MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Pirma auto. MB CLK (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=5254)

berzas 2010-09-04 16:24

Pirma auto. MB CLK
 
Sveiki. Taigi ieškausi pirmo auto... išpradžių maščiau apie BMW, bet atsitiktinai pamačiau mieste stovintį MB CLK ir tikrai paliko neblogą įspūdį. Pasivarčiau internete, pasirinkimas šioks toks yra... Taigi kokie jų + ir - ? Kaip su eksplotacija? Koki motorą patartumėt rinktis? Labai galingo (430 ir amg palikim rimtesniem berniukam) variklio nenoriu... Kojnėje turiu 4000eu. Noriu automato ir odos. Ar tie mano norai realūs? Į ką reiktų atkreipti dėmėsį perkant MB? Šiaip turiu galimybę ir parsivežti auto išį Vokiečių... Taigi apšvieskit prašau mane apie šitą automobiliuką.

woodoooo 2010-09-04 16:25

o elektriniu langu nenori?:xx:

berzas 2010-09-04 17:39

ne isuzu ieškau, kad "irkliukus" salone raščiau :D

Edgis 2010-09-04 17:58

Tai persakityk temas tų forumiečių, kurie tur W208 (Pucenas, Jokerris, Lisas ir kt.), paskui peržvelk šį skyrelį
Jei kils klasuimų - klausk :wave:

P.S. forumietis parduoda, nebloga komplektacija, prižiūrėtas. Spausti čia

berzas 2010-09-04 18:33

uooooj! žalias salonas... ne man! :) ir aš odos noriu... tai kiek supratau, kiek perskačiau, pagrindiniai defektai yra oro srauto matuoklis ir babinos. Bet va niekas tiksliai ir nepasake, ar tikrai važiuoklė tinka nuo C klasės? Kaip su važiuoklės dalių kainom? sąnaudos kaip ir aiškios - ~10-11l... Normalu, dabar su Opel Astra cabrio 2,2 benzinu laksčiau, tai sąnaudos irgi 11,1 ir mažiau nekrenta (aišku labiau po miesta važinėjama buvo). Supratau, kad reiktu rinktis tarp 230k ir 200k, pirmenybe suteikiant 230... tik vat dar tas kompresoriukas kelia susirūpinimą truputį. toks naujas, labiau galbūt neišbandytas dalykas (bent man).

Edgis 2010-09-04 18:40

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97268)
uooooj! žalias salonas... ne man! :) ir aš odos noriu... tai kiek supratau, kiek perskačiau, pagrindiniai defektai yra oro srauto matuoklis ir babinos. Bet va niekas tiksliai ir nepasake, ar tikrai važiuoklė tinka nuo C klasės? Kaip su važiuoklės dalių kainom? sąnaudos kaip ir aiškios - ~10-11l... Normalu, dabar su Opel Astra cabrio 2,2 benzinu laksčiau, tai sąnaudos irgi 11,1 ir mažiau nekrenta (aišku labiau po miesta važinėjama buvo). Supratau, kad reiktu rinktis tarp 230k ir 200k, pirmenybe suteikiant 230... tik vat dar tas kompresoriukas kelia susirūpinimą truputį. toks naujas, labiau galbūt neišbandytas dalykas (bent man).

Na salonas yra pakeičiamas dalykas:xx::wave: Skirtumo tarp 200K ir 230K praktiškai nėra:) Kompresorius ištikro yra gėris, su sąlyga, kad sveikas:) Kad labai linktų tie kompresoriai neteko girdėt, kartais apsukos pagrybauja ir tiek:) Važiuoklės dalys nėra brangios palyginus su jų tarnavimo laiku:) išvis W208 yra toks kratinys tarp W210 ir W202 :D Taip, kad dalys irgi ten eina, tai nuo vienos, tai nuo kito :D O CLK320 nežiūrėjai, komplektacijos dažniausiai neblogos, salonas odinis būna, dujas įstačius išvis pasaka būtų :):wave:

berzas 2010-09-04 18:42

CLK320 ne mano kišenei... galų gale pirma auto, nereikia šokt aukščiau bambos... bet va kaip atskirt, kad tas kompresorius netoli grabo?

Edgis 2010-09-04 18:47

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97270)
CLK320 ne mano kišenei... galų gale pirma auto, nereikia šokt aukščiau bambos... bet va kaip atskirt, kad tas kompresorius netoli grabo?

Ooo kolega matau beveik kaimynas:D Iš Kuršėnų, aš tai iš Šiaulių :hi: Kadangi neteko rimtai susidurt su kompresorium, tai tiksliai atsakyt negaliu:( Bet netraukimas būtų vienas iš požymių, paskui jau reiktų pasidomėt kaip kas, nes jau ir man pribrendo reikalas paskert kokį aparatą su kompresorius, kad žinočiau kas ir kaip :D O internete neieškojai info apie kompresorinius motorus?
P.S. kai nusipirksi CLK privalėsi Šiaulių meete apsilankyt:D

berzas 2010-09-04 18:58

internete skaitinėjau, visi panašiai iš tuščio į kiaurą pilsto... va pvz dar nesuprantu ar galima dėt tas dujas į kompresorių ar ne? nes visgi moksleivis esu (nors vistiek aš už mintį "dujos tiktai blynam kept"), tėvų nežadu kaulyt, ne jų gi auto... aišku galima ir su tuo benzinu važinėt, bet bezdalai gi pigiau gaunasi... Nepaslaptis, esu labiau BMW fanas, bet CLK modelis tikrai tiko ir patiko. dabar sukinėjuosi su mamos astra, bet po truputį ir vis rimčiau ieškaus būtent šito MB modeliuko... betkokio pirkti tikrai nežadu, nes nėra kur skubėt.

Edgis 2010-09-04 19:04

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97272)
internete skaitinėjau, visi panašiai iš tuščio į kiaurą pilsto... va pvz dar nesuprantu ar galima dėt tas dujas į kompresorių ar ne? nes visgi moksleivis esu (nors vistiek aš už mintį "dujos tiktai blynam kept"), tėvų nežadu kaulyt, ne jų gi auto... aišku galima ir su tuo benzinu važinėt, bet bezdalai gi pigiau gaunasi... Nepaslaptis, esu labiau BMW fanas, bet CLK modelis tikrai tiko ir patiko. dabar sukinėjuosi su mamos astra, bet po truputį ir vis rimčiau ieškaus būtent šito MB modeliuko... betkokio pirkti tikrai nežadu, nes nėra kur skubėt.

Kad dujos ir kompresorius vienas kitam nekenkia:) Bent neteko girdėt:) Dedi tiesiogines dujas ir ramus sau riedi:) Aš pats buvau prieš dujas, kol jos buvo tos prieštvaninės, o dabar kai yra tiesioginės dujos, tai ramiai dujoms dedu didelį riebų + :)

berzas 2010-09-04 19:08

nu jo, apie tiesiogines dujas tai ir aš tik gerą tegirdėjau ;)

Edgis 2010-09-04 19:13

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97274)
nu jo, apie tiesiogines dujas tai ir aš tik gerą tegirdėjau ;)

Aš pats su tiesioginėm važinėju, geresnio dalyko nėra:) Kiek man motoristas dabar papaskojo, tai MB montuojami kompresoriai nėra problematiški ir jų konstrukcija nėra sudėtinga:) Žodžiu reik lauk forumiečių su kompresoriniais motorais :D Bu aš daugiau apie dyzelį išmanau:D Jau 4 metai ant dyzelio važinėju, tik dabar atsirado W210 su dujom :)

jokerris 2010-09-04 19:15

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97274)
nu jo, apie tiesiogines dujas tai ir aš tik gerą tegirdėjau ;)

atvaziuok i Siaulius, galesi pravaziuoti su mano kompresorium+ tiesiogines dujos, ir galesi apsisprest imti ar ne :) del duju, dek negalvojes, kompresorius tiesiogiai su dujomis nieko bendro neturi :) man trauka labai nezymiai pasikeite kai isistaciau dujas :)

driuliauskas 2010-09-04 19:56

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97268)
ar tikrai važiuoklė tinka nuo C klasės? Kaip su važiuoklės dalių kainom?

