MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 nebedega salono apsvietimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=2716)

kstsram 2009-10-05 15:19

W210 nebedega salono apsvietimas
 
Sveiki, po prietaisu skydelyje perdegusiu lempuciu keitimo - nebedega salono apsvietimas....
nesuprantu, negalejau niekur nieko pajudinti ar atjungti. Kur ieskoti problemos sprendimo, net neisivaizduoju kur gali buti fyshkes, jungiancios laidus, ateinancius is virs veidrodelio esanciu lempuciu.

p.s. ar duris aidarant turi sviesti salone? Pas mane nesviete... taciau visos lemputes ir visi mygtukai veike...

SMIRIUSz 2009-10-05 15:22

Man atrodo, kad dėl durų atidaro ir švietimo, tai čia nustatyti eina. Pas mane yra situacija tokia: neina įjungti su mygtuku apšvietimo mašinoje (būtent priekyje), kai durys uždarytos. Ką reikia daryt? Gale veikia apšvietimas, priekyje tik mažoji lemputė. Kažkas turbūt bus su mygtuku, kažkur nekontaktuoja ar kas.. Kaip nusiardyt ten tą vietą?

kstsram 2009-10-05 15:24

cia tu kalbi apie virs galinio vaizdo veidrodelio esancias lemputes? Tai ten tiesiog patrauki lengvai ta plastmase visa ir atsikabina.

SMIRIUSz 2009-10-05 16:00

Citata:

Pradžioje rašė kstsram (Post 41869)
cia tu kalbi apie virs galinio vaizdo veidrodelio esancias lemputes? Tai ten tiesiog patrauki lengvai ta plastmase visa ir atsikabina.

Na kaip pačias lemputes pakeisti ir prie jų prieiti žinau, nes ten labai paprasta, bet man įdomu kaip prieiti prie pačių mygtukų, kuriais reguliuoji tą apšvietimą? Jie randasi po galinio vaizdo veidrodėliu.


p.s. nepaminėjau modelio, W202 pas mane, bet manau, kad tas pats ten kas ir W210.


Šiandien žaidžiau su tais mygtukais tais, tai kartais suveikia jie, bet ne visada, nežinau ką daryt...

kstsram 2009-10-06 07:58

Tai niekas nebuvo susidures su tokia problema? Kaip ja pasalinti?

dyzelis 2009-10-06 08:04

pabandyk su master susisiekti, gal ka patars ;) arba sutaisys, nes cia man atrodo be elektriko pagalbos nelabai

kstsram 2009-10-07 13:59

kur randasi saugikliai, kurie butu susije su salono apsvietimu? Kiek ziurejau prie vairo esancius saugiklius - visi savo vietoje.
Beje, pradzioje, paziurejus saugiklius salia vairo, visi buvo sukaisioti skirtingai, nei nurodyta ant dangtelio esancioje schemoje t.y. sukeisti vietomis praktiskai visi 7,5 su 15 :) Atitaisiau kaip priklauso.
Kur dar galima butu rasti aprasymus saugikliu esanciu variklio skyriuje, bei po sedyne galine?

dontikas 2009-10-08 10:38

o skydelio apsvietimas dega? ir visu kitu knopkiu ir t.t.?
man buvo W124 kai skydelyje keiciau lemputes, issiiemiau ir blogai idejau toki mandra saugikliuka per kuri eina salono apsvietimas, sukroviau ir nieks nedege, tada ieskojau per visus galus kol vel skydelyje nepakrapsciau to saugiklio, atrodo raudonas buvo.
pabandyk paziuret :confused:

samagonas 2009-10-08 11:22

Kai zhiedus i skydeli dejau,matyt kazhka sujudinau,dabar ryte ,kai ijungiu shviesas,nei spidometras nei kitos lemputes neshviechia,bet lengvai stukteliu su pirshtais,per skydelio virshu ir uzhsidega :)) Tingiu vel lupti,spidometra,bet jauchiu,kad reiks:) Kazhkaip nelimpa mersa per kepure kas diena dauzhyti :)

tech1 2009-10-08 14:13

saugikliu sarase, kuris yra is sono paneles, anglu kalba yra klaidu ... reik saugiklius tikrinti pagal vokieciu kalba


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 07:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.