MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Bendras (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Tepalai. Reikia keisti tepalus, kas ka idomaus zinote? (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=614)

Karolis931205 2022-07-11 16:02

Amžinas klausimas - tepalai ir filtrai Kaune
 
Sveiki, kolegos,:)
Esu šviežiai įstojęs į MB gretas su 12m. W204 C220 dyzeliuku. :vairuot:

Reikia naujai-senai mašinai pasikeisti filtrus/tepalus. Kaune servisiukas už 650€ pasiūlė pakeisti viską - tepalai, filtrai varikliui ir APD. Kaina kaip ir negasdina, bet ar nepermokėčiau?
Būtų gerai, sužinoti viešą nuomonę :)
Variklio alyva paminėta Mobil Super 3000 XE 5w-30 229.52

amerika 2022-07-11 18:54

dežė 7G?, ir netgi jei taip. kažkaip. daug...Aš siunčiuosi iš Vokiečiu Aral supertronic III long life 5w/30 tai tepalo kaina litro apie 6 eurai-Lietuvoj 9-11 e litras.Man i V6 eina 9,5l ir du oro filtrai kuro filtras. dežes filtras varžtai tarpine hidraulinis. skystis. febi ar fuchs ir viskas gaunasi apie 400- 450 bet i V6...na nežinau, Kaune kainos aukštesnes bet ne 30 procentų.NA gal tu i silber auto kreipeisi?

Karolis931205 2022-07-11 20:31

Citata:

Pradžioje rašė amerika (Post 546216)
dežė 7G?, ir netgi jei taip. kažkaip. daug...Aš siunčiuosi iš Vokiečiu Aral supertronic III long life 5w/30 tai tepalo kaina litro apie 6 eurai-Lietuvoj 9-11 e litras.Man i V6 eina 9,5l ir du oro filtrai kuro filtras. dežes filtras varžtai tarpine hidraulinis. skystis. febi ar fuchs ir viskas gaunasi apie 400- 450 bet i V6...na nežinau, Kaune kainos aukštesnes bet ne 30 procentų.NA gal tu i silber auto kreipeisi?

Taip, 7G. :) Ir kas svarbiausia, domėjausi ne Silber auto servise, o Kurtas service. Užmačiau, čia forume kažkas rekomendavo. Su visa pagarba tam servisui, gal tikrai chebra ten gerai darbuojasi. Bet skambinsiu ryt arčiau darbo MV servisas, anksčiau užklausiau, tai sakė į 400eu įtilptume - kas atrodo visai ok, mano galva.
Taip pat, mačiau Autoraudondvaris rekomendavo. Prie progos pasuksiu. :)

pucenas 2024-02-04 13:54

Hebra naudojat xado tepalus/priedus savo masinom. Konreciai kalbu apie dyzelius 654 variklius. Tokia situacija gavosi, kad siektiek dariau darbu xado parduotuves (kaune)vadui. Sako jai nori/reikia. Galiu duoti spec kaina. Neklausiau tos kainos. Bet sakau pagalvosiu. Kaip tik tepalu keitimas jau svieciