MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   S kl. nuo 2006m W221 pirkimas. (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10039)

augi$ 2012-06-18 22:31

S kl. nuo 2006m W221 pirkimas.
 
Gal kas gali patarti i ka atkreipti demesi perkant w221? kokios ju bedos..?

Finalfour 2012-06-18 22:57

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 218014)
Gal kas gali patarti i ka atkreipti demesi perkant w221? kokios ju bedos..?

Ir kiek manai cia rasi W221 savininku? ;)

NISMAS 2012-06-18 23:11

savininku gal ir nera, bet tokiu kurie susidure su jais yra tikrai ne vienas, yra cia dar ir tokiu kurie net ir taiso tokius...

augi$ 2012-06-19 05:45

NA gal kas ka girdejo ar skaites kur nors! Broliukui vaziuojam ziureti tai net nelabai zinau ka jam patarti. Jauciu geriausias patarimas varyti i silberi:)

vampyras 2012-06-19 07:51

kad nebutu vogta, ir dauzta, visa kita pagal stovi :) v6 benzininius reikia gerai pakratyti.

Darvienas 2012-06-19 12:00

"vampyras" o ar čia teisybė kad W221 greičių dėžėj kas 150tūkst km reikia keisti el.jungtį ar pan?
Nes čia bendradarbio šeimoj vienas pirkęs W221 iš salono, pravažiavo 150tūkst be visko dar ir dėžę remontavo. Jam servise pasakė kad pas juos jau taip yra, 150tūkst ir keiti ten kažką. Nu ir amortikai numirė.
Tei per 6 metus išėjo vienas remontas kuris kainavo jam nemažai. Čia aišku neskaitant tepalų, filtrų, kaladėlių ir kitų eksplotacinių išlaidų.

Finalfour 2012-06-19 12:08

Citata:

Pradžioje rašė Darvienas (Post 218055)
"vampyras" o ar čia teisybė kad W221 greičių dėžėj kas 150tūkst km reikia keisti el.jungtį ar pan?

O kas cia keisto? W211 irgi reikia keist ta elektrine jungti, nes per ja tepalas gali prasisunkti. Kapeikas ji kainuoja, bent jau w211 atveju. Ir ne kas 150 k. km, o kas kiekviena APD tepalu keitima ja rekomenduojama pasikeisti, t.y 60 k km. Bet nesuprantu kame problema pakeisti detale kainuojancia 60 lt. keiciant tepalus tuo paciu.

Darvienas 2012-06-19 12:53

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 218056)
O kas cia keisto? W211 irgi reikia keist ta elektrine jungti, nes per ja tepalas gali prasisunkti. Kapeikas ji kainuoja, bent jau w211 atveju. Ir ne kas 150 k. km, o kas kiekviena APD tepalu keitima ja rekomenduojama pasikeisti, t.y 60 k km. Bet nesuprantu kame problema pakeisti detale kainuojancia 60 lt. keiciant tepalus tuo paciu.

Nieko keisto, šiaip tiesiog įdomu buvo.
Jam buvo keista sankaba ir amortikai. Mašina buo prabėgus 140tūks. km. Kelintą kartą tepalus keitė neklausiau.

vampyras 2012-06-19 13:25

Citata:

Pradžioje rašė Darvienas (Post 218055)
"vampyras" o ar čia teisybė kad W221 greičių dėžėj kas 150tūkst km reikia keisti el.jungtį ar pan?
Nes čia bendradarbio šeimoj vienas pirkęs W221 iš salono, pravažiavo 150tūkst be visko dar ir dėžę remontavo. Jam servise pasakė kad pas juos jau taip yra, 150tūkst ir keiti ten kažką. Nu ir amortikai numirė.
Tei per 6 metus išėjo vienas remontas kuris kainavo jam nemažai. Čia aišku neskaitant tepalų, filtrų, kaladėlių ir kitų eksplotacinių išlaidų.

taip pasitaiko, kiek 221 atvaziuoja, tai tikrai menkniekiai, tokiu dideliu kolkas neuzregistravom, ten ILS sugenda toks mazas kompas kuris yra salia. na jaigu sako matyt lietuvos keliai duoda savo.

