MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   W211 parktroniku sistemos veikimo principas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=9253)

Finalfour 2012-03-03 09:04

W211 parktroniku sistemos veikimo principas
 
Sveiki,
trumpas klausimelis specams, vampyras gal tars savo zodi:
Kaip zinia, jei neveikia nors vienas w211 partkrnikas - neveikia visi. Pas mane priekyje vienas neveikia, tai ikalus D - neveikia visi. R - taip pat. Klausimas: O jeigu tas blogas parktronikas butu gale? Tai tada ikalus D padeti, turetu veikti priekiniai, nes kad galinis parktronikas blogas kompas net nesuvoks, nes D padetyje galiniai neaktyvuojami. O kai blogas stovi priekyje, tada ikalus R neveikiaa ir priekis neikas, nes R padetyje aktyvuojami visi (priekis galas), o D padetyje - tik priekyje esantys davikliai. Zodziu, ar kompas gali suvokti kad gale stovi blogas parktronikas, jei selektrosius stovi D padetyje?

Apple 2012-03-03 09:47

Citata:

Pradžioje rašė Finalfour (Post 197208)
Sveiki,
trumpas klausimelis specams, vampyras gal tars savo zodi:
Kaip zinia, jei neveikia nors vienas w211 partkrnikas - neveikia visi. Pas mane priekyje vienas neveikia, tai ikalus D - neveikia visi. R - taip pat. Klausimas: O jeigu tas blogas parktronikas butu gale? Tai tada ikalus D padeti, turetu veikti priekiniai, nes kad galinis parktronikas blogas kompas net nesuvoks, nes D padetyje galiniai neaktyvuojami. O kai blogas stovi priekyje, tada ikalus R neveikiaa ir priekis neikas, nes R padetyje aktyvuojami visi (priekis galas), o D padetyje - tik priekyje esantys davikliai. Zodziu, ar kompas gali suvokti kad gale stovi blogas parktronikas, jei selektrosius stovi D padetyje?

Manau, kad tkrai suvoks :) privaziuok prie sienos galu kad pyptu ir ikalk D. Pamatysi pyps galas :) man kamsciuose taip buna, kai pradeda pro sikna vaikscioti pestieji.

Adodas 2012-03-03 09:52

Man irgi atrodo, kad lygtai reguoja i masina kitas privaziuojancias per arti kamstyje pvz. net jei ir D padetyje.

pucenas 2012-03-03 09:58

Na matyt pas mane kitaip nes jai ijungta D tai gale gali vaikscioti kas nori neveikia galinei parkai.

pauliukas 2012-03-03 10:35

Pas mane nors ir w211 bet jei D ijunta ir kamstyje stovi tai pro gala kai eina kas tikrai neveikia. Parkai abu vienu metu veikia, kai buna N ijungta, jei gerai atamenu :)

FUN500 2012-03-03 10:36

D padetyje galas neveikia. pas manes kiek kita beda, per lietu ar po plovimo priekinis parkas cypia be sustojimo. kai sausa ar per salcius to nieko nera. puciau i ji oru, ardziau, klemas judinau bet nieko neeina jam padaryti.

pucenas 2012-03-03 10:36

taip ir
pas mane taip pat. Kai ijungta N arba R tada abu veikia, o kai D tai tik priekis.

Finalfour 2012-03-03 10:55

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 197235)
taip ir
pas mane taip pat. Kai ijungta N arba R tada abu veikia, o kai D tai tik priekis.

Butent taip. Apple kazka sumaisei :) Ant D veikia tik priekis, ant R ir N veikia visi. Tai vat ir klausimas, ar ijungus D, kai veikia tik priekis, masina suvoks kad gale esanti daviklis sugedes ir atjungs viska ir gala ir prieki.

vampyras 2012-03-03 11:06

greiciausias budas pasitikrintii PTS tai diagnose.
jaigu rankinis stabdis atleistas ijungta pavara vaziuoti i prieki veikia priekiniai, jaigu pavara atbuline veikia visi cia butu gamyklinis kodavimas, juos zinoma galima pakeisti. jaigu amerikona ar masina is sveicarijos gauna europinius numerius priekiniai mato juos is pypsi, jaigu papildomaii idetas kablys ji irgi mato, jaigu kablys gamyklinis ir pajungta priekaba galiniai neveikia.
na girdejau lt buvo truputi salciu, tai atsilus orams islys visi davikliai kurie buvo prie pabaigos. matosi optiskai, gale tas silikonis sandarinimas ispurpsta.
paprasciausias naminis budas ieskoti sugedusio tai keitineti viena po kito su nauju. na greiciausias tai jaigu pana paliecia juos jie "sarska,pypsi,vibruoja," bet jaigu dirbat su kastuvu,ar kelnojat stangas pamirskit :)
Finalfour negaliu garantuoti kad butinai priekinis sugedes, gali buti ir galinis, gi ijungus degima sistema save pasitikrina,kad uzvedus jau galetu veikti :)

Finalfour 2012-03-03 11:15

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 197244)
Finalfour negaliu garantuoti kad butinai priekinis sugedes, gali buti ir galinis, gi ijungus degima sistema save pasitikrina,kad uzvedus jau galetu veikti :)

Vampyrai, az zinau kuris neveikia, diagnostika parode. Neveikia priekinis vienas. Ko pasekoje neveikia visi. O vat as ir galvoju, jei sukeisciau ta priekini su galiniu, tai ijungus tik D pozicija priekinaii turi veikti, nes kol neijungiu i R, auto nesuvokia kad gale yra neveikiantis parktronikas?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.