tikrai taip. CLK stovi ant s klases pagrindo. is dalies viskas ten taspats.

jokerris 2010-09-04 19:59

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 97280)
tikrai taip. CLK stovi ant s klases pagrindo. is dalies viskas ten taspats.

pataisysiu kolega - C klases :)

driuliauskas 2010-09-04 20:09

Citata:

Pradžioje rašė jokerris (Post 97281)
pataisysiu kolega - C klases :)

oi sori. taip ir norejau parasyt bet supainiojau raides. na ir klases viena i kita labai panasios :xx:

SMIRIUSz 2010-09-04 20:37

Na gal nelabai į temą. Nieko neišmanau apie kompresorius ir t.t., bet manasis man tarnauja jau metus be problemų, tikiuos jų ir nebus. :xx:

p.s. automobilis W202 C230 Kompressor, ne CLK.

a-1 2010-09-04 22:36

oi, kaip man patinka tokios diskusijos. :-) uz tokia pinigu suma, jooo, bus sunku, pasiruosk ir vaziuokles remontui ir kompresoriaus ir automato...:-) arba vieno kurio is ju pasirinktinai...gerai tai, kad vaziuokle perrinkti palyginus nebrangu ir ilgai ilgai laikys...kompresorius nzn, neteko girdet kad butu uzmuztas, oros rauto matuokle nulekai, del ko "plaukioja" apsukos, taip galima ir atpazint, kad ji prie galo. Siaip siulyciau nusivezti perkama automobili, kad ir i MB centra, tau ten viska papasakos, kas prie galo, kas nea...

200K buvo gaminamas italijos rinkai (masinu bukle atatinkama), 230K optimaliausias variantas (pucenas paleis i mane akmeni), galima labai stengiantis padaryt sanaudas 6,9L/100km. turint omeny, kad valdai 193AG-ne toks jau blogas rezultatas:-)

jei turi galimybe veztis i vokieciu-is ten ir vezkis...

mixtapeas 2010-09-05 01:41

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 97317)
oi, kaip man patinka tokios diskusijos. :-) uz tokia pinigu suma, jooo, bus sunku, pasiruosk ir vaziuokles remontui ir kompresoriaus ir automato...:-) arba vieno kurio is ju pasirinktinai...gerai tai, kad vaziuokle perrinkti palyginus nebrangu ir ilgai ilgai laikys...kompresorius nzn, neteko girdet kad butu uzmuztas, oros rauto matuokle nulekai, del ko "plaukioja" apsukos, taip galima ir atpazint, kad ji prie galo. Siaip siulyciau nusivezti perkama automobili, kad ir i MB centra, tau ten viska papasakos, kas prie galo, kas nea...

200K buvo gaminamas italijos rinkai (masinu bukle atatinkama), 230K optimaliausias variantas (pucenas paleis i mane akmeni), galima labai stengiantis padaryt sanaudas 6,9L/100km. turint omeny, kad valdai 193AG-ne toks jau blogas rezultatas:-)

jei turi galimybe veztis i vokieciu-is ten ir vezkis...

Uz 4000E gera w208 rasti nera problemu, tik pirkt ne pirma pasitaikiusi reikia, paieskot reikia. O cia kuria prasme 200k gamintu italijos rinkai bukle atitinkama (cia kaip suprantu labai gera, isskyrus komplektacija)? kokia ta bukle? Beje 200k ne tik italams buvo gaminta, daug saliu sita geruma turejo.

pucenas 2010-09-05 07:58

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 97317)
oi, kaip man patinka tokios diskusijos. :-) uz tokia pinigu suma, jooo, bus sunku, pasiruosk ir vaziuokles remontui ir kompresoriaus ir automato...:-) arba vieno kurio is ju pasirinktinai...gerai tai, kad vaziuokle perrinkti palyginus nebrangu ir ilgai ilgai laikys...kompresorius nzn, neteko girdet kad butu uzmuztas, oros rauto matuokle nulekai, del ko "plaukioja" apsukos, taip galima ir atpazint, kad ji prie galo. Siaip siulyciau nusivezti perkama automobili, kad ir i MB centra, tau ten viska papasakos, kas prie galo, kas nea...

200K buvo gaminamas italijos rinkai (masinu bukle atatinkama), 230K optimaliausias variantas (pucenas paleis i mane akmeni), galima labai stengiantis padaryt sanaudas 6,9L/100km. turint omeny, kad valdai 193AG-ne toks jau blogas rezultatas:-)

jei turi galimybe veztis i vokieciu-is ten ir vezkis...

pucenas nepaleis akmens :bebebe: aisku gal ir optimaliausias bet man yra pavyke 8.2 padaryti trasoi aisku cia kompas tiek rode nzn kiek realiai jis ten degino :) bet seip tai mano nuomone visi zino 3.2 :) nes skiriasi kuro sanaodos nu max 2 litrai manau :)

berzas 2010-09-05 12:55

pucenai - šokčiau ir į 320 motoriuką, bet jis kaštuoja per 1500eu daugiau... o kaip sakėt dėl italijos, tai puikiai viską žinau... automobilių itališkom kiaulėm šiaip sau nevadintų. Automobilis tikriausiai bus varomas iš Vokiečių.

a-1 - kalbėjau su tėvuku (jis mašinikėm iš vokietijos jau 14 metų užsiima), tai sakė atsimena tik viena CLK su kompresoriaus defektu (kuris buvo būtent iš ITALIJOS), daugiau matęs tik minimalius defektus... sakiau, kad turiu 4000eu pinigu, tai sakė vokietijoj su paprastesne komplektacija už 3500eu galima tokį įvaldyt, o norint automato, odos ir dar kokių pribombasų teks paieškot. paklaustas apie CLK modelį pasakė "krataliukas, bet ,visumoj, nebloga mašina" ir sutiko su mano nuomone ieškotis būtent MB :)

pucenas 2010-09-05 13:32

katik gryzau is turgaus masinu :) tai buwo vienas CLK '98 230 kompresorius melynas (rasalas) baisi spalva (man) sviesi oda automatas tik klimos nebuwo kondicionierius. 3600e atrodo is isores neatrode tox "nujotas" :)

lisas 2010-09-05 14:48

nas turiu 230k ir esu juo labai patenkintas-superinis masiniukas.kai nurios dalys brangios(turiu omeni originalios) na o siaip jai desi ne originala tai visai nebrangi prieziura.siulyciau perkant daugiau kreipti demesi i automata nei i kompresoriu.beto ir paciam kompresoriuje nelabai yra kam gest.kiek teko m atyti 230k tai jie daugumoje buna parudyje-arba jau perdazyti(mano auto irgi jau persidaziau) zodziu masiniukas super,jai isigysi tai tikrai liksi patenkintas.sekmes paieskose

a-1 2010-09-05 18:38

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97367)
pucenai - šokčiau ir į 320 motoriuką, bet jis kaštuoja per 1500eu daugiau... o kaip sakėt dėl italijos, tai puikiai viską žinau... automobilių itališkom kiaulėm šiaip sau nevadintų. Automobilis tikriausiai bus varomas iš Vokiečių.

a-1 - kalbėjau su tėvuku (jis mašinikėm iš vokietijos jau 14 metų užsiima), tai sakė atsimena tik viena CLK su kompresoriaus defektu (kuris buvo būtent iš ITALIJOS), daugiau matęs tik minimalius defektus... sakiau, kad turiu 4000eu pinigu, tai sakė vokietijoj su paprastesne komplektacija už 3500eu galima tokį įvaldyt, o norint automato, odos ir dar kokių pribombasų teks paieškot. paklaustas apie CLK modelį pasakė "krataliukas, bet ,visumoj, nebloga mašina" ir sutiko su mano nuomone ieškotis būtent MB :)

nu man jis nepasirode "krataliukas", nors gaal sport''as yra kietesnis. siaip jeigu turi galimybe imti tiesiai is vokieciu tai ir imk., gal brangiau bus negu kauno turguj, bet galutiniam rezultate sutaupysi pinigu ;-)

E.Stankevicius 2010-09-05 20:08

Norejau paklausti del situ w208,konkreciai kas turit juos.Kaip vaziavimas su jais,tarkim lyginant su C klase w202,kietesnes pakabos ar minkstesnes? ta prasme,perlipus is c i CLK ar butu daugiau komforto,ar geriau W210 ziureti? :)

pucenas 2010-09-05 20:09

Citata:

Pradžioje rašė E.Stankevicius (Post 97433)
Norejau paklausti del situ w208,konkreciai kas turit juos.Kaip vaziavimas su jais,tarkim lyginant su C klase w202,kietesnes pakabos ar minkstesnes? ta prasme,perlipus is c i CLK ar butu daugiau komforto,ar geriau W210 ziureti? :)

CLK ne E klase konforto nesitikek didziulio :D

driuliauskas 2010-09-05 20:12

Citata:

Pradžioje rašė E.Stankevicius (Post 97433)
Norejau paklausti del situ w208,konkreciai kas turit juos.Kaip vaziavimas su jais,tarkim lyginant su C klase w202,kietesnes pakabos ar minkstesnes? ta prasme,perlipus is c i CLK ar butu daugiau komforto,ar geriau W210 ziureti? :)

nugi anksciau buvo parasyta, kad CLK stovi an C klases vaziuokles :) tai koki ten gali buti skirtumai. na nebent tarp komplektaciju :)

E.Stankevicius 2010-09-05 20:16

Zinau zinau kad baze ta pati,bet vis vyliausi kad CLK tai truputi papigintas CL variantas :D blyn.o gaila,tie clk neblogai atrodo,komplektacijos neblogos buna,kainos neblogos,bet jei vaziavimo komfortas kaip pas mano ceske tai net nebeapsimoketu tokio apgreido daryt :) da kai tokie BATAI kaip pas pucena tai isikandi boksininko kandikli (EDIT: kapa) ir pirmyn kauno gatvese dantu bArskintis :D

pucenas 2010-09-05 20:21

batai nesiskiria bent jau as nepajutau skirtumo tarp 16' ir 18' bent jau zenklaus :) taip kad "trintuko" tarp dantu nereikia bet vaziuoji ne su eSu :)

Tomskis 2010-09-05 20:26

nu as ant w210 labai zymu skirtuma pajutau tarp r15 ir r17, jeigu pas tave ant r16 zemo profilio padangos tai gali but kad ir ner to skirtumo :wave:

E.Stankevicius 2010-09-05 20:31

na man is ceskes noretusi daugiau,pas mane 15 coliu kedai ir šport išpildymas(zemesnis,standesnis) ar kaip ten jie vadina ji :D vaziavau su analogisku mersu tik classic kuris aukstesnis,batai analogiski tai zymiai labiau patiko - minkstesnis,bet vistiek ne tas... Zodziu kazkaip maniau kad tie CLK minkstesni turetu buti... :) Manau E klase su SEPTYNIOLIKINIAIS batukais butu pats tas :)

Tomskis 2010-09-05 20:44

na tada tau reiktu E klases eleganco arba classico, nes avangardas irgi kietas, o su r17 isvis barskalas :) o ant eleganco r17 irgi nelabai grazu nes masina kaip dzipas, tada jau kai negrazi masina, nereik ir graziu ratu, galima ir r15 nesiot :)

berzas 2010-09-05 21:10

Citata:

Pradžioje rašė E.Stankevicius (Post 97433)
Norejau paklausti del situ w208,konkreciai kas turit juos.Kaip vaziavimas su jais,tarkim lyginant su C klase w202,kietesnes pakabos ar minkstesnes? ta prasme,perlipus is c i CLK ar butu daugiau komforto,ar geriau W210 ziureti? :)


dėl batų, tai nemanau, kad kas nusipirkes CLK modeli norėtu su R15 važinėt (nebent žiemą)... o CLK mano nuomone turėtų būt kietesnis už C, gi visdėlto COUPE variantas... aš nieko negalvojęs ant CLK dėčiau R18 su žemom padangom :)

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 97372)
katik gryzau is turgaus masinu :) tai buwo vienas CLK '98 230 kompresorius melynas (rasalas) baisi spalva (man) sviesi oda automatas tik klimos nebuwo kondicionierius. 3600e atrodo is isores neatrode tox "nujotas" :)

nuo rašalo bėgom nubėgsiu, nebent būtų jau stebuklinga kaina :)

pucenas 2010-09-05 21:54

Citata:

Pradžioje rašė berzas (Post 97448)
dėl batų, tai nemanau, kad kas nusipirkes CLK modeli norėtu su R15 važinėt (nebent žiemą)... o CLK mano nuomone turėtų būt kietesnis už C, gi visdėlto COUPE variantas... aš nieko negalvojęs ant CLK dėčiau R18 su žemom padangom :)

as db negalvojas deciau 19' bet protas vaiksto is paskos :) ir mokomes is savo klaidu ...

Joshua 2010-09-05 22:27

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 97445)
na tada tau reiktu E klases eleganco arba classico, nes avangardas irgi kietas, o su r17 isvis barskalas :) o ant eleganco r17 irgi nelabai grazu nes masina kaip dzipas, tada jau kai negrazi masina, nereik ir graziu ratu, galima ir r15 nesiot :)

Na nepasakyciau, kad pas mane su r17 avantgarde'as minkstas :) bet kad "barskalas" tai isvis drysciau nesutikt :vaiduoklis: uztat i posuki gali vaziuot kaip nori ir ganetinai neblogai ant kelio stovi. Na bet kuriuo atveju grozis reikalauja auku :xx:

a-1 2010-09-06 10:14

nu bet vaizdas toks, kad visi su hemarojum cia susirinke, kiek jums metu? kam jums tas minkstumas kaip audi 100?! norit kad butu patogu-jamat S. nereikalaukit is CLK konforto didesnio nei jis gali duot. :geda:

E.Stankevicius 2010-09-06 10:22

Ne visi gali ta S klase islaikyti,pvz man patinka toks vaziavimas kaip su Volvo S60 ir 16 coliu ratukais,tikrai komfortiska masina nors salyginai nedidele :) O cia kiekvieno asmeninis reikalas kam ko reik ir kas patinka,man patinka minkstas vaziavimas o jei tau patinka kratytis tai sakau,kapa isikandi ir pirmyn kad ir su 20 coliu volais :D

lisas 2010-09-06 10:41

asmastau ant savo clk uzsideti 19 coliu ratukus,bet cia tik ateities planai,dar zadu spyruokles ir amortizatorius zemesnius susideti.manau svarbu kad kelias butu geras ir taip nepurtys.na o zinoma jai vazinesi duobem,tai gali detis kad ir 13 coliu vistiek purtysies.tik var beda tame kad nelabai kertu tuose rstu et ar kas ten per velnias.reiks tuo reikalu pasikonsultuos veliau,kai reikalas pribres pirkt ratus

pucenas 2010-09-06 11:49

Citata:

Pradžioje rašė a-1 (Post 97478)
nu bet vaizdas toks, kad visi su hemarojum cia susirinke, kiek jums metu? kam jums tas minkstumas kaip audi 100?! norit kad butu patogu-jamat S. nereikalaukit is CLK konforto didesnio nei jis gali duot. :geda:

:good: :good: teisingi zoddziai O kolegai E.stankeviciui tai ka as galiu pasakyti pirk audi 100 ir plauksi kaip su laivu ir islaikymas pigus. nesuprantu tokiu zmoniu nusiperka ir dejuoja kokia ji bloga kaip ji vaziiuoja negerai ir t.t. tai kam pirkti tada jai taip viskas blogai (nieko nenorejau izeisti tai tik mano nuomone)

M'Bejus 2010-09-06 12:04

Man regis CLK kaip tik daugiau orientuotas i jaunima ir sportiskuma, turetu but daugiau variantu su kietesne pakaba


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.