MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Restoranų rekomendacijos. Kas, kur ir ką skaniai valgėt? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14870)

Joshua 2017-02-02 15:39

Neblogas pasiūlymas sočiai ir skaniai (kam patinka mexican maistas) papietaut iki soties :) https://www.facebook.com/panchouzkandine/?fref=ts ribotas pasiūlymas aišku, bet jau spėjau pasinaudoti, tai rekomenduoju.

karolis1 2017-03-01 21:23

Sveiki, su drauge planuojam važiuoti pasikultūrint dienai į Rygą arba Bialystoką. Kalbant apie kiekvieną miestą atskirai, kur siūlytumėte skaniai pavalgyt? Tokio tipo kaip Talluti, London Grill ir panašiai, aišku, kad ir kaina normali būtų, bet ir nesinori valgyklos..
Taip pat, lyginant šiuos du miestus, kurį labiau apsimoka aplankyti? :)

Audrius 2017-03-01 21:26

aplankyk abu aisku skirtingu metu ...Ryga labai grazi man aisku kai vaziavau net nenutuokiau kad ji tokia grazi uz tai paliko labai gerus prisiminimus:) o bialystoke nebuves tai nera patarimu:)

FUN500 2017-03-01 21:45

Rygoje senamiestyje tokio tipo TJI Fridays :D ten rasi ji nesunkiai.
Byalostoke esu buves keliose vietose kur rekomendavo apsilankyti is atsiliepimu is baltarusisku svetainiu, bet didziausia ispudi kazkaip paliko Subway :D viename is prekybos centru paciame centre

Tomskis 2017-03-01 21:57

Lygini miesta su kaimu. Ryga sostine, bialystokas miestelis :)

karolis1 2017-03-01 22:16

Citata:

Pradžioje rašė Audrius (Post 464278)
aplankyk abu aisku skirtingu metu ...Ryga labai grazi man aisku kai vaziavau net nenutuokiau kad ji tokia grazi uz tai paliko labai gerus prisiminimus:) o bialystoke nebuves tai nera patarimu:)

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 464283)
Rygoje senamiestyje tokio tipo TJI Fridays :D ten rasi ji nesunkiai.
Byalostoke esu buves keliose vietose kur rekomendavo apsilankyti is atsiliepimu is baltarusisku svetainiu, bet didziausia ispudi kazkaip paliko Subway :D viename is prekybos centru paciame centre

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 464287)
Lygini miesta su kaimu. Ryga sostine, bialystokas miestelis :)

Dėkui, vyrai už pastebėjimus. :) Bandysim apžiūrėt pradžiai Rygą, apie balandžio mėnesį,tad jeigu tekę lankytis kokioj geroj vietoj, būtinai įmeskit ją čia. :)

FUN500 2017-03-01 22:22

Citata:

Pradžioje rašė karolis1 (Post 464277)
Sveiki, su drauge planuojam važiuoti pasikultūrint dienai į Rygą arba Bialystoką. Kalbant apie kiekvieną miestą atskirai, kur siūlytumėte skaniai pavalgyt? Tokio tipo kaip Talluti, London Grill ir panašiai, aišku, kad ir kaina normali būtų, bet ir nesinori valgyklos..
Taip pat, lyginant šiuos du miestus, kurį labiau apsimoka aplankyti? :)

Jeigu gera drauge tai JOKIU budu nesilankykite kokteiliu bare Am Puir kazkoks toks pavadinimas :D jis irgi pacioje Rygos sirdyje ir praeiti sunku pro sali, ypac nakti, bet rekomenduoju praeiti :D

karolis1 2017-03-01 22:26

Citata:

Pradžioje rašė FUN500 (Post 464291)
Jeigu gera drauge tai JOKIU budu nesilankykite kokteiliu bare Am Puir kazkoks toks pavadinimas :D jis irgi pacioje Rygos sirdyje ir praeiti sunku pro sali, ypac nakti, bet rekomenduoju praeiti :D

O kas ten negerai taip? :D

FUN500 2017-03-01 22:31

mes stebejomes kodel ten vien uzsienieciai ir pagrinde vyrai.. Kaip man paskui pasakojo draugai (pasakojo jie zvengdami klausant mano istorijos) vietiniai tai ta vieta kazkoks neoficialus atskaitos taskas turistu kurie atvyko i Ryga ieskoti trumpalaikiu nuotikiu su vietinem panelem. O ta nakti visi tokie draugiski atrode, vaisinti kas antras siulesi :D..

Tomskis 2017-03-01 22:40

Citata:

Pradžioje rašė karolis1 (Post 464290)
Dėkui, vyrai už pastebėjimus. :) Bandysim apžiūrėt pradžiai Rygą, apie balandžio mėnesį,tad jeigu tekę lankytis kokioj geroj vietoj, būtinai įmeskit ją čia. :)

Pasistatyk masina prie keltu terminalo, salia senamiestis, pesciom prasieisi viska, ir pilis ten, muziejai, jurmala aplankyk


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 03:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.