MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Apie Viską (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=102)
-   -   Ką daryti dėl kasko? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=17238)

Tomskis 2016-11-10 10:43

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 448778)
Prikelsiu tema...Baiginejasi kasko ,tuo paciu ir paprastas draudimai. Anksčiau buvau draudesis ERGO pilnai už abu ,metams mokejau 463eur,auto W211 -280cdi-2008m,vairavimo stažas nuo 1989m...Šiemet pasiule penkiu euru nuolaida:xx:,ivykiu neturejau....Gal kas žino ka nors labiau sukalbamo??

pasiziurek draudimas.lt, seesamas su ifu paskutiniu metu neblogas kainas duoda. Paziurek kiek compensoj kainuos, ten galesiu paderinti dar geresne kaina ir salygas

amerika 2016-11-10 13:03

kol kasrezulatai nekokie -if kasko 180 brangiau o privalomas vos ne dvigubai:xx: bendroj sumoj 200 brangiau...kam kiek reikia tas tiek ir prašo...kokia kainos nustatymo skaičiuokle,neina suprast,nes pvz man ergo civilinis paprastas 63-o if kažkodel 101 skaičiuoja,kasko ergo- 387,o if -563 skirtumai tai apčiuopiami...apoe bta iš viso ten tik koki reno draust,nes jie MB išgirsta ir kainos prasideda nuo 850..

edvinas1988 2017-01-05 15:55

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 448824)
kol kasrezulatai nekokie -if kasko 180 brangiau o privalomas vos ne dvigubai:xx: bendroj sumoj 200 brangiau...kam kiek reikia tas tiek ir prašo...kokia kainos nustatymo skaičiuokle,neina suprast,nes pvz man ergo civilinis paprastas 63-o if kažkodel 101 skaičiuoja,kasko ergo- 387,o if -563 skirtumai tai apčiuopiami...apoe bta iš viso ten tik koki reno draust,nes jie MB išgirsta ir kainos prasideda nuo 850..

Del kasko. Esu apsidraudes ergo draudime tiek ciwilini tiek kasko. Maniau garantuotai galioja pagalba kelyje. Nes kaiptik prireike ir pasirodo rukyk desra. West weza bet gauni susimoket sita malonuma pats jei tawo masina senesne nei 9 m. Walio moki pinigus o gauni snipsta jei wairuoji sena kibira. Tj pamaniau, jei padarysiu auto ywiki ir ikalsiu kur ar nesakys kad o tau negalioja ismoka nes tau dar ir kokiu 2 kw truksta.😲

Išsiųsta naudojantis SM-G530FZ Tapatalk 4 Lt

MRDetailing 2017-01-05 16:00

Citata:

Pradžioje rašė edvinas1988 (Post 456210)
Del kasko. Esu apsidraudes ergo draudime tiek ciwilini tiek kasko. Maniau garantuotai galioja pagalba kelyje. Nes kaiptik prireike ir pasirodo rukyk desra. West weza bet gauni susimoket sita malonuma pats jei tawo masina senesne nei 9 m. Walio moki pinigus o gauni snipsta jei wairuoji sena kibira. Tj pamaniau, jei padarysiu auto ywiki ir ikalsiu kur ar nesakys kad o tau negalioja ismoka nes tau dar ir kokiu 2 kw truksta.😲

Išsiųsta naudojantis SM-G530FZ Tapatalk 4 Lt

Na mano draugui sesiolikos metu automobili nutempe be problemu :)

Tomskis 2017-01-05 16:24

Lochatronas tie ergo. Man buvo per ivyki apgadinta masina, priekis ir sonas biski kliuvo, tai jie patys nusprende kad cia du skirtingi ivykiai, tai dvi francizes atskaiciavo. Pabegau as nuo ju ir laimingas. Kituose draudimuose tech pagalbu skaicius neribojamas, stikla gali keist kas menesi o ne karta metuose ir t.t.

aleximo 2017-01-05 19:08

.
 
Chebra nepamirskite kad jei kazkur gavote pasiulyma jo pasiulyta kaina fiksuojama menesio laikotarpiui duomenu bazeje, ir po to kiek nesibelsi i ta pacia draudimo bendrove - kaina bus ta pati, nebent per brokerius gausis pagerint maksimum +-2-5%.
Jei kokiam draudimas.lt uzklausi jie is karto visu praso ir visu kainos pasiulytos irgi fiksuojasi ir arba perki arba rukai menesi laiko kad is naujo per kazka uzklaust.

pucenas 2017-01-05 19:14

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 456221)
Lochatronas tie ergo. Man buvo per ivyki apgadinta masina, priekis ir sonas biski kliuvo, tai jie patys nusprende kad cia du skirtingi ivykiai, tai dvi francizes atskaiciavo. Pabegau as nuo ju ir laimingas. Kituose draudimuose tech pagalbu skaicius neribojamas, stikla gali keist kas menesi o ne karta metuose ir t.t.

kokiam cia draudime neribotas kiekis tech. pagalbos? as visa laika viska draudziu LD tai visaks ok visada buvo bet manau, kad pagalbos kaicius tikrai ribotas

remis1 2017-01-05 22:26

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 456254)
kokiam cia draudime neribotas kiekis tech. pagalbos? as visa laika viska draudziu LD tai visaks ok visada buvo bet manau, kad pagalbos kaicius tikrai ribotas

LD tech pagalba suteikia viena karta tai paciai problemai. Jei problema kita, tai nesikabina.

Tomskis 2017-01-05 23:28

Citata:

Pradžioje rašė aleximo (Post 456253)
Chebra nepamirskite kad jei kazkur gavote pasiulyma jo pasiulyta kaina fiksuojama menesio laikotarpiui duomenu bazeje, ir po to kiek nesibelsi i ta pacia draudimo bendrove - kaina bus ta pati, nebent per brokerius gausis pagerint maksimum +-2-5%.
Jei kokiam draudimas.lt uzklausi jie is karto visu praso ir visu kainos pasiulytos irgi fiksuojasi ir arba perki arba rukai menesi laiko kad is naujo per kazka uzklaust.

Netiesa, draudimas.lt pasiziuriu kaina, paskui paskambinu i draudima ir vistiek keliais eurais pigiau buna
Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 456254)
kokiam cia draudime neribotas kiekis tech. pagalbos? as visa laika viska draudziu LD tai visaks ok visada buvo bet manau, kad pagalbos kaicius tikrai ribotas

Compensoj 100%, pzu 99%, tiksliai nepamenu. Tik pzu stiklas karta metuose atrodo, compensoj neribota

Rawwslt 2017-01-05 23:31

O stikla su kasko keicia tik tos firmos kurios uzsiema stiklu keitimu? Ar galima silberi pasikeisti?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 19:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.