MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos apie Ratlankius, Padangas... (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=95)
-   -   Reikia patarimo del nauju padangu (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=19589)

doubleb 2017-01-24 16:28

Reikia patarimo del nauju padangu
 
Sveiki, artejant siltajam sezonui jau galvoju isigyti savo masinai naujus "batus". Rekia R18 255 35 galui ir 235 40 priekiui. Kadangi noriu saugiai vazineti dar bent pora metu ieskau nauju, taciau "brandiniu" po 200 eur uz vieneta tikrai nepirksiu nes tai sudarytu1/5 masinos kainos.Gal kas esate pirke: Roadstone, Cooper arba kitu maziau zinomu prekiniu zenklu padangas? Kokie atsiliepimai?:)

Willeris 2017-01-24 16:40

Partizanų 20B užsuk, pasiimsi metų važiuotas apynaujas tokių išmierų iki 300€

pucenas 2017-01-24 17:08

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 458835)
Partizanų 20B užsuk, pasiimsi metų važiuotas apynaujas tokių išmierų iki 300€

Kazkaip paskutiniu metu jis ten tu apynauju vadinamu nieko neturi. (Bent jau man kokiu reikejo matmenu) nei vienu neturejo. Visos max 10 - 11 metai.

Apple 2017-01-24 17:13

Citata:

Pradžioje rašė doubleb (Post 458831)
Sveiki, artejant siltajam sezonui jau galvoju isigyti savo masinai naujus "batus". Rekia R18 255 35 galui ir 235 40 priekiui. Kadangi noriu saugiai vazineti dar bent pora metu ieskau nauju, taciau "brandiniu" po 200 eur uz vieneta tikrai nepirksiu nes tai sudarytu1/5 masinos kainos.Gal kas esate pirke: Roadstone, Cooper arba kitu maziau zinomu prekiniu zenklu padangas? Kokie atsiliepimai?:)

As puse sezono atvaziavau su Roadstone/Nexen N'FERA RU 5. Esu patenkintas, tylios, gerai dirba ant slapio, sausio kelio. Nepastebejau, kad diltu labai greitai. gilus protektorius (10 mm). Kaina super. Pirkčiau antra kart tikrai.

P.S. lakstau kartais 200+, problemų dėl to nekilo.

P.P.S. niekas pigiau nepasiūlė, nei buvo kaina egzotikoj (nors turiu nemazai pazinciu su padangistais)

Markko 2017-01-24 17:19

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 458835)
Partizanų 20B užsuk, pasiimsi metų važiuotas apynaujas tokių išmierų iki 300€

Klausimas tik del kokiu priezasciu kazkas nenori kaip mes iprate vadinti apynauju padangu..del ko keicia/ismieta...Juk pats irgi nekeistum padangas jei jos tarnauja gerai..

Rawwslt 2017-01-24 17:24

turejau falken, tai kokybes ir kainos santikis manau labai aukstas, net keista kodel jos vidutines klases.

pucenas 2017-01-24 17:29

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 458849)
turejau falken, tai kokybes ir kainos santikis manau labai aukstas, net keista kodel jos vidutines klases.

O mano atsiliepimai apie falken labai blogi. Sudilo per 15k km. (Naujos) ir nepasakyciau, kad labai gerai elgesi an slapios dangos (vadarines buvo)

Robertas1993 2017-01-24 17:30

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 458849)
turejau falken, tai kokybes ir kainos santikis manau labai aukstas, net keista kodel jos vidutines klases.

as irgi turiu falkenus tai nesiskundziu irgi :)

Apple 2017-01-24 17:32

Su lengvųjų Falken patirties neturiu, bet sunkvežimių padangos tai tragiškos. Sudyla 2x greičiau nei kiti kiniečiai ir 3x greičiau nei premium segmentas.

