MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Pasidaryk Pats (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=113)
-   -   w211 smulkus remonto darbai (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=25831)

Robertas1993 2019-08-21 19:13

Beje ka tik prisiminiau kad panungus akumo testeri gera ir kai paprase uzvest auto man testeris rode jog krovimas 14~14.1 sakyciau labai geras krovimas.. :unreal:

FUN500 2019-08-21 19:39

Mano siulymas butu pajungti ampermetra ant uzgesintos masinos ir po viena traukti saugiklius ir ziureti isimties tvarka kas sodina akuma. Nes pats rasai kad klaida atsiranda po uzvedimo. Bet mano senoviniu metodu nebutinai klausytis

Robertas1993 2019-08-22 18:36

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 524086)
Mano siulymas butu pajungti ampermetra ant uzgesintos masinos ir po viena traukti saugiklius ir ziureti isimties tvarka kas sodina akuma. Nes pats rasai kad klaida atsiranda po uzvedimo. Bet mano senoviniu metodu nebutinai klausytis

padarysiu ir tai :) dabar noreciau isimt generatoriu ir pilnai ji atrestauruot jei bus atrastu gedimu :) gal zinai kur geriausiai vezt generatoriu issamiai apziuret ir jei reikia suremontuot ir kokios kainos? veiksmas Vilnius :)

E.v.a.l.d.a.s 2019-09-02 10:54

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 524114)
padarysiu ir tai :) dabar noreciau isimt generatoriu ir pilnai ji atrestauruot jei bus atrastu gedimu :) gal zinai kur geriausiai vezt generatoriu issamiai apziuret ir jei reikia suremontuot ir kokios kainos? veiksmas Vilnius :)

Jis iš Klaipėdos... Panašu, kad gali žinot Vilniuj esančius meistrus?

Robertas1993 2020-02-06 20:49

yra sena bedele, bet labai erzinancia, beeksploatuojant auto pastebejau nebesviecia pavaru svirties padetys bei vassaros/ ziemos rezimai, gal kas galetu pagalbet kaip sutvarkyt? skydelyje selektoriuje ir greiciu dezei klaidu nera, viskas veikia tik tiek kad nerodo nei pavaru nei rezimu.. :)

Robertas1993 2020-02-17 14:47

https://mb1.ltd/files/tn/1581948454_...215_111953.jpg

Vamyras, gali man padeti su vertimu is Vokieciu kalbos? nezinau ko jis nori is manes cia nera klaida bet diagnostika nori kad atkreipciau sia beda kurios nei kiek nesuprantu ko cia nori :) busiu is anksto dekingas :)

p.s. kazkas negerai su paveiksleliu ikelimu, tai perrasysiu klaida zodziais, '' CAN-B, kein Empfang CAN-Botshchaft vom SHZ-SG''

Darius 2020-02-17 15:14

O tai ko ne anglų kalbą naudoji? Arba nepasinaudoji vertėju?

Robertas1993 2020-02-17 16:52

Citata:

Pradžioje rašė Darius (Post 529722)
O tai ko ne anglų kalbą naudoji? Arba nepasinaudoji vertėju?

vertejas taip isvercia kad geriau jau neverstu :D as cia uzejau per development data fault memory tai ten visada vokiskai raso kaip ir visus sistemu koduotes, nezinau ar pasikeicia kalba ir ar aplamai keiciasi kalba ten :)

p.s. visada kai viskas vokiskai parasyta njaudoju google translate, man su vokieciu kalba kaip su rusu kalba, sunkiai sekasi :)

Robertas1993 2020-02-21 14:39

Kai nesiseka, sian pries remonta genero, galvojau isplausiu masina ir svariai masina susiremontuosiu, tai belaukiaunt prie plovyklos autmobiliu eilei raktas nusiriso tiesiog.. uzrakint atrakint bei vairo uzrakto neatrakina rakte ledas veikia tik nieko nedaro masinai tai buvo mintis kad nusiriso raktas kiniskas, gerai kad turejau originalu rakta su nusedusiom baterijom kurios skirta signalizacijai uzsivedziau ir ant nervu auto neploviau, sugrizau namo su savo auto :nerv: vesiu i kauna pas patikima raktininka pririst originalu rakta dar viena, jeigu imanoma originalu rakta pririst :)

Rawwslt 2020-02-21 15:11

Citata:

Pradžioje rašė Robertas1993 (Post 529873)
Kai nesiseka, sian pries remonta genero, galvojau isplausiu masina ir svariai masina susiremontuosiu, tai belaukiaunt prie plovyklos autmobiliu eilei raktas nusiriso tiesiog.. uzrakint atrakint bei vairo uzrakto neatrakina rakte ledas veikia tik nieko nedaro masinai tai buvo mintis kad nusiriso raktas kiniskas, gerai kad turejau originalu rakta su nusedusiom baterijom kurios skirta signalizacijai uzsivedziau ir ant nervu auto neploviau, sugrizau namo su savo auto :nerv: vesiu i kauna pas patikima raktininka pririst originalu rakta dar viena, jeigu imanoma originalu rakta pririst :)

Tai dar tu generatoriaus nesusitvarkei? Jau kokie metai turbut :xx:


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 00:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.