Gelikas 2012-07-21 16:31

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 218014)
Gal kas gali patarti i ka atkreipti demesi perkant w221? kokios ju bedos..?


pagrindine beda su dezem.taip kaip ML, GL ir R klasese

augi$ 2012-07-22 21:46

o kokios ten bedos? gal gali smulkiau papasakoti..blogai jungiasi ar prasideda musimai.! siaip dbr viskas gerai dirba ant kompo jokiu elektronikos klaidu nerode. rida arti 270000 ! tai gal jau sutvarkytas tas gedimas?

Marozas 2012-07-23 01:21

I gal nusipirktit lexusa ir pamirst apie remontus? Nei dezes, nei kas genda.
Paskutiniu metu mersais dar labiau nusivyliau. Draugas turi w221 s550, tai keite 2 amortikus,
Ir kazkuri sama. Pries kelias savaites dezei kazka dare, apie 3500lt mokejo.
Kitam ml'e nei is sio, nei is to comandas ir garso stiprekas saibom isejo...

glutaminas 2012-07-28 19:45

lexusas tai juk tojota, o ar lexusas ar tojota nemanau kad gali lygintis su vokiskom masinom. LS nebandziau, bet gs paliko labai slogius prisiminimus :)

samagonas 2012-07-28 20:47

yra sheimoj W221, berods jau 200.000km perkope. Absoliuchiai,niekas nebuvo sugede per ta laika.

Gelikas 2012-07-30 08:36

Citata:

Pradžioje rašė augi$ (Post 222842)
o kokios ten bedos? gal gali smulkiau papasakoti..blogai jungiasi ar prasideda musimai.! siaip dbr viskas gerai dirba ant kompo jokiu elektronikos klaidu nerode. rida arti 270000 ! tai gal jau sutvarkytas tas gedimas?

dazniausiai nueina dezes kompas kuris stovi pacioj dezej.tiesiog dingsta begiai,arba lieka tik vienas begis.naujo kompo kaina apie 1000 eur,uzsakomas pagal vin tik silberyje.
galima bandyt ji remontuoti,man buvo nuejes,tai suremontavo,bet be jokiu garantiju.

wzikas 2014-08-11 13:55

Sveiki 221 turetojai kiek jusu cia yra. Pardaviau savo Pajero - pavarga kratytis nes reikia daug vazinet ir vel svarstau arba S arba E. Domintu ekonomiskiausi variantai tai E220 arba S300 - ju kainos mazdaug panasios starte. Ar yra tikimybe rasti normalu gera sveika S'a begusi 150-200k ir kaip istikruju su ju patikimumu bei priziura lyginant su E klase? Is esmes E mane tenkintu, E tures didesne isliekama verte, E klase nemazai sutaupyciau ant kuro (buna ir po 1k kkm kas sav vien Lietuvoje). Apie S visiskai nieko nezinau ir nenoriu paimti ko ko man tikrai nereikia

alteroja 2014-08-11 14:24

nelabai sulyginami auto. visų pirma s300 nėra - yra s320 bent jau jei šnekame apie dyzelius. pralėksi s320 cdi tai nelabai norėsi to e220. nu nebent esminis reikalavimas bus ekonomija. bet vėl reikia pažiūrėt iš kitos pusės: e220 turės seną 5g dėžę, o s320 be 4 matic jau 7g, tai trasoj važiuodamas 110-130km/h su esu pralošinėsi po ~1l/ šimtui km, jei ne mažiau.
šiaip jei gali skirti kokius 60k lt tai aš rinkčiausi e350 cdi.

Hunter 2014-08-11 14:33

Tuscia diskusija, kad tik ne vienoj temoj butu postai

wzikas 2014-08-11 14:38

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 347630)
nelabai sulyginami auto. visų pirma s300 nėra - yra s320 bent jau jei šnekame apie dyzelius. pralėksi s320 cdi tai nelabai norėsi to e220. nu nebent esminis reikalavimas bus ekonomija. bet vėl reikia pažiūrėt iš kitos pusės: e220 turės seną 5g dėžę, o s320 be 4 matic jau 7g, tai trasoj važiuodamas 110-130km/h su esu pralošinėsi po ~1l/ šimtui km, jei ne mažiau.
šiaip jei gali skirti kokius 60k lt tai aš rinkčiausi e350 cdi.

Tai as teisingai supratau kad &g deze net nejo su 2.2 dyzeliais?
Kuro islaidos jei masina tvarkinga - didziausia islaidu eilute. Klausiu ar islaikymas nors ir pacio ekonomiskiausio S'o 320 ar 350 panasus lyginant su E klase ar kartus brangesnis?

Apple 2014-08-11 14:39

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 347630)
nelabai sulyginami auto. visų pirma s300 nėra - yra s320 bent jau jei šnekame apie dyzelius. pralėksi s320 cdi tai nelabai norėsi to e220. nu nebent esminis reikalavimas bus ekonomija. bet vėl reikia pažiūrėt iš kitos pusės: e220 turės seną 5g dėžę, o s320 be 4 matic jau 7g, tai trasoj važiuodamas 110-130km/h su esu pralošinėsi po ~1l/ šimtui km, jei ne mažiau.
šiaip jei gali skirti kokius 60k lt tai aš rinkčiausi e350 cdi.

Uz 60k normalaus 350 cdi nepaimsi. Patikek, ieskau ne viena menesi, jei uz tiek galima butu nupirkt ne plika baisuokli jau senai buciau lakstes su juo :) normaliam reik nuo 22k eur. Nu 20 tai cia minimum jei pasiseks. O geras ir visus 25k kainuoja.

alteroja 2014-08-11 14:49

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 347636)
Tai as teisingai supratau kad &g deze net nejo su 2.2 dyzeliais?
Kuro islaidos jei masina tvarkinga - didziausia islaidu eilute. Klausiu ar islaikymas nors ir pacio ekonomiskiausio S'o 320 ar 350 panasus lyginant su E klase ar kartus brangesnis?

jo, su 4 cilinidrų varikliai iš pradžių nebuvo. bijau sumeluot ar kartais ne iki 2011 metų buvo sena dežė. tas pats galioja ir su 4 matic.
išlaikymas bus panašus jei bus abu automobiliai su tokiais pat motorais, dežėmis, airmatiku ir t.t.

Somesword 2014-08-11 14:53

Tik S'a ir taskas.
daug vaziuoji, bus maloniau ilgom kelionem ir respektabiliau ziures zmones :)

wzikas 2014-08-11 15:08

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3747989.html

O tai kas cia per variantas tada? Daleiskim servisai atlikti, SIlberyje patikrins - kodel tokio nebepaimt? Kaina kaip ir Eskes.

Draugas man prie namu numete renuka scenika sena dyzelini - tipo parduok jei maiso. Tai neretai as ji paimu i susitikimus. Manau kad zmonem tai labiau patinka nes mato kad moka pinigus uz produkta/paslauga bet ne uz mano imidza :metal:

alteroja 2014-08-11 17:47

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 347637)
Uz 60k normalaus 350 cdi nepaimsi. Patikek, ieskau ne viena menesi, jei uz tiek galima butu nupirkt ne plika baisuokli jau senai buciau lakstes su juo :) normaliam reik nuo 22k eur. Nu 20 tai cia minimum jei pasiseks. O geras ir visus 25k kainuoja.

http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3735278.html

o kuom sitas blogas apart to, kad ne pilnas?

Somesword 2014-08-11 18:36

Citata:

Pradžioje rašė wzikas (Post 347652)
Manau kad zmonem tai labiau patinka nes mato kad moka pinigus uz produkta/paslauga bet ne uz mano imidza :metal:

Absoliuti netiesa.
Jei vazineji su nutrintu renuku vadinasi.
a) esi ka tik pradejes versla
b) seniai pradejai tik nesupranti ka darai
c) nemaciau ne vieno imones vadovo su 15m senumo masina.

man net labai svarbu, su kokia masina atvaziuoja zmones kuriems as moku piigus uz produkta ar paslauga.

siame pasaulyje mano akimis yra taip: arba tu didelis ir tave mato, arba ...

kesha 2014-08-11 18:46

Citata:

Pradžioje rašė Somesword (Post 347728)
Absoliuti netiesa.
Jei vazineji su nutrintu renuku vadinasi.
a) esi ka tik pradejes versla
b) seniai pradejai tik nesupranti ka darai
c) nemaciau ne vieno imones vadovo su 15m senumo masina.

man net labai svarbu, su kokia masina atvaziuoja zmones kuriems as moku piigus uz produkta ar paslauga.

siame pasaulyje mano akimis yra taip: arba tu didelis ir tave mato, arba ...

Keistas tavo pasaulis

Markko 2014-08-11 18:51

Idomiai,idomiai..tai tau paslaugos reikia ar masinos su kuria atvaro paslaugu tiekejas? tau geriau dirbti su imone pas kuria mersai ant lizingo kaba kaip ir dauguma visko ar su imone kuri galbut trina savo renuske beituri savo NT ir zino pinigo kaina?
Budingas bruozas lietuviu ir latviu...sedziu skylei bet tacke kruta lizinguojama :)

alteroja 2014-08-11 18:57

nu jo, as ir kazkaip ne pagal masina priimu zmogu. kazkaip kas zino pinigo kaina, tai parasciau sedi ir geriau daugiau rezervo turi. aisku, kai bapkiu yra tiek saugiai ateiciai, tiek savo malonumui, tai as ir su supuvusiu w220 nevazineciau.

Apple 2014-08-11 19:43

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 347698)
http://auto.plius.lt/skelbimai/merce...s-3735278.html

o kuom sitas blogas apart to, kad ne pilnas?

350 CDI ir skudurinis salonas, nera net sildomu sedyniu. Bazinis modelis, tai kam tada tas 350 cdi, jei tenkina baze imi E200 cdi ir nesuki kiausiu. Man turi buti sildomos saldomos sedynes, pilna oda, atmintis, panorama, aparatura, parktronikai. Cia minimalus reikalavimai, o normaliam auto turi buti AMG paketas, airmatic butu gerai, distronic, galine kamera ir t.t. Kam pirkti plika 350 cdi. Man cia juokingai atrodo. Jei jau taupyti litus tai iki galo, jei gali sau lest tai leisk. Cia kaip pusiau nescia moteris...

alteroja 2014-08-11 19:49

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 347750)
350 CDI ir skudurinis salonas, nera net sildomu sedyniu. Bazinis modelis, tai kam tada tas 350 cdi, jei tenkina baze imi E200 cdi ir nesuki kiausiu. Man turi buti sildomos saldomos sedynes, pilna oda, atmintis, panorama, aparatura, parktronikai. Cia minimalus reikalavimai, o normaliam auto turi buti AMG paketas, airmatic butu gerai, distronic, galine kamera ir t.t. Kam pirkti plika 350 cdi. Man cia juokingai atrodo. Jei jau taupyti litus tai iki galo, jei gali sau lest tai leisk. Cia kaip pusiau nescia moteris...

panasaus atsakymo ir tikejausi :)
man realiai tai truksta sildomu sedyniu ir fsio. o ka - jei ale ten tikrai tokia rida, tai ir stovis bus pavyzdinis. su masina vazinesi, o ne odinem sedynem :) pats vazinejai ir dziaugeisi pustusciu w211. aisku - su bapkem ir norai keiciasi :)

Apple 2014-08-11 20:00

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 347754)
panasaus atsakymo ir tikejausi :)
man realiai tai truksta sildomu sedyniu ir fsio. o ka - jei ale ten tikrai tokia rida, tai ir stovis bus pavyzdinis. su masina vazinesi, o ne odinem sedynem :) pats vazinejai ir dziaugeisi pustusciu w211. aisku - su bapkem ir norai keiciasi :)

Ten bent jau buvo sildomos sedynes, be ju niekada nepirksiu nei vienos auto. Ir oda privalo buti. Dabar vazineju su Tiuan pusiau odiniu ir jauciu dideli diskomforta.

Mano tokie prioritetai, ebt pas visus jie skirtingi :) tik pasakiau savo nuomone. Cia ne lituose esme o poziuryje. Todel ir nevairuoju 212likto :) nes plika 220 cdi jau senai galejau nusipirkti, bet jis man dziaugsmo neteiks tai ir neperku :)

Markko 2014-08-11 20:02

Apple tu nori papigon ir pilno :) taip nebuna,,tacku yra tik pirk :) tai tas pats kai klube kokia rimta mergycka bandyti imti vakarui uz bokala alaus :) svyturiu extra

alteroja 2014-08-11 20:12

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 347763)
Ten bent jau buvo sildomos sedynes, be ju niekada nepirksiu nei vienos auto. Ir oda privalo buti. Dabar vazineju su Tiuan pusiau odiniu ir jauciu dideli diskomforta.