Robis 2017-01-24 17:38

Nexen tikrai neblogos gumos.

pucenas 2017-01-24 17:41

Nzn kaip an lengvuju bet ant viliuko tureju daug visokiu tiek pigiu tiek ale premium (kaip pirelli, ir michelin), tqi labiausiai priko toyo. Jos man atroso is tu pigesniu bet labai ptiko

Rawwslt 2017-01-24 17:49

azenis atrodo vadinosi ziauriai geros man buvo.

samagonas 2017-01-24 18:27

Falken minkshtos greit dyla, shiaip neblogos. Seniai jau perejau ant Continentaliu, ir ant autobusiuku ir ant lengvuju, su pustushte gali vazhiuoti, nepajusi :)

Rawwslt 2017-01-24 19:08

Man po dunlop, falken buvo kosmosas. O michelinu dar nesu suvazinejas iki galo.

amerika 2017-01-24 19:34

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 458866)
Falken minkshtos greit dyla, shiaip neblogos. Seniai jau perejau ant Continentaliu, ir ant autobusiuku ir ant lengvuju, su pustushte gali vazhiuoti, nepajusi :)

nuo Falkenu garsas salone, panašiai ir nuo pirelli,continental arba mishelin ko gero tyliausios ir gerai prie kelio limpa...

Darius 2017-01-24 20:01

Falkenų ir aš daugiau nepirksiu niekada.

zvicius 2017-01-24 20:33

Citata:

Pradžioje rašė Willeris (Post 458835)
Partizanų 20B užsuk, pasiimsi metų važiuotas apynaujas tokių išmierų iki 300€

Vasarą pas jį buvau padangų, tai po 80-90 eurų kelis variantus parodė tai greit apsisprendžiau :) padangos to pačio gamintojo tik skirtingos pagaminimų datos ir šalys. Ir tikrai ne 95 procentai likutis gumos kaip teigė, tikrai mačiusios nemažai. Gal čia tik man taip pasitaikė, bet atbaidė greit.


Citata:

Pradžioje rašė doubleb (Post 458831)
Sveiki, artejant siltajam sezonui jau galvoju isigyti savo masinai naujus "batus". Rekia R18 255 35 galui ir 235 40 priekiui. Kadangi noriu saugiai vazineti dar bent pora metu ieskau nauju, taciau "brandiniu" po 200 eur uz vieneta tikrai nepirksiu nes tai sudarytu1/5 masinos kainos.Gal kas esate pirke: Roadstone, Cooper arba kitu maziau zinomu prekiniu zenklu padangas? Kokie atsiliepimai?:)

Pats žiemai nusipirkau Roadstone kietesnio mišinio, naujas. Tikrai esu patenkintas, jokių nusiskundimų, pravažiavau visais keliais, keliukais ir apsnigtais žvyrkeliais. Vasarines taip pat pirkau iš azijiečių tik nepamenu gamintojo, irgi patenkintas :)

doubleb 2017-01-24 22:10

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 458844)
As puse sezono atvaziavau su Roadstone/Nexen N'FERA RU 5. Esu patenkintas, tylios, gerai dirba ant slapio, sausio kelio. Nepastebejau, kad diltu labai greitai. gilus protektorius (10 mm). Kaina super. Pirkčiau antra kart tikrai.

P.S. lakstau kartais 200+, problemų dėl to nekilo.

P.P.S. niekas pigiau nepasiūlė, nei buvo kaina egzotikoj (nors turiu nemazai pazinciu su padangistais)

Dėkoju už išsamų komentarą. Pats irgi Egzotikoj žiūriu, dar PVM atsimes tai išvis pigiau nei garažinių Michelinai 5 metų senumo gausis ir dar su garantija...

aleximo 2017-01-24 23:28

Roadstonai Win guard sport buvo ant CLK, jokiu nusiskundimu, tik jos kietesnio misinio, i statesni kalna kieme kai pasidenge ledu buvo sunkoka, nors abejoju ar bet kurios nedygliotos tokios pacios klases geriau parodytu save.
Kitoje masinoje paveldejau naujas Kormoran Snow pro b2, vazineju 2 ziema, kokybe visai gera sakyciau, garso minimaliai nors ganetinai minkstos ir diskomforto vairuojant nejauciu, dabar net uzejau pasiziuret - Egzotikoje r17 225/45 po 49 eurus :xx: tikrai geras kainos/kokybes santykis :) Geriau jau tokia nauja 2016 metu nei bet kuria nauduota premium klases keliu metu senumo, ir tai jei gausi uz tokia kaina nauduota premium brand'o.

