MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 variklio temperatura (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4921)

woodoooo 2010-07-11 12:54

W210 variklio temperatura
 
norejau paklaust normali darbine temperatura kaip zinau yra kai strele stovi siek tiek virs 80 laipsniu ant mano senojo mb jinai stovejo kaip ikalta. dabar pas mane kai pastoviu vietoje pakyla kiazkur iki 96-98 ir tada isijungia ausinimas. vakar kai buvo karsta pastebejau kad temperatura stovejo auksciau nei iprastai ir vos sutoju prie sviesoforo pakyla iki 98laipsniu. termomova nauja antifrizas naujas termostatas naujas.

Edgis 2010-07-11 12:57

Pas daug ką taip, ypač pas didesnius motorus:) Kadangi pas tave motoras toks nevaikiškas, tai nenuostabu. Mano 3,0D irgi taip daro, viską perkračiau, kol vienas kolega, kuris pats namie turi 5 MB (visi skirtingi:)) paaiškino, kad tik dideli motorai gali taip vietoj užkaisti ir problemos galiu neieškoti:) Svarbui, kad aušinimas įsijungia ir tiek:)

woodoooo 2010-07-11 12:59

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 90598)
Pas daug ką taip, ypač pas didesnius motorus:) Kadangi pas tave motoras toks nevaikiškas, tai nenuostabu. Mano 3,0D irgi taip daro, viską perkračiau, kol vienas kolega, kuris pats namie turi 5 MB (visi skirtingi:)) paaiškino, kad tik dideli motorai gali taip vietoj užkaisti ir problemos galiu neieškoti:) Svarbui, kad aušinimas įsijungia ir tiek:)

tada busiu ramus :) :aciu:

eSaS 2010-07-11 14:04

o jeigu temp keicias pas dvilitrini benza? tai temostatui jau batai ? cia siaip kaip pvz :)

Edgis 2010-07-11 15:21

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 90607)
o jeigu temp keicias pas dvilitrini benza? tai temostatui jau batai ? cia siaip kaip pvz :)

Termostatui, termomovai, davikliui, radiatoriui...

Tomskis 2010-07-11 20:05

wooodooo, su kondiske vazineji kai tokia temperatura? isjungus kondika gal taip nepakyla? nes prieki dar du ventiliatoriai yra, kurie isijungia kai dirba kondiske, jei jie nesisuka tada ir pakyla temperatura

woodoooo 2010-07-11 20:06

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 90643)
wooodooo, su kondiske vazineji kai tokia temperatura? isjungus kondika gal taip nepakyla? nes prieki dar du ventiliatoriai yra, kurie isijungia kai dirba kondiske, jei jie nesisuka tada ir pakyla temperatura

kad berods ir be kondiskes kyla reiks paziuret ryt sukasi jie ar ne.

samagonas 2010-07-11 20:14

kai lauke virsh 40 tai temperatura su kondiku irgi apie shimta, kai kamshty stoviu,- bet vanduo niekur nebega,neverda berods, tik kad ta rodykle gresmingai atrodo . Nezhinau ar chia taip turi buti ar motorui jau visai ragas.

woodoooo 2010-07-11 20:23

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 90647)
kai lauke virsh 40 tai temperatura su kondiku irgi apie shimta, kai kamshty stoviu,- bet vanduo niekur nebega,neverda berods, tik kad ta rodykle gresmingai atrodo . Nezhinau ar chia taip turi buti ar motorui jau visai ragas.

tai ir pas mane niekur nieks nebega neverda tik rodykle gresmingai atrod, buvau servise mb pklausiau sake kad normalu cia viskas.
bet man vistiek noretusi kad ta strele vietoj butu.

ledas 2010-07-11 21:25

stovint, ypac karstyje, radiatorius galima sakyti neatlieka savo funkcijos. tam ir sugalvotas apiputimas, bet jo irgi gali neuztekti, nes radiatoriai nenauji, pasikimse nuo siuksliu, dulkiu ir t.t. (tururiu omeny oro tarpus) siaip is esmes ir 105 laipsniai dar kaip ir normalu, po slegiu vanduo neverda. bet stebekit, masina dirba ant ribos.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.