MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W140 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=231)
-   -   W140 Problema, kaip atidaryti galines dureles? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9254)

tautvis 2012-03-03 10:18

W140 Problema, kaip atidaryti galines dureles?
 
Sveiki, gal turit minciu ar bent kur galeciau kreiptis, neatsidaro galines dureles pas W140 ,nei is vidaus nei is lauko,juk isardyti neiseina nieko..abloskes nenuimsi,tai gal kazka patartumet?Dekui

ldalius 2012-03-03 10:21

bulgarkė + laužtuvas :xx:

P.S. aišku juokauju ir nieko asmeniško, nes šiandien super nuotaika :wave:

Mb 140 2012-03-03 10:28

Citata:

Pradžioje rašė tautvis (Post 197227)
Sveiki, gal turit minciu ar bent kur galeciau kreiptis, neatsidaro galines dureles pas W140 ,nei is vidaus nei is lauko,juk isardyti neiseina nieko..abloskes nenuimsi,tai gal kazka patartumet?Dekui

teisingai sake idalius.bulgareke :xx: lauk kol atsils,arba padauzyk ties rankena ir galiniu sparnu,nes buna kazkas su spyna ten,srote pazystamas jau dviem pjove su bulgarke,nes nesugebejo atidaryt.Man ziema budavo ir neatsidaro vienos puses,nei is vidaus,nei is isores,bet padauzydavau su kumsciu tuo momentu kaip spaudziu cenrtini,tada atidarydavo,bandes tept ir t.t,bet esme spynoje ten kazkas klinija,tepimai nepadejo ;)

tautvis 2012-03-03 11:40

Citata:

Pradžioje rašė Mb 140 (Post 197231)
teisingai sake idalius.bulgareke :xx: lauk kol atsils,arba padauzyk ties rankena ir galiniu sparnu,nes buna kazkas su spyna ten,srote pazystamas jau dviem pjove su bulgarke,nes nesugebejo atidaryt.Man ziema budavo ir neatsidaro vienos puses,nei is vidaus,nei is isores,bet padauzydavau su kumsciu tuo momentu kaip spaudziu cenrtini,tada atidarydavo,bandes tept ir t.t,bet esme spynoje ten kazkas klinija,tepimai nepadejo ;)

bet tai kad tam lauke gan silta +6 :) tai cia is lauko padauzyti i sparna?:)

FAT 2012-03-03 11:48

Varyk pas oficialu atstova ir atidarys. Man buvo tas pats su "safety children", kai paciose durelese pasuki mygtuka ir vaikas sedintis gale negali atidaryti duru is vidaus, sugedo ir is isores rankena, tai be oficialaus serviso pagalbos neissiverciau

tautvis 2012-03-03 11:52

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 197261)
Varyk pas oficialu atstova ir atidarys. Man buvo tas pats su "safety children", kai paciose durelese pasuki mygtuka ir vaikas sedintis gale negali atidaryti duru is vidaus, sugedo ir is isores rankena, tai be oficialaus serviso pagalbos neissiverciau

Tai cia varyt i MB centra?Kokia kaina atsegei uz ta atidaryma?:)

FAT 2012-03-03 11:54

Citata:

Pradžioje rašė tautvis (Post 197265)
Tai cia varyt i MB centra?Kokia kaina atsegei uz ta atidaryma?:)

Nea ne MB, o peugeot, atsegiau granto buteli nes uztruko apie 10min.
PS tau varyti reikia i MB arba pasiskmbinek i kitus oficialius atstovus

tautvis 2012-03-03 12:05

Citata:

Pradžioje rašė FAT (Post 197266)
Nea ne MB, o peugeot, atsegiau granto buteli nes uztruko apie 10min.
PS tau varyti reikia i MB arba pasiskmbinek i kitus oficialius atstovus

Gal turi nr to zmogaus kas tau atidare?:)

FAT 2012-03-03 12:27

Numerio neturiu, nes ten tik taip mane pazysta, nes atsiskaitau ir grynais ir buteliu. Pasiskambink i autolaguna

Mb 140 2012-03-03 12:53

Citata:

Pradžioje rašė tautvis (Post 197257)
bet tai kad tam lauke gan silta +6 :) tai cia is lauko padauzyti i sparna?:)

i duris padauzyk,o ne i sparna,ir tuo momentu centrini kas nors tegu daryneja,sakau cia spynos problema.Vasara man tos bedos nebuna


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.