Siaip palaikau Apple del teiginio kad Egzotika siulo geriausias kainas. Pats turiu kontaktu del padangu, visi pralaiminejo 5-15 eur uz rato kaina. O jei dar turi galimybe be PVM gaut tai net nera prasmes galvot, ten bus pigiausia ir dar garantija gausi 1 metu.

Rawwslt 2017-01-25 00:41

Jo jo geriau nauja kitaitska, nei premium 5-6mm. Nes kitaitskas nepersimeta, neplysta, nebeldzia vaziuokles.

O jeigu turi premium padangas ir suvazineji puse mesos, ismeti ir nusiperki naujas kitaiskas linglong ar kokias duper super performance.

aleximo 2017-01-25 01:25

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 458935)
Jo jo geriau nauja kitaitska, nei premium 5-6mm. Nes kitaitskas nepersimeta, neplysta, nebeldzia vaziuokles.

O jeigu turi premium padangas ir suvazineji puse mesos, ismeti ir nusiperki naujas kitaiskas linglong ar kokias duper super performance.

Na jei imanoma rast nesenesnes(bent) nei 2015 gamybos 4 arba 2x2 padangas su 6mm likuciu uz 50 eur/vnt tai valio, kiekvienam savo :) jei zmogus gali paimt tuos pacius Roadstone win guard sport tarkim R17 is Egzotikos uz 58 eur(o be pvm 48 eur) ar Nexen uz 64(be pvm 53) manau labai geras pirkinys 3 metams.
Bet pala...ne geriau jamt po 70-80 eur velniai zino kur vazinetas ar sandeliotas(dar plys montuojant) bet PREMIUM ir po pirmos ziemos su akim pilnom vilties ziuret i slankmati ir galvoti ar dar uzteks antram isnaudojimui ar jau teks vel po garazus lakstyt rinkt rinkini ta premium :)
As manau taip - arba iperki premium arba ne, jei ne tada viduriuka imi, jei negali viduriuko - imi kiniskas. Bet tik ne naudotas. Jei taip norisi naudotu - nuperki naujas ir nuo antro sezono dziaugiesi naudotom :metal:

Tomskis 2017-01-25 07:12

Tuo labiau nezinai ant ko tos padangos stovejo, ir koks buvo suvedimas/isvirtimas tos masinos. Vizualiai gali atrodyt vienodai nudevetos, bet uzdejus trauks i sona vos vos, gal ir nepajusi, bet po sezono pamatysi kad vienoj pusej nebeliko protektoriaus

Apple 2017-01-25 07:21

Labai sunku rast geras dėvėtas. Aš su 211liktu žaidžiau su dėvėtom padangom. Įmanoma rast padorias, bet jos kainuoja ir reikia ieškoti po visus garažus, nes pastoviai, tai kampas nuėstas, tai susilaiptavus, tai klijuota keliose vietose, tai dar kas nors. O visi visada sako: ledines, beveik naujos. Žodžiu... Reik daug laisvo laiko turėt, kad galėtum važinėt su dėvėtom padagom :)

ShotGun 2017-01-25 07:53

Siaip, kartais buna kokiu akciju, tai ir tos pacios premium naujos buna nebrangios ar akcijuojamos, ypac perkant ne pacio bumo metu (kova - balandi). Tevas praeitam sezonui nusipirko R19 GoodYear naujas ir svieziai pagamintas po gal ~130 eur, kai kiniskos buvo 90-100, o vidurinis segmentas 115-120eur.

