MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   DeeOne MB E280 (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=18179)

Robis 2018-04-19 20:15

tai kam tada čipuoti jei nereikalinga ta papildoma galia. :bounce:

Motodec 2018-04-19 20:16

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 497421)
tai kam tada čipuoti jei nereikalinga ta papildoma galia. :bounce:

Ekonomint mieste nori tikriausiai :)

Motodec 2018-04-19 20:20

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 497418)
aš čia truputį pavėluotai pamačiau, bet smalsu, kaip po čipavimo sumažėjo sąnaudos? čia pencijos režimu važinėjant sumažėja, o pagrežiant auto po čipavimo jos didesnės būna. Ar ne taip?

Nereikia pedalo tiek spaust kad zmoniskai vaziuotu, reiskia kuro maziau paduodi, kitka turbas atlieka. Net galiu ir nusisneketi, gal kas pataisys. Bet uzmiestyje manau bus didesnes sanaudos

Robis 2018-04-19 20:26

natūralu, kai galingesnė mašina, daugiau pedalą AUTOMATIŠKAI spaudi :)

utiutiu 2018-04-19 22:11

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 497427)
natūralu, kai galingesnė mašina, daugiau pedalą AUTOMATIŠKAI spaudi :)

Na kad nebutinai:)

Apple 2018-04-19 22:22

pritariu Robiui. Koks tolkas galingos mašinos, jei važiuoji kaip su 1,6 TDI?

DeeOne 2018-04-19 23:51

Citata:

Pradžioje rašė Robis (Post 497418)
aš čia truputį pavėluotai pamačiau, bet smalsu, kaip po čipavimo sumažėjo sąnaudos? čia pencijos režimu važinėjant sumažėja, o pagrežiant auto po čipavimo jos didesnės būna. Ar ne taip?

na tikrai ne pencininiko rezimu vaziuoju buna ir pasriegiu tai mieste 8,5 buna man, pagrezent iki 9,5 bet ner pas mane mieste kur tiek skraidyt :xx: bet pries chip budavo 10 ir virs jau is 10 islipt budavo sunku o trasa dabar 5,8 jei kur toliau vaziuoji ir daugiau pakrenta vaziuojant 110-130 diepozone pagal gps :) pagal spidaka +5

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 497416)
pazek willerio w211 tema, jis buvo sumetes hnr ir man rodos panasiai sedejo

aha buvo pas ji H&R bet kokiu kodu?
ir kiek ziurejau ten 4cyl 6cyl yra aukstis nuo 30 iki 50 o kaip zinot nuo kurio cia matuoja klasiko eleganco :D nes jei nuo klasiko sudesi 40mm tai bus kaip stock avangardas :xx:

utiutiu 2018-04-20 06:14

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 497440)
pritariu Robiui. Koks tolkas galingos mašinos, jei važiuoji kaip su 1,6 TDI?

paprastas dalykas. Komfortas. Tau nereikia "grezti" auto kad ji begetusi. Cia vos tapke lieti ir ji vaziuoja. Kada reikia , tada turi galios rezerva paspaust. Ir viskas. Vaziuoji relaxindamas.
Na bent jau man taip yra :)

Valdas 2018-04-20 07:01

teoriskai sanaudos sumazeja, nes ismeta DPF. katalizatorius, t.y. padaro tiesu ismetima. Is praktikos, sanaudos nepamazeja, o pakyla, nes pradedi naudoti ta galia. o kad borto kompas rodo pievas. tai cia aisku kaip 2x2. w211 320cdi 5,8l/100 unbelievable. kuro sanaudas skaiciuoja pagal purkstuku atidarymo laika ir jei purkstukai pavarge ir ju pralaidumas didesnis, tai ir rodo mazas sanaudas. Siaulau isijungti borto kompo skydelyje kuro kiekio rodyma litrais ir pamatysi kiek nuvaziuoji su tam tikru kiekiu.

DeeOne 2018-04-20 11:21

Citata:

Pradžioje rašė HDLeo (Post 497446)
teoriskai sanaudos sumazeja, nes ismeta DPF. katalizatorius, t.y. padaro tiesu ismetima. Is praktikos, sanaudos nepamazeja, o pakyla, nes pradedi naudoti ta galia. o kad borto kompas rodo pievas. tai cia aisku kaip 2x2. w211 320cdi 5,8l/100 unbelievable. kuro sanaudas skaiciuoja pagal purkstuku atidarymo laika ir jei purkstukai pavarge ir ju pralaidumas didesnis, tai ir rodo mazas sanaudas. Siaulau isijungti borto kompo skydelyje kuro kiekio rodyma litrais ir pamatysi kiek nuvaziuoji su tam tikru kiekiu.

pagal ta ir skaiciuoju nuo nuo skydelio skirtumas buna iki 0.5 nes nezinai kad ten atsiverte litrai ar kai tik atsiverte ar ten kai ziuri su tuo rodmeniu jau kokiu 10km nuvaziavai

ir esme ryja ji tiek kiek jei reikia o po chipo nu menesi spausdamas vaziuosi nes traukia o paskui iprasi ir vaziuosi normaliai ir kartais uzspausi tapke ar jus po chipo kiekvienas sviesoforas kaip naujas dragas? :xx: tada kur gi nepadides sanaudos

ir mane domino dropo klausimas o ne kuro vartojimo


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.