Mano tokie prioritetai, ebt pas visus jie skirtingi :) tik pasakiau savo nuomone. Cia ne lituose esme o poziuryje. Todel ir nevairuoju 212likto :) nes plika 220 cdi jau senai galejau nusipirkti, bet jis man dziaugsmo neteiks tai ir neperku :)

as tikrai nesmerkiu taves, kad isauge reikalavimai. esi jaunas sekmingas vyras tai kodel sau to neleisti. tai uz tai as tau tik desine paspausciau. tik vis tiek mano akimis prioritetas yra pati masina ir motoras - nes tai teikia didziausia dziaugsma. o visa kita tik malonios smulkmenos.

Apple 2014-08-11 20:51

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 347767)
Apple tu nori papigon ir pilno :) taip nebuna,,tacku yra tik pirk :) tai tas pats kai klube kokia rimta mergycka bandyti imti vakarui uz bokala alaus :) svyturiu extra

Seniuk, todel as ir nevazineju su 212liktu :) kai galesiu sau leisti isleist 25k EUR ant masinos, tai taip ir padarysiu, siai dienai negaliu, tai ir svajoju, a vdruk bus taip, kiap su Tiguan :D

Citata:

Pradžioje rašė alteroja (Post 347776)
as tikrai nesmerkiu taves, kad isauge reikalavimai. esi jaunas sekmingas vyras tai kodel sau to neleisti. tai uz tai as tau tik desine paspausciau. tik vis tiek mano akimis prioritetas yra pati masina ir motoras - nes tai teikia didziausia dziaugsma. o visa kita tik malonios smulkmenos.

Nuvaziuot is tasko a i taska b labai puikiai galiu ir su Wagenu :) jei jau MB, tai geros komplektacijos, toks - kokio noriu :) belenkokio man nereik. Bet tik pasikartosiu - pas visus poreikiai skirtinti ir patys zmones visi skirtingi, tai cia sitoj vietoj vienos tiesos but negali :isveik:

Hunter 2014-08-11 20:53

Zmogus gi w221 "renkasi" :D

dejwis 2014-08-11 21:47

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 347767)
Apple tu nori papigon ir pilno :) taip nebuna,,tacku yra tik pirk :) tai tas pats kai klube kokia rimta mergycka bandyti imti vakarui uz bokala alaus :) svyturiu extra

O kaip jei su Grimbergenu ? :isveik::laugh:

Markko 2014-08-11 21:48

Nzn kaip klp :) bet vilniuje tave pasius :) ciociom litu reikia :)

Somesword 2014-08-11 21:53

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 347733)
Idomiai,idomiai..tai tau paslaugos reikia ar masinos su kuria atvaro paslaugu tiekejas? tau geriau dirbti su imone pas kuria mersai ant lizingo kaba kaip ir dauguma visko ar su imone kuri galbut trina savo renuske beituri savo NT ir zino pinigo kaina?
Budingas bruozas lietuviu ir latviu...sedziu skylei bet tacke kruta lizinguojama :)

pazistu ne viena imones savininka ir matau kaip jie su senom masinom vazineja.
per menesi 6-8 k litu ant remonto 3 masinu senu.
taip kad nereikia cia nesamoniu kalbet.

dejwis 2014-08-11 21:58

Citata:

Pradžioje rašė Markko (Post 347821)
Nzn kaip klp :) bet vilniuje tave pasius :) ciociom litu reikia :)

Juokauju tik :)
Aisku mergom Moet''a tik buteliais nesk :D

augi$ 2014-08-11 22:01

ka jus hebra lyginat e kl su skl. ???? cia be zodziu ner ka lyginti.. pralek su e kl o poto i s kl ir tau klausymu nekils. tik klausymas metuose 2009 metu sklases nepaimsi uz 60k lt. jei turi atliekamu lt ir nezliumbsi kad remontas brangiai kainuoja tada imk s kl. ir varinek patenkintas. nes dbr tai ir kainos neblogos palyginus pries gerus du metus. Jau reik mastyt apie w222 po biski:)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.