Apple 2017-01-25 08:14

Čia labai pasiseke. Man pvz premium segmentas 250-300 vnt. O Nexen paėmiau po 105 EUR :xx: dėvėtos premium po 120-150 EUR buvo tuo metu

Rawwslt 2017-01-25 08:20

Kiek kinieciu turejas visos neissibalansuoja. (Rotalla, goodride, milestone, delinte, ir dar pora kitokiu.)
Kai plyso kitaitcas, tai buvo paskutinis lasas juroje.
Nieko nesakau, kad visos blogos kiniskos. Buna jug geru.
Nu bet ziemai tik premium, o vasarai ir vidutiniokas tinka.

Tikiu, kad tarkim koks federalis neblogos padangos. Nu nusipirkus su neiskiu pavadinimu kitaica, tai ji jau nauja netinkama naudoti. Pinigai i bala.

Apple 2017-01-25 08:49

Tai niekas nesneka apie isvis no name kur senukuose ir maximoj pardavineja. Yra kinieciu, korejos ir panasiai, kur turi tam tikra varda, pavyzdziui kaip tau tokie pavadinimai:
Barum, General Tire, Gislaved, Matador, Viking, Uniroyal,BFGoodrich, Kleber, Kormoran?

Čia Michelin ir Continental grupė. Manai tai bus blogos padangos?

Man Nexen geriau išsibalansavo nei prieš tai buvę dėvėti Pirreli. Reik kompleksus iš galvos išsioperuot :) kiekvienas padangas renkasi pagal poreikius. jei važiuoji "kačergoj" ištisus metus, tai aišku pigi padanga nebus tinkamas pasirinkimas. Bet vei važiuoji i darba ir iš darbo per metus po 15k km, tai pigi padanga atitarnaus su kaupu.

pasidomėk kiek pagamina ir parduoda pigių padangų pasauliniai gamintojai? Jei visos padangos apart premium būtų šūdas, tai tos gamyklos užsidariusios jau senai būtų.

Vanix su pigaus segmento padangom ant AMG važinėja ir greit ir lėtai ir be problemų. Ir išsibalansuoja ir neatsilupa

Rawwslt 2017-01-25 09:06

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 458952)
Tai niekas nesneka apie isvis no name kur senukuose ir maximoj pardavineja. Yra kinieciu, korejos ir panasiai, kur turi tam tikra varda, pavyzdziui kaip tau tokie pavadinimai:
Barum, General Tire, Gislaved, Matador, Viking, Uniroyal,BFGoodrich, Kleber, Kormoran?

Čia Michelin ir Continental grupė. Manai tai bus blogos padangos?

Man Nexen geriau išsibalansavo nei prieš tai buvę dėvėti Pirreli. Reik kompleksus iš galvos išsioperuot :) kiekvienas padangas renkasi pagal poreikius. jei važiuoji "kačergoj" ištisus metus, tai aišku pigi padanga nebus tinkamas pasirinkimas. Bet vei važiuoji i darba ir iš darbo per metus po 15k km, tai pigi padanga atitarnaus su kaupu.

pasidomėk kiek pagamina ir parduoda pigių padangų pasauliniai gamintojai? Jei visos padangos apart premium būtų šūdas, tai tos gamyklos užsidariusios jau senai būtų.

Vanix su pigaus segmento padangom ant AMG važinėja ir greit ir lėtai ir be problemų. Ir išsibalansuoja ir neatsilupa

Tai kad ka isvardinai beveik visi vidutiniokai :pepsi:
Teisingai porini, kam pirkt mersa jeigu fiatas irgi turi 4 ratus ir vaira. :xx:

Paklydes 2017-01-25 09:24

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 458937)
. Bet tik ne naudotas. Jei taip norisi naudotu - nuperki naujas ir nuo antro sezono dziaugiesi naudotom :metal:

100% pritariu.
:prakos: ir bus dėvetos.

