MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Restoranų rekomendacijos. Kas, kur ir ką skaniai valgėt? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=14870)

pucenas 2017-01-27 15:05

Citata:

Pradžioje rašė Rawwslt (Post 459334)
Tigrasoi ant paxo, cipakai gerai eina :xx:

Pries 15 metu buvo normalus dabar .... tik pavadinimas :)

Peter 2017-01-27 15:10

As ir turbut cepelinus per paskutinius 4-5 metus valgiau gal 3kart max, nes nelabai kur yra ju skaniu, o ir siaip nebuna niekad prioritetas cepelinai :)

Ai, dar gi atsidare Floros Simfonija Kaune neperseniausiai, reikes pracheckint si ar kita savaitgali.

Apple 2017-01-27 15:12

Cepelinus valgau tik pas mama :D (aplamai maltos mėsos stengiuosi nevalgyti restoranuose)
Galvoju apie Monte Pacis, Arnas n Wife ir Piccola Italia :)

Artunas 2017-01-27 15:19

Citata:

Pradžioje rašė pucenas (Post 459335)
Pries 15 metu buvo normalus dabar .... tik pavadinimas :)

Jau senai tik pavadinimas, keista kad jie dar gyvuoja, įdirbis savo padaręs.



Jei burgerių, tai šiuo metu tik Pelėdinė Šv. Gertrūdos g. Čia mano kolegos-gero pažystamo ta valgykla,
Kai pirmą kartą nuvažiavom, maniau kad daugiau kojos mano ten nebus ant kiek ten man viskas nepatiko, bet kol neatnešė burgerių, anie tikrai nerealūs. Tiek man tiek žmonai žiauriai patiko, dabar gan dažnai ten lankomes.

Nemažai beje blogybių jie jau susitvarkė.

Peter 2017-01-27 15:20

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 459338)
Cepelinus valgau tik pas mama :D (aplamai maltos mėsos stengiuosi nevalgyti restoranuose)
Galvoju apie Monte Pacis, Arnas n Wife ir Piccola Italia :)

Dar gali pracheckint DIA menu yra fb :)

Garbanius 2017-01-27 15:37

Taip, DIA gali ziuret, bet ten labai jau kaunietiskas interjeras. Piccolo Italia mesk is saraso.

Peter 2017-01-27 15:46

Citata:

Pradžioje rašė Artunas (Post 459340)
Jau senai tik pavadinimas, keista kad jie dar gyvuoja, įdirbis savo padaręs.



Jei burgerių, tai šiuo metu tik Pelėdinė Šv. Gertrūdos g. Čia mano kolegos-gero pažystamo ta valgykla,
Kai pirmą kartą nuvažiavom, maniau kad daugiau kojos mano ten nebus ant kiek ten man viskas nepatiko, bet kol neatnešė burgerių, anie tikrai nerealūs. Tiek man tiek žmonai žiauriai patiko, dabar gan dažnai ten lankomes.

Nemažai beje blogybių jie jau susitvarkė.

Reikes patikrint su pulled porku burgeri pas juos butinai, nes kai tik atsidare buvo ir ragavau su jautiena, tai tikrai toks vidutiniskas skonis buvo. Siaip HOP DOC ir KUHNE visai nebloglai(KUHNE man patinka, nes realiai Keule Ruke kopija :xx: )

Artunas 2017-01-27 15:59

Citata:

Pradžioje rašė Peter (Post 459347)
Reikes patikrint su pulled porku burgeri pas juos butinai, nes kai tik atsidare buvo ir ragavau su jautiena, tai tikrai toks vidutiniskas skonis buvo. Siaip HOP DOC ir KUHNE visai nebloglai(KUHNE man patinka, nes realiai Keule Ruke kopija :xx: )

O man HOP DOC visiškai nekažką pasirodė, 50/50 paprastai valgau Pelėdinei.

MBLORINSER 2017-01-27 16:02

Kas busit vilkaviskyje tai Lukoil degalineje kavineje spurgos labai geros bet ilgai ju ten nebuna.

pucenas 2017-02-02 15:31

Nu apple apsviesk. Kur buvai kaune pvalgyti? Gal kazka naujo ir gero ir skanaus atradai :)


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.