MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Įspūdžiai Žiemą (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=3666)

audrius 2010-01-29 21:00

Įspūdžiai Žiemą
 
Kokiė ispudžei žiėmos kas ka gali papasakoti:xx::zenklas:

liudas777 2010-01-29 21:02

Citata:

Pradžioje rašė audrius (Post 61783)
Kokiė ispudžei žiėmos kas ka gali papasakoti:xx::zenklas:

Norėčiau kad būtų pas mane 4matic. Bet dabar labai linksmai pasivažinėju. :D :vairuot:

eSaS 2010-01-29 21:04

galas varomas ziema-tai tik pliusas,zymiai linksmiau vaziuot nei su priekiu varomu :D :ralis: :good:

audrius 2010-01-29 21:09

Na nepasakyčiau kad su galu linkma. Važineju aš dar ant sprinterio imonės 2008m bet nusivyliau su galu ir padangos geros bet išviėtos pajudėt negaliu "Karvė ant ledo":)

eSaS 2010-01-29 21:13

Citata:

Pradžioje rašė audrius (Post 61787)
Na nepasakyčiau kad su galu linkma. Važineju aš dar ant sprinterio imonės 2008m bet nusivyliau su galu ir padangos geros bet išviėtos pajudėt negaliu "Karvė ant ledo":)

na taip su busu tai problema yra ypac kai tuscias,galas lengvas tai isvis nesamone pajudet.. :D nuo kiekvieno sviesoforo kol isibegeji tai raudona speja uzsidekt :laugh: pats patiriau tai zn nes tevas turi busika su galu varomu :) o siaip su S210 ner problemu aisku kasas nuo sviesoforo bet lengviau vaziuot nei su busiku :)

DTM 2010-01-29 21:13

Pazystamas su nauju Viano vazinejasi tai i bagazine isidejo du saligatvio luitus :xx: Nes galiniai asiai prispaudimo gero nera. Pats taipogi su nauju Sprinteriu vazineju tai su tusciu klimsta momentaliai pakrautas eina piestu :)

audrius 2010-01-29 21:21

Jo sutinku. Kas dar gero ko nors papasakos kaip važinėt su galu o ypač užmiėsti:aciu:

Edgaras 2010-01-29 21:21

Citata:

Pradžioje rašė MB Fan Forever (Post 61785)
galas varomas ziema-tai tik pliusas,zymiai linksmiau vaziuot nei su priekiu varomu :D :ralis: :good:

pritariu. RWD jega ziema :good:
su FWD ziauriai neidomu. patampai rankini paslysti 3 metrus tiek ir tos laimes :xx:
AWD man irgi kazkaip nelabai. nu gal priprast reik bet :ne: del pravazumo ir stabilumo tai gerai. bet skersam kazkaip nesmagiai :confused:

mixtapeas 2010-01-29 22:35

Pas mane tai padagos demisezonines, tai kai reik sningant is vln i klp vaziuot, tai nors nusisauk. Pirma juosta vaziuoji kur nuo furu vezios padarytos, tai meto visa gala, o antroj juostoj sniego pilna, vel problema :) Bet uztat mieste tai galo i nieka neiskeisciau... :xx:

eSaS 2010-01-29 22:45

Citata:

Pradžioje rašė audrius (Post 61792)
Jo sutinku. Kas dar gero ko nors papasakos kaip važinėt su galu o ypač užmiėsti:aciu:

paimi ir vaziuoji :D jei rimciau tai jei su protu vaziuosi viskas bus ok nesvarbu ar priekis ar galas ar visi varomi,aisku visi keturi duos daugiau stabilumo bet..as kazkaip nlb imu i galva :D jei protinga greiti pasirinksi viskas bus ok ir staigiai neminkysi to gazo ir neapsisuksi :) o jei proto ner,lakstysi kai durnelis tai nepades nei padangos geros nei keturi varomi tada jei jau apsisuksi tai nebent dievas pagelbes :D
uzmiesty svarbiausia ypac magistralei nedaryti jokiu staigiu judesiu nei su vairu nei su gazu ir pasirinkti protinga :):wave:

vat tokie mano pamastymai :geda:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.