Apple 2017-01-25 09:42

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 458955)
Tai kad ka isvardinai beveik visi vidutiniokai :pepsi:
Teisingai porini, kam pirkt mersa jeigu fiatas irgi turi 4 ratus ir vaira. :xx:

Tu lygini transporto priemone (kuri mūsų atveju yra ne transporto priemonė, o emocija, gyvenimo būdas ar dar velnias žino kas) su ekslpotacinėmis dalimis. Čia nesusije dalykai :) tokia logika vadovaujantis, tai mersai turi važinėt su Michelin (nes gi mums mersas numeris vienas), o Dacia su Ping Pong padangom. Bet kai perki nauja MB kaip standarta gauni tikrai ne Michelin, o pvz perkant VW kaip standarta gauni Michelin. Tai kaip čia yra, gal VW tada yra premium automobilis ir mes ne tuos vairuojam? :) ar cia Michelin šūdinos padanos?

Nesakau, kad dėvėtos yra labai blogai, jos tikrai geriau už visiškai no name kitaicus. Bet jas geras rasti yra labai sunku ir reikalauja labai daug laiko (šneku iš savo patirties, o ne vedamas kokių nors emocijų). Per tą laiką aš uždirbu daugiau nei sutaupau ieškodamas dėvėtų padangų. Kas nevertina laiko, to niekada nesupras :)

FragnaT 2017-01-25 09:57

Antrą sezoną važiuoju su Seiberling winter. Rašo, kad Itališkos. Tuo metu tai buvo pačio pigiausios ne kiniškos padangos kokias tik radau, po 51eur (225/55). Labai minkštos.
Išsibalansavo neblogai, bet būna ir geriau. Garsiai ūžia, bet jau pripratau :confused:
TAČIAU sukibimas ant sniego ir ledo superinis kaip iš tokių padangų. :)

vytis 2017-01-25 11:42

as asmeniskai pasimokiau su devetom ,ilga laika pirkdavau tik naujas,viena kart supsichavau ,nupirkau devetas R20 Dunlop,nespejau ju apziureti is vidaus,nes buvo pats montavimo bumas (ozo padangose) ir su tom padangom isvaziavau i kazachstana,urale pagavau gera duobe nakti ir atsisedes miske verkiau kai ikalneje pakrautai masinai reikejo keistis rata. paiskejo kad atsoko lopas is vidaus,kitaip tariant ji buvus vulkanizuota. keikiausi kaip imanoma,galu gale chelebinske radau komplekta nauju bridgestone,kurios man kainavo 1500 $. taiva,sutaupymas man kainavo antra komplekta + papildomu nervu ir nuotykiu kelyje ,kuriame vis dar 90-ieji. :) nuo tos keliones vel gryzau TIK prie nauju ,atvaziuoju 2-3 sezonus ir vel naujas,devetas parduodu dar

Rawwslt 2017-01-25 11:58

Tai aisku, kad yra rizika perkant deveta daikta. Automobiliai irgi perkami deveti. Vienam pasiseka kitam ne.
Tik as skambiju is savo varpines. Metau akmenis is savo darzo.
Man asmeniskai geriau devetas premium nei naujas kinas.

Pirkau xc90 buvo su mishelin padangom 7metu senumo ir 4-5mm mesos. Nu nusprendziau, kad jos jau netinkamos. Tuo tarpu buvo sezonas ir padangos gan brangokos buvo. Sugalvojau nusipirkti goodride padangas. Vnt 110€. Galiu pasakyt tie mishelinai kurkas geresni buvo nei najas kitaicas. Daznai pabazarinu su tais kur montuoja padangas, tai sako jeigu geras pajimsi, tai nera ka lyginti su kitaicais.
P.S. Cia mano nuomone. Kiekvienas ziuri pagal save.

FUN500 2017-01-25 15:48

O as pasirenku is pigesnio segmento padangas ziemai, nes jos kol naujos, tol vazioja gan patikiamai ir per sniega, purva ir panasiai. Nes greiciu didelii ziema man nebuna, trinuosi pagrinde mieste. Sviesieja velai, temsta anksti, tad uzmiestyje matomumas blogas ir nuo to 90-100km/h mano greitis. Man asmeniskai geriausios ziemai Barum.
O vat vasarai pasirenku geresnias padangas ir kad tyliai vaziotu ir I visokias kitas savybes ziuriu. Aisku viskas remiasi I finansus, butent del to pasirinkau viena komplekta vasarai Nankang, bet dar neturiu nuomones apie juos, nes jie taip visa sezona ir pragulejo garaze. Pasirenku dazniausiai devetas vasarai, nes apie 1000Eu sumoketi uz padangas as skaitau cia per gerai Lietuvos keliams...

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

pipbanker 2017-02-05 17:35

Ar perkate padangas online? Kokios nuomones?
Radau nebrangiai sitoje parduotuveje http://www.xpadangos.lt/
Ar patikimi? Gal pirko kas nors?

samagonas 2017-02-05 18:16

Ish chia esu daug pirkes, negi tepalus https://ssl.delti.com/cgi-bin/yourorder.pl
lietuvishkai https://www.reifendirekt.lt/

Rawwslt 2017-02-05 18:21

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 460621)
Ish chia esu daug pirkes, negi tepalus https://ssl.delti.com/cgi-bin/yourorder.pl
lietuvishkai https://www.reifendirekt.lt/

As irgi pirkes is cia. Kiek pirkes tai seniausios padangos buvo 33 savaiciu :good:

Pristato iki duru :pepsi:

FUN500 2017-02-05 18:41

Lietuvoje kazkokie fetisistai padangu pagaminimo metu.. toks ispudis kad pries kaimynus kad su kuo naujesne masina pasimaivyt reikia, tai slapta nakti su zibintu kaimynai ir padangu pagaminimo metu ieskos :D
visiskai nesureiksminu to dalyko, turiu viena komplekta Nord Frost 3, kokiu 2005m gal tos padangos, garaze gulejo nereikalingos, tai vat tevai drozia antra sezona ziema ir nusiskundimu 0. net nei karto is sodo nepaskambino nepasake kad iklimpo, kai anksciau budavo tokiu siurprizu man. o ten ir sniego, ir nevalyti keliai.

Rawwslt 2017-02-05 18:48

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 460631)
Lietuvoje kazkokie fetisistai padangu pagaminimo metu.. toks ispudis kad pries kaimynus kad su kuo naujesne masina pasimaivyt reikia, tai slapta nakti su zibintu kaimynai ir padangu pagaminimo metu ieskos :D
visiskai nesureiksminu to dalyko, turiu viena komplekta Nord Frost 3, kokiu 2005m gal tos padangos, garaze gulejo nereikalingos, tai vat tevai drozia antra sezona ziema ir nusiskundimu 0. net nei karto is sodo nepaskambino nepasake kad iklimpo, kai anksciau budavo tokiu siurprizu man. o ten ir sniego, ir nevalyti keliai.

Cia ne tame esme. O kai perki naujas padangas moki pinigus ir gauni 5-6 metu senumo, tai nemanau kad noretum moketi pilna kaina.
Nu net 3 metu senumo nezinau ar noreciau moketi pilna kaina.

Apple 2017-02-05 18:51

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 460636)
Cia ne tame esme. O kai perki naujas padangas moki pinigus ir gauni 5-6 metu senumo, tai nemanau kad noretum moketi pilna kaina.
Nu net 3 metu senumo nezinau ar noreciau moketi pilna kaina.

o kas jom gali atsitikti jei jos tinkamai sandeliuojamos? :) nieko... Be to tokias senas (5-6 metu senumo) visada parduoda pigiau. Aš pirkau 2 metų senumo ir jokių bėdų, nutrintum data tai niekaip negaletum pasakyti, kad senos.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.