MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   vantage - W124 300D & GL300 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=812)

vantage 2008-11-03 17:46

Citata:

Pradžioje rašė Stabdis (Post 9229)
O,tai cia visai kaip mano auto ir spalva tokia pati tik mano juostos siauros. Jai ne paslaptis kokiu metu ir kiek kainavo.Kas del sanaudu mano uzmiesti tai iki 7.5l , o mieste praktiskai i darba,is darbo Vilniuja per kamscius tai iki 10l.Kas del lemputes, girdejau,kad bake pludes spyruokle per ilga laika susispaudze,deformuojasi, jai pastovei bakas apypilnis buna,jei spyruokle ne nusileidzia iki galo tai ir lempute neuzsidega:wave:

1990 metu mano, labai graziai islaikytas, atkeliaves is prancuzu ( tai priesrukiniai geltoni reik kieist, baisia atrodo :D ). O palikau as uz ji visas savo santaupas iki paskutinio cento - 8 gabalus :D:D:D del placiu tu juostu tai dieve dieve kiek nervu, kad nenukabintu :ne:
o del tos pludes kaip patikrint kad ten ji? ir ar sunku sutvarkyti?

Stabdis 2008-11-03 20:17

:wave:Tai as uz sava tiek pat mokejau. kas del juostu tai man ir siauras pries metus buvo nurinke kad jie paspringtu:vaiduoklis:o del to kaip patikrinti tai tikrai as nezinau kaip:xx:

yamato 2008-11-03 20:31

tos juostos sunkiai nusiima?
gal sakau pries vaziuojant i vilniu man jas paciam nusirinkti, pasilikti garaze, o grizus vel susideti? :confused: :xx:

pucenas 2008-11-03 20:58

labai lengvai pas mane bent coupe seneliui 2 kartus nulupe buwo juoku darbas jas nuimti :)

vantage 2008-11-04 10:11

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 9237)
labai lengvai pas mane bent coupe seneliui 2 kartus nulupe buwo juoku darbas jas nuimti :)

uzjauciu,brangus malonumas tie moldingai, as pirkau su mashina, bet kiek domejausi naujus uzsidet netoli shtukos kainuoja ane?
o del ju nuimimo shiaip tai ten pakankamai sudetingai nusiima tie moldigai, bet kai vagia juos tai to neziuri, o tiesiog nulupa, nulauzia.:(

PATROL 2008-11-08 00:59

Siaip yra draugu kurie is 3 auksto isoke i batus nespejo pribegti prie savo mersiuko, o gi ziuri kad juostos turi kojas ir gan neblogas. Nepadeda ir kniedijimas, aliuminines nugrezia o jei plienas tai nenulupe apylige zala padaro-nei tau, nei man.

vantage 2008-11-08 12:33

jo blemba senas sakyciau tas 124 ir vistiek lupa tuos moldingus kai nuo nauju, ir kaina ju belekokia... net vagim girdejau po 400-500 lt moka uz juos... :confused: ziauru!!! as stengiuos savo palikt arba saugomose aikstelese, arba kur pastovus veiksmas daug zmoniu, jau nebekishu i skersgatvius kaip senojo savo...

vantage 2009-05-13 21:48

5 Attachment(s)
Siek tiek nauju foto su keliais patobulinimais per ziema, atnaujintais ratukais, e klases kapotu ir dvieju juostu galinem lempom :) :) :) :)

Attachment 1045

Attachment 1046

Attachment 1047

Attachment 1048

Attachment 1049

(tik jau laikas keist fotika, nes foto kokybes nelabai kokios :( )

Tomskis 2009-05-13 23:11

nlb nusimanau w124 apdailoj, bet manau galima pakeisti groteles i tokias kaip avangardo, S124 ar kaip ten vadinasi, ir dar bagazine pakeist nuo to paties kad butu lygi ir bus isvis salidnas mersiukas :)

vantage 2009-05-14 00:12

joa visa tai mano planuose, po truputy, po truputy bus ir groteles ir bagazine :seile: kada jei bus atliekamu pinigu gal ir bufery nupirksiu galini eskino :bounce: :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 08:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.