MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Mūsų Mercedes-Benz (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Justas22 / GG. - W126 SEC (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=6404)

Justas22 2011-06-22 21:17

Tas telefono laikiklis tai mane nervuoja labai labai..
greitu metu reiks lupt ji kuo greiciau :)
Vairas nesamone is vis, irgi ieskau po biski originalo, eina su oro pagalve pas mane :)
jooo, dazymo ir as tikiuos gero :D

sapnelis 2011-06-22 21:23

Gražumėlis :seile2: salonas man toks liuks, noris įsėsti ;)

Tomskis 2011-06-22 21:29

Citata:

Pradžioje rašė Justas22 (Post 153894)
Tas telefono laikiklis tai mane nervuoja labai labai..
greitu metu reiks lupt ji kuo greiciau :)
Vairas nesamone is vis, irgi ieskau po biski originalo, eina su oro pagalve pas mane :)
jooo, dazymo ir as tikiuos gero :D

pats telefono laikiklis tai gerai, tik spalva jo negera kaip ir kilimeliu :) turi buti viskas geltona :) aptraukt reik geltonu skuduru laikikli ir bus gerai :)

Justas22 2011-06-22 21:34

Tai kad atgyvena tie laikikliai, vietos uzima ir kai spuogas maisos visai ne vietoj ;)

Tomskis 2011-06-22 21:35

bet komplektacija didesne :) beje gali susirast telefona, susimontuot ir turesi laisvu ranku iranga, db baudos nemazos :)

samagonas 2011-06-22 21:35

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 153902)
pats telefono laikiklis tai gerai, tik spalva jo negera kaip ir kilimeliu :) turi buti viskas geltona :) aptraukt reik geltonu skuduru laikikli ir bus gerai :)

:good: tada salonas butu jaukus ir dingtu stresas :xx:
Jei jau skruodzhiam tavo mersa, tai pastebejau,tuos sharvus ant duru rankenu,-nudazhes ju nedechiau .
Tikrai nejaukiai jauchiuosi,ishsakydamas savo nuomone,bet manau suprasi ir atleisi :) (chia kaip ish nasha Rasha,-Ponyat y Prostyt :) )

Justas22 2011-06-22 21:44

Viskas ok, tam ir yra forumas pasiulymams ir pastebijimams, o paskui dedi + ar - ir daraisi :)

SE500 2011-06-22 21:45

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 153905)
:good: tada salonas butu jaukus ir dingtu stresas :xx:
Jei jau skruodzhiam tavo mersa, tai pastebejau,tuos sharvus ant duru rankenu,-nudazhes ju nedechiau .
Tikrai nejaukiai jauchiuosi,ishsakydamas savo nuomone,bet manau suprasi ir atleisi :) (chia kaip ish nasha Rasha,-Ponyat y Prostyt :) )

Bet kad durų rankenos SEC'o tai originalios, nei vieno nemačiau su kitokiomis.

O salonas tai jaukus turėtų būti, labai smagūs tie W126 veliūrai, prieš savaitę pirmą kartą apčiupinėjau šrote, nes iki tol kiek teko prisiliesti prie 126, tik odos. Kažkaip odiniais salonais labiau vertinau, kol neprisiliečiau gyvai, dabar laikau lygiaverčiais.

samagonas 2011-06-22 21:51

Citata:

Pradžioje rašė SE500 (Post 153909)
Bet kad durų rankenos SEC'o tai originalios, nei vieno nemačiau su kitokiomis.

O salonas tai jaukus turėtų būti, labai smagūs tie W126 veliūrai, prieš savaitę pirmą kartą apčiupinėjau šrote, nes iki tol kiek teko prisiliesti prie 126, tik odos. Kažkaip odiniais salonais labiau vertinau, kol neprisiliečiau gyvai, dabar laikau lygiaverčiais.

visko gali buti,kad ir susiveliau del tu rankenu, dvidurio nesu niekad turejas,keturduriu tai visa kruva,tai rankenos normalios budavo, maniau,kad chia amerikonishkas koks shposas :) Na jei taip turi buti, tai lai ir lieka taip, bet atrodo,kazhkaip neiprastai :)

Justas22 2011-06-22 22:09

kas del salono, tai tikrai veliurui sitam dedu dideli pliusa, visai nenoreciau det odos ar panasiai :) labai gera sedet kresluose situose :)
o duru rankenos tai eina su sitais "sarvais " :)) nes turiu dar kita komplekta nupirkes del sirdeliu spynos, tai irgi tokie pat :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.