MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   C Klasė (W202, W203, W204, W205) (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=156)
-   -   W203 bagazine (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=15115)

kuzmycius 2014-08-29 12:12

W203 bagazine
 
Sveiki, W203 T, barska, traska bagazines dangtis vaziuojant per duobes, ar kalnuotas vietas kad ir letai, buvau nusiemes plastmase pratikrinau sponkes geros neluzusios, gali buti del spynos kokios dar? nebezinau ka betikrinti, labai erzina tas traskejimas

giedriuz077 2014-08-30 09:37

Pas mane tas pats, bet speju bus sponkes pavargusios ir nors jos isistato i vietas issoka isitempe ir barska, arba po nuemimo reikia moket tiksliai idet, gal yra kazkokia specifika tam. Plius nuemus galima det kokios nors minkstos medziagos tarp vietu kurios barska.

kuzmycius 2014-08-30 12:47

Na as vakar spyna reguliavau ta apacioj du varztai laiko, tai sumazejo girgzdejimas, o siaip ta plastmase ir girgzda, as sponkes naujas dejau bet nepadejo kazkaip, nebent pakisti reiketu kazko kaip minejai :)

Serasin 2014-08-31 13:52

Citata:

Pradžioje rašė kuzmycius (Post 350899)
Na as vakar spyna reguliavau ta apacioj du varztai laiko, tai sumazejo girgzdejimas, o siaip ta plastmase ir girgzda, as sponkes naujas dejau bet nepadejo kazkaip, nebent pakisti reiketu kazko kaip minejai :)

Gali smulkiau papasakot kaip spyna sureguliavai?Kaip nuemei ta metalini slenksti?
Pas mane dulkes praeina per gumas,reikia truputi bagazine itempt

kuzmycius 2014-09-01 13:43

Atsidaryk apatini ta dangti zapaskes, ir ant to slenksciuko per viduri pora varzteliu yra, ir is abeju galu slenkcio yra, pamatysi juos atsuk, ir tada uzkisk atsuktuva ar ka atsargiai kelk, ten ant sponkiu yra, man nesuluzo nei viena pasiseke, tada pamatysi du varztus spynos, atlsaivink ir i apacia ar virsu slankiojasi ir paleisk jei reikia, jei nebeina, gali nusiimti skyles padidinti jog pasileistu daugiau isitemps tada labiau.
o pas mane girgzdejimo nebera, spyna kazkaip pakeliau i auksciau, ir pati ta metalini kobinuka apsukau izoliacija dabar tyla niekas nebekrebzda, gal bagazine vaiksciojo ir trynesi kas. :)

Serasin 2014-09-02 19:40

Citata:

Pradžioje rašė kuzmycius (Post 351220)
Atsidaryk apatini ta dangti zapaskes, ir ant to slenksciuko per viduri pora varzteliu yra, ir is abeju galu slenkcio yra, pamatysi juos atsuk, ir tada uzkisk atsuktuva ar ka atsargiai kelk, ten ant sponkiu yra, man nesuluzo nei viena pasiseke, tada pamatysi du varztus spynos, atlsaivink ir i apacia ar virsu slankiojasi ir paleisk jei reikia, jei nebeina, gali nusiimti skyles padidinti jog pasileistu daugiau isitemps tada labiau.
o pas mane girgzdejimo nebera, spyna kazkaip pakeliau i auksciau, ir pati ta metalini kobinuka apsukau izoliacija dabar tyla niekas nebekrebzda, gal bagazine vaiksciojo ir trynesi kas. :)

Ta prasme tas metalinis slenkstis laikosi ant sponkiu?As buvau atsukes tuos varztus,bet tas slenkstis tvirtai labai laikosi,plest dar nemeginau :)

kuzmycius 2014-09-02 20:39

Joo, ant sponkiu kaip apsyfke duru, bandyk i virsu kelti uzkisus atsuktuva ilga koki, cia kaip pasiseka jos sveikos lieka arba pasigadina, parduotuvej autodaliu rasi, jei ka nebrangus jie :)

Serasin 2014-09-03 19:00

Aciu "kuzmycius" viska jau susitvarkiau ir pavyko visas sponkes issaugot :ploja:

kuzmycius 2014-09-04 19:53

Nera uz ka, svarbu padejo :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.