu, ten kazkokia rizika pagal maza amziu :)

Apple 2015-08-19 07:56

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 399944)
Man w220 S500 neturint 27 metų kainavo 1300 metams.
Dabar man 30 Kitą mėn, tai kainuoja 500+

S.s. vairavimo stažas yra svarbus iki 2 metų. Po to tik amžius įtakoja

Amzius nieko neįtakoja. Įtakoja automobilio turejimas. As pvz savo vardu neturėjau nei vienos auto niekada, man 27 ir stazas 9 metai, o draudima skaiciuoja kaip klevui, nes niekada neturejau savo vardu automobilio (atitinkamai niekada nieko nedraudziau, reiskia stazo neturiu :) )
Draudime pasiule nusipirkti graba uz 100 EUR ir apdrausti bent porai metu, tada iskart skaiciai pasikeistu.

simaso 2015-08-19 08:19

idomu ar apdraudus motociklą savo vardu irgi įtakos automobilio draudimo kainą ? nes visos mašinos kolkas ant tėvo vardo registruotos.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.