MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Dariaus W245, B200, 100kw (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18883)

Darius 2016-09-16 20:00

Deja kolega, buvau išsiardęs ir išsiėmęs vidą spyną. Kai ji išimta, tai raktas sukasi į abi puses, bet durų viduje, neleidžia raktui pasukti tam tikri fiksatoriai. :) Turbūt taip ir turi būti, bet kodėl? :confused:

Darius 2017-02-19 17:42

Vis neprisiruošiu parašyti dėl vairuotojo durelių spynos užrakinimo atrakinimo raktu.

Tai va, raktu neužsirakina, bet atrakinti reikia taip: pasukame raktą, bet kaištis nepakylakad atsirakino ir du kartus patraukiame rankenėlę. Štai taip atsirakina. ;)

vampyras 2017-02-19 18:08

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 462640)
Vis neprisiruošiu parašyti dėl vairuotojo durelių spynos užrakinimo atrakinimo raktu.

Tai va, raktu neužsirakina, bet atrakinti reikia taip: pasukame raktą, bet kaištis nepakylakad atsirakino ir du kartus patraukiame rankenėlę. Štai taip atsirakina. ;)

bajeris du kartus ptraukti rankenele iki dabar islikes. :D
P.s. taip ir turi buti atrakinant.

samagonas 2017-02-19 18:21

Jau puse metu kai turi B. Ar vel pirktum toki pati? Nesu niekad vazhiaves, tai ir klausineju, shiaip jis man patinka. Kaip ten su garso izoliacija, nesigirdi, kai lapai mishke shlama? Aplamai gal kokiu bugu pastebejai ir atkalbetum mane ? :xx:

Apple 2017-02-19 18:41

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 462646)
Jau puse metu kai turi B. Ar vel pirktum toki pati? Nesu niekad vazhiaves, tai ir klausineju, shiaip jis man patinka. Kaip ten su garso izoliacija, nesigirdi, kai lapai mishke shlama? Aplamai gal kokiu bugu pastebejai ir atkalbetum mane ? :xx:

Mersas prasideda nuo C klases :)

Artunas 2017-02-19 18:42

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 462651)
Mersas prasideda nuo C klases :)

B klasė super pasirinkimas merginai :vairuot:

Apple 2017-02-19 18:46

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 462652)
B klasė super pasirinkimas merginai :vairuot:

C klasė geresnis :) iki C klasės nėra nei garso izoliacijos, nei komforto. Man visos MB kas liečia žemiau nei C klasė paliko blogą įspūdį (tiek naujos, tiek senos)

samagonas 2017-02-19 18:48

Ne sau renkuosi. Dabar pas manaja Mitsubishis Coltas, jis ish ishores grazhus, jai patinka. Bet reiktu tokios, kad ir ash galechiau reikalui esant pavazhiuoti. I ta mitsa net nelipu, ten skardine ant ratu, man pradeda visi jutimo organai kraujuoti :xx::xx::xx: Tai sakau, gal ta B?

samagonas 2017-02-19 18:49

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 462655)
C klasė geresnis :) iki C klasės nėra nei garso izoliacijos, nei komforto. Man visos MB kas liečia žemiau nei C klasė paliko blogą įspūdį (tiek naujos, tiek senos)

O man C paliko pati blogiausia :xx:

Darius 2017-02-19 18:52

Na pas mane jis classic, tai sakyčiau gal kietokas, garso izoliacija tokia nėra kaip e klasėje, bet kentėti galima. Na daugiau kažko tokio labai neturiu nusiskundimo, ką parašiau prieš tai apie manevringumą ;)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 14:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.