MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   Nesikuria po akumuliatoriaus atjungimo (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6151)

fuktfukt 2011-01-05 08:07

Nesikuria po akumuliatoriaus atjungimo
 
Sveiki turiu problema, atjungus akumuliatoriu ir vel prijungus masina nebesikuria. MB w203 02m. cdi Tikrai ne signalizacija, nes buvom atsiveze meistar kuris dejo, viskas tvarkoje. Beda kokia. Nebepritraukia rakto kai ikisi i spinele, anksciau pritraukdavo, ir nesuka starterio, zvakes veikia. Tai va. Kokia problema gal kas buvot susidure su panasia ???? Dekui.. Andrius

Darinis 2011-01-05 11:30

Citata:

Pradžioje rašė fuktfukt (Post 119674)
Sveiki turiu problema, atjungus akumuliatoriu ir vel prijungus masina nebesikuria. MB w203 02m. cdi Tikrai ne signalizacija, nes buvom atsiveze meistar kuris dejo, viskas tvarkoje. Beda kokia. Nebepritraukia rakto kai ikisi i spinele, anksciau pritraukdavo, ir nesuka starterio, zvakes veikia. Tai va. Kokia problema gal kas buvot susidure su panasia ???? Dekui.. Andrius

jie nepriraukia rakto tai gali but beda su paciu raktu ar su spyna. man buvo uzstrigus spyna del susikaupusiu siuksliu tai irgi nepritraukdavo spynos ir net nekurdavo masinos

eSaS 2011-01-05 11:51

sharasito taip buvo,paieskok forume

vakum 2011-01-05 16:43

avarinis veikia? t.y. kai ijungi, posukiai mirksi?

aliz 2011-01-05 17:12

Citata:

Pradžioje rašė fuktfukt (Post 119674)
Sveiki turiu problema, atjungus akumuliatoriu ir vel prijungus masina nebesikuria. MB w203 02m. cdi Tikrai ne signalizacija, nes buvom atsiveze meistar kuris dejo, viskas tvarkoje. Beda kokia. Nebepritraukia rakto kai ikisi i spinele, anksciau pritraukdavo, ir nesuka starterio, zvakes veikia. Tai va. Kokia problema gal kas buvot susidure su panasia ???? Dekui.. Andrius

bus pabeges imobilaizeris.

fuktfukt 2011-01-21 06:30

Del imobilaizerio
 
Sveiki neperseniausiai rasiau del nesikuriancio C220 CDI 02m. Problema paaiskejo, del ko nesuka starterio ir nesikuria - IMOBILAIZERIS. Gal kam teko tvarkyti imobilaizeri, ar daug reikalu???Brangus tai malonumas ir ar kas galetu patarti kur nebrangiai su garantija Kauno apskriti tai man galetu padaryti, nes masiniuka bet kokiu atveju reikes traukti. Ir dar vienas klausymelis, del kokiu priezasciu IMOBILAIZERIS galejo "sudurniuoti"/????

:aciu:

aliz 2011-01-21 14:07

Citata:

Pradžioje rašė fuktfukt (Post 124584)
Sveiki neperseniausiai rasiau del nesikuriancio C220 CDI 02m. Problema paaiskejo, del ko nesuka starterio ir nesikuria - IMOBILAIZERIS. Gal kam teko tvarkyti imobilaizeri, ar daug reikalu???Brangus tai malonumas ir ar kas galetu patarti kur nebrangiai su garantija Kauno apskriti tai man galetu padaryti, nes masiniuka bet kokiu atveju reikes traukti. Ir dar vienas klausymelis, del kokiu priezasciu IMOBILAIZERIS galejo "sudurniuoti"/????

:aciu:

tai mano spejimas pasiteisino del imobilaizerio, draugui neperseniausiai buvo tokia situacija istikus tai kainavo apie 300 pinigu, pakeite kazkokia mikroschema, o del ko jis nusprogsta tai nzn, jam tiesiog pasireiske po signalizacijos idejimo :cenzura:

Autodiagnostika 2011-01-22 18:37

informacija rusų kalba bus laiko pasistengsiu išversti čia apie Mercedes immobilaizerius ir jų problemas http://www.electron-avto.ru/service/immo_mersedes/#ir

fuktfukt 2011-01-23 15:40

Dekui uz info, butinai perskaitysiu, RU kalba ne problema. Jei pavyks issprest sia problema parasysiu kas kaip ka ir kiek....Dekui uz pagalba na ir lauksiu daugiau info...
Andrius

BaltMan 2011-01-24 21:21

na mano w210 turetam buvo imobilaizeris sugedes, norejau kad greitai patvarkytu , tai iskart mdgroup paeme tvarkyt, tada pralaike kokias 5 dienas ir apie 1200lt reikejo susimoketi .Tai kazkaip nesiulyciau tenai kreiptis :D


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 22:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.