MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Rytckos W208 CLK320 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14616)

rytcka 2014-05-23 09:13

Rytckos W208 CLK320
 
11 Attachment(s)
sveiki visi forumieciai. noreciau ir as pristatyti savo nauja pirkinuka :)
taigi nupirktas mb w208 clk320 modeliukas. 1999m prbeges ~141000km.(pagal salona bei tvarkinguma atrodo kad rida nesukiota, juolab kad nuvykus i silberauto man papasakojo visa pilna jo istorija nes sis mersiukas buvo tvarkomas ten)

jau beveik menesiuka vazineju kolkas nusiskundimu neturiu. vaziuoja smagiai traukia gerai:) kompletacija mane tenkina pilnumoje elegance (idomu kokiu dar baeriu buvo pas tokius mb)

kaip ir tikejausi C klase kietoka. na bet kadangi norejau cupe tai ir ner ko noret kad plauktu kaip E klase.

Gregas 2014-05-23 09:19

Atrodo tvarkingai. Minkštų duobių! :wave:

rytcka 2014-05-23 09:19

planuojami darbai mersiuko sutvarkymui iki galo:

1. sutvarkyti vaziuokle(siandiena paliktas tvarkymui)
2. praeiti TA
3. perdazyti priekinius sparnus
4. nupirkti ratams MB zenkliukus i centrus
5. geresnes becker gavarilkos keitimas
6. pakeisti medzio apvada kur virs magnetolos nes keisdamas lempute netycia nulauziau kampa...
7. nupoliruoti lempas bei ji visa
na bet masina pilnai veikianti visi salone esantys agregatai veikia taip kad visa tai bus daroma neskubant po truputi. juolab kad nuspresta sia masina pasilikti ilgiau nei pusmeciui:)

Citata:

Pradžioje rašė Gregas (Post 332444)
Atrodo tvarkingai. Minkštų duobių! :wave:

dekui, ir istiesu tvarkingas galbut delto as ji ir pasiemiau nes paieskos buvo ties bmw3 bet skaiciau kazkoki straipsni ir ten autoriu paminejo si modeliuka, uzmeciau aki i skelbimus ziuriu katik idetas, pasukau vakare atleke po mazdaug 5min apziurejimo jis jau buvo mano :-D

nu menoku as tu masinu pirkti ilgai ten apziurineti ieskoti visokiu fignia... bet man kolkas bent jau sekasi su tom masinom :)

ai beje o yra kokiam nors psl apie sio modelio visas ejusias kompletacija pagal metus. nes niekur kolkas neradau.

nes neramina originalus xenonai jie yra o apiplovimo nera. seniau maniau kad apiplovimo nedejo iki 1999.06 bet skelbimuose esu rades ir 1998m su lempu apiplovimu.

alteroja 2014-05-23 09:33

Citata:

Pradžioje rašė rytcka (Post 332449)
ai beje o yra kokiam nors psl apie sio modelio visas ejusias kompletacija pagal metus. nes niekur kolkas neradau.

nes neramina originalus xenonai jie yra o apiplovimo nera. seniau maniau kad apiplovimo nedejo iki 1999.06 bet skelbimuose esu rades ir 1998m su lempu apiplovimu.

tai pagal komplektaciją nėra pas tave xenonų, tuo labiau apiplovimo. tai gali lupti laukti tuos xenonus. šiaip sveikinimai su mercedesu. :)

Hunter 2014-05-23 09:36

arba tiesiog perki viska kas priklauso apiplovimui, aukscio reguliavimo blokeli su davikliais ir laidus. Viska montuoji i originalias vietas ir turi originalius xenon :) Aisku jeigu zibintai xenon, o ne zenon turgus

alteroja 2014-05-23 09:50

Citata:

Pradžioje rašė Hunter (Post 332454)
arba tiesiog perki viska kas priklauso apiplovimui, aukscio reguliavimo blokeli su davikliais ir laidus. Viska montuoji i originalias vietas ir turi originalius xenon :) Aisku jeigu zibintai xenon, o ne zenon turgus

buferio irgi reikia tuomet

rytcka 2014-05-23 09:59

nu xenon kaip suvokiu originalus jokiu ten kitaco blokeliu nera. o kaip atskirti faras ar jos xenon ar ne?

gal yra kokia programele kuri pagal win papasakoja kokia masina isriedejo is gamyklos?

Edgis 2014-05-23 10:12

Yra, EPC vadinasi, piešk VIN ir pasakysiu.
P.S. sveikas prisijungęs :wave:

simaso 2014-05-23 10:17

sveikas prisijungęs. neturėtų pas tave būt xenon žibintų, nes prie šviesų įjungimo yra žibintų aukščio reguliavimas ;]

Asterix 2014-05-23 11:38

Baisiai netinka tie uztamsinti langai ant tokios spalvos..


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.