MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W123 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=199)
-   -   W123 sankabos cilindriukas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4191)

mb123 2010-03-28 19:53

W123 sankabos cilindriukas
 
Sveiki, gal kas turejo panasiu problemu kaip mano, pradejo leisti sankabos cilindriukas, kuris randasi salone, po pedau. Pakeitus nauju, dabar niekaip negaliu surast sankabos :((tuscias pedalas, nors iki siol buvo viskas gerai, tik lasejo stabdziu skysyis) . Bandziau visais budais nuorint, niekaip nesigauna.:ne: Atsukus nuorintoja, kuris randasi ant greiciu dezes savaime skystis nebega, tik paspaudus sankabos pedala. Kas galetu buti ???:uuu:
82 METU , 2,3 BENZAS, MEHCANIKA

Tomskis 2010-03-28 20:43

pradek nuo to kokia masina, motoras, ir deze, nes is kavos tirsciu sunku burti

mikis 2010-03-28 20:48

pameginkit speti, mb 123 ;) mechanine..

ka kavos tirshciai pasakis?

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 73066)
pradek nuo to kokia masina, motoras, ir deze, nes is kavos tirsciu sunku burti


eSaS 2010-03-28 20:51

neten tema sukuret tamsta :)

skultis 2010-03-28 20:52

tik tema dar i remontus reiktu perkelt :xx:

dalelinijo 2010-03-28 20:53

taigi reik kurti tema -"burtai is kavos tirsciu":xx::xx::xx:

samagonas 2010-03-28 21:20

Citata:

Pradžioje rašė mb123 (Post 73051)
Sveiki, gal kas turejo panasiu problemu kaip mano, pradejo leisti sankabos cilindriukas, kuris randasi salone, po pedau. Pakeitus nauju, dabar niekaip negaliu surast sankabos :((tuscias pedalas, nors iki siol buvo viskas gerai, tik lasejo stabdziu skysyis) . Bandziau visais budais nuorint, niekaip nesigauna.:ne: Atsukus nuorintoja, kuris randasi ant greiciu dezes savaime skystis nebega, tik paspaudus sankabos pedala. Kas galetu buti ???:uuu:

Tikrai cilindriukas naujas ,ar tik gumeles pakeitei? Man taip buvo ant w110,pakeichiau visas gumytes cilindre ir savaite bandzhiau uzhpompuoti. Uzhsuki varzhta ant cilindiuko ir pompuoji ,po to ispaudi pedala ir laikai,tada atsuki varzhta isheina oras.
Vienu zhodzhiu prasigaidinau savaite ir nieko man nesigavo :( To aparato,kuris uzhpila skysti ir ishstumia ora niekas arti neturejo. Tai neapsikentes nupirkau nauja ciindriuka ir per 15 min. nuorinau. Taip ir likau nesuprates,kame shaknys buvo.

mb123 2010-03-29 12:17

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 73083)
Tikrai cilindriukas naujas ,ar tik gumeles pakeitei? Man taip buvo ant w110,pakeichiau visas gumytes cilindre ir savaite bandzhiau uzhpompuoti. Uzhsuki varzhta ant cilindiuko ir pompuoji ,po to ispaudi pedala ir laikai,tada atsuki varzhta isheina oras.
Vienu zhodzhiu prasigaidinau savaite ir nieko man nesigavo :( To aparato,kuris uzhpila skysti ir ishstumia ora niekas arti neturejo. Tai neapsikentes nupirkau nauja ciindriuka ir per 15 min. nuorinau. Taip ir likau nesuprates,kame shaknys buvo.

jo, butu burtai, bet cilindriukas naujas, o masiniukas mb 123 cupas, 82 metai , 2,3 benzas, o tiems kurie galvoja kad automatas turi nankabos pedalus tie luzeriai :daro:, dekuj uz patarymus. Su kava ziuriu visiem patiko :vairuot:

mb123 2010-03-29 18:29

Citata:

Pradžioje rašė mikis (Post 73068)
pameginkit speti, mb 123 ;) mechanine..

ka kavos tirshciai pasakis?

mano 82 m 2,3 cupe. Aisku kad automatas ir sankabos pedala gali turet, bet pas mane mechanine pav.deze. Mistika, as ziema su jo nevazineju, o gi ir galvojau patvarkisiu per ziema. Rudieni viskas buvo OK. , o dabar va , turiu ka veikt. Gal turi minciu? Su stabdziais viskas OK, o sankaba dingo :verkia:

mb123 2010-03-29 18:31

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 73066)
pradek nuo to kokia masina, motoras, ir deze, nes is kavos tirsciu sunku burti

na bandom: 82 m , 2,3 benzas, automatas su sankabos pedalu:geda:, Cupe. Zalios spalvos, R17 :lithuania:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.