MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W124 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=200)
-   -   W124 230ce variklio vibracija (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=1321)

gintarinis 2009-02-15 12:28

W124 230ce variklio vibracija
 
sveiki,
mano MB 124ce, 89 metai. Yra tokia beda, kad kai motoras dirba masinai stovint (pvz sustojus prie sviesoforo arba kai siaip uzkuriama ir dirba ant laisvu apsuku), jis stipriai vibruoja, vibracija labai jauciasi ir masinos salone...pasikeiciau aukstos itampos laidus, paskirstymo dangteli, skriejika, sudejau naujas zvakes, nieko nepadejo. Motoro pagalves abi sveikos. Masinoj duju nera. Buvau pas pora meistru, pamatavo kompresija, sake vienam cilindre maziau biski atmosferu rodo, nei kituose trijuose. abieju isvada tokia kad motoras senas, jei kazka nori padaryt reikia ardyti motora, nu zodziu daryt kaip ir kapitalini...gal kas turejo tokia beda??? gal kas zinot koki tikrai gera meistra Kaune??? ka dar butu galima padaryti???

Edgis 2009-02-15 12:47

Citata:

Pradžioje rašė gintarinis (Post 15665)
sveiki,
mano MB 124ce, 89 metai. Yra tokia beda, kad kai motoras dirba masinai stovint (pvz sustojus prie sviesoforo arba kai siaip uzkuriama ir dirba ant laisvu apsuku), jis stipriai vibruoja, vibracija labai jauciasi ir masinos salone...pasikeiciau aukstos itampos laidus, paskirstymo dangteli, skriejika, sudejau naujas zvakes, nieko nepadejo. Motoro pagalves abi sveikos. Masinoj duju nera. Buvau pas pora meistru, pamatavo kompresija, sake vienam cilindre maziau biski atmosferu rodo, nei kituose trijuose. abieju isvada tokia kad motoras senas, jei kazka nori padaryt reikia ardyti motora, nu zodziu daryt kaip ir kapitalini...gal kas turejo tokia beda??? gal kas zinot koki tikrai gera meistra Kaune??? ka dar butu galima padaryti???

Mano dyzelis taip darė, kai orą gaudė pro įsiurbimo kolektoriaus tarpinę:blush: Purtėsi kaip velnias :taip: Pas tave benzinas, bet gali pažiūrėt ar pro kur oro netraukia:mastau:

gintarinis 2009-02-15 14:07

Citata:

Pradžioje rašė Edgis (Post 15667)
Mano dyzelis taip darė, kai orą gaudė pro įsiurbimo kolektoriaus tarpinę:blush: Purtėsi kaip velnias :taip: Pas tave benzinas, bet gali pažiūrėt ar pro kur oro netraukia:mastau:

su tarpinem ok viskas, pernai kaip tik viena buvo pradegus, bet sita dalyka pakeite man..patikrino ir slangas visas, niekur oro negaudo...tai sitas dalykas kaip ir atpuola

driuliauskas 2009-02-15 14:09

Citata:

Pradžioje rašė gintarinis (Post 15669)
su tarpinem ok viskas, pernai kaip tik viena buvo pradegus, bet sita dalyka pakeite man..patikrino ir slangas visas, niekur oro negaudo...tai sitas dalykas kaip ir atpuola

kaip graiciu dezes tvirtinimai (pagalves) daznai persiduoda sios vibracijos.

gintarinis 2009-02-15 16:58

Citata:

Pradžioje rašė driuliauskas (Post 15670)
kaip graiciu dezes tvirtinimai (pagalves) daznai persiduoda sios vibracijos.

sito kol kas dar neissiaiskinau, bet issiaiskinsiu ir sita dalyka..

Edgis 2009-02-15 17:09

Jei gerai atsimenu, tai pagalvės tokiame modelyje yra tepalinės. Jei jos apsitepalavusios — tada jau laikas keisti. Pažiūrėk ar nėra tepalo dėmių po automobiliu. Nors geriausiai būtų užlėkt ant duobės ir pažiūrėt

dyzelis 2009-02-15 21:56

jei del pagalviu, tai man yra buve, jos plysta ir visas tepalas is ju is karto isbega, atsiranda variklio vibracija, bet tokia ryski, atrodo kad variklis ant remo pastatytas ir vibracija kaip reikalas jauciasi, nu bent jau pas dyzeli, tai jei pries atsirandant vibracijai nepastebejai tepalo balutes po masina, reiktu paziuret, kokia padetis su jom, pas mane buvo viena plysus, kuri gerai matesi ir atidarius kapota, nezinau kaip pas tave, ar taip matysis, ar reiks lyst po apacia.

cabrys 2009-02-15 22:42

Jei problema pagalveje, tai vedant masina turi labiausiai kratyti. Jei krato tai iskart keisk pagalves.
Jei keisi pagalves patariu tuo paciu keisti ir greiciu dezes pagalves :)

gintarinis 2009-02-16 11:15

Citata:

Pradžioje rašė cabrys (Post 15717)
Jei problema pagalveje, tai vedant masina turi labiausiai kratyti. Jei krato tai iskart keisk pagalves.
Jei keisi pagalves patariu tuo paciu keisti ir greiciu dezes pagalves :)

pas mane abi variklio pagalves sveikos. Viena buvo biski pavargusi, keiciausi beveik pries metus, bet nuo to niekas nesikeite..tai va ko dar nepatikrinau tai greiciu dezes pagalviu, bet patikrinisu sita dalyka irgi. Vedant masina nepastebejau kad kazkaip kitaip kratytusi..

Mukshas 2009-02-25 19:13

pas mane irgi sita problema yra, vaziuojant viskas gerai, bet stovint kazkiek jauciasi vibracija, pakelus apsukas per koki 100 stovint, nieko nebesijaucia, vaziuojant viskas idealu tiesiog, o gesinant masina susipurto ziauriai. Vedant nesipurto, nes nespeja :D labai greitai uzsiveda is puses pasukimo. Pardavejo nuomone cia variklio pagalve, bet as labiau buciau linkes manyti kad cia greiciu dezes pagalves. Zinoma galutiniam verdiktui vaziuosiu i serviza koki kad paziuretu, bet idomu butu isgirsti nuomone kas cia labiau - variklio ar greiciu dezes ? nesinoretu keisti be reikalo visu, jei butu galima pakeisti tik reikiamas, duobes neturiu, paziureti pats negaliu ...


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 11:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.