MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W220 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=232)
-   -   w220 dingsta trauka vaziuojant (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=10174)

perkrova 2012-07-12 21:43

w220 dingsta trauka vaziuojant
 
sveiki.
vaziuojant didesniu greiciu nei 100 km/h po kurio laiko (kartais20km,kartais po200km non stop)dingsta trauka,varyklis pradeda dusliau ir garsiau dirbt,greiteja tragiskai(lyg koks 1.6 litro variklis butu:) .Sustoju,isjungiu ir vel is kart uzvedu vikas tvarkoj,lekia kaip zveris iki kol vel gryba pjaut pradeda. Padariau diagnostika,rado keleta EGR voztuvo(exhaust gas recirculation) klaidu. tai va-klausimas tame,ten ta visa voztuva keist reikia ar kazkoki davykli uztenka? dekoju uz bet kokia info
p.s. auto s320 cdi 2003metu

sharrasitto 2012-07-12 23:15

Citata:

Pradžioje rašė perkrova (Post 221271)
sveiki.
vaziuojant didesniu greiciu nei 100 km/h po kurio laiko (kartais20km,kartais po200km non stop)dingsta trauka,varyklis pradeda dusliau ir garsiau dirbt,greiteja tragiskai(lyg koks 1.6 litro variklis butu:) .Sustoju,isjungiu ir vel is kart uzvedu vikas tvarkoj,lekia kaip zveris iki kol vel gryba pjaut pradeda. Padariau diagnostika,rado keleta EGR voztuvo(exhaust gas recirculation) klaidu. tai va-klausimas tame,ten ta visa voztuva keist reikia ar kazkoki davykli uztenka? dekoju uz bet kokia info
p.s. auto s320 cdi 2003metu

arba visa keist arba pravalyt ji uzteks. issiardyk ir pabandyk. nesudetinga

SSS klase 2012-07-13 08:02

Citata:

Pradžioje rašė perkrova (Post 221271)
sveiki.
vaziuojant didesniu greiciu nei 100 km/h po kurio laiko (kartais20km,kartais po200km non stop)dingsta trauka,varyklis pradeda dusliau ir garsiau dirbt,greiteja tragiskai(lyg koks 1.6 litro variklis butu:) .Sustoju,isjungiu ir vel is kart uzvedu vikas tvarkoj,lekia kaip zveris iki kol vel gryba pjaut pradeda. Padariau diagnostika,rado keleta EGR voztuvo(exhaust gas recirculation) klaidu. tai va-klausimas tame,ten ta visa voztuva keist reikia ar kazkoki davykli uztenka? dekoju uz bet kokia info
p.s. auto s320 cdi 2003metu

Jei cia tas apie ka as galvoju, tai bus uzsikimses isiurbimo kolektorius, reikes plaut. Remontas apie 500-550lt

Apple 2012-07-13 08:06

Man buvo idenstiska problema tik su E320 cdi. Tai reikejo tik originalų, naują oro filtrą nusipirkti ir susitvarkė gedimas. :) mesdavo taip pat EGR klaidą ir dingdavo trauka trasoj vaziuojant pastoviu greiciu.

kesha 2012-07-13 17:03

EGR klaida nebutinai rodo egeero kazkoki gedima.Kaip minejo auksciau tai ir isiurbimo kolektorius ir tas pats oro filtras ,ir vakuminiai valdikliai,ir mano atveju atsikabinus kolektoriaus sklendziu traukute

perkrova 2012-07-13 21:14

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 221320)
Man buvo idenstiska problema tik su E320 cdi. Tai reikejo tik originalų, naują oro filtrą nusipirkti ir susitvarkė gedimas. :) mesdavo taip pat EGR klaidą ir dingdavo trauka trasoj vaziuojant pastoviu greiciu.

koks gamintojas to originalaus? :) servisinga pilna dariau pries kelias savaites(visu filtru keitimas,alyva ir bendra auto patikra),po to cia man ir pradejo oziuotis kartkarciais...gal rimtai leva koki filtra ikiso...:confused:

Apple 2012-07-14 08:02

Citata:

Pradžioje rašė perkrova (Post 221429)
koks gamintojas to originalaus? :) servisinga pilna dariau pries kelias savaites(visu filtru keitimas,alyva ir bendra auto patikra),po to cia man ir pradejo oziuotis kartkarciais...gal rimtai leva koki filtra ikiso...:confused:

100% bus filtras :) nes ir man po keitimo prasidejo. Nuvažiuok į MB centra ir nusipirk. Jis kainuoja iki 100 LT, nemanau, kad čia labai daug. Ir baigsis tavo visos bėdos.

perkrova 2012-09-05 21:02

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 221453)
100% bus filtras :) nes ir man po keitimo prasidejo. Nuvažiuok į MB centra ir nusipirk. Jis kainuoja iki 100 LT, nemanau, kad čia labai daug. Ir baigsis tavo visos bėdos.

pakeiciau i originalu ir jau pravaziavau daugiau kaip 10000 km,lekia super,be jokiu nesamoniu :vairuot:

tikrai dekuj uz patarima,lieku skoloj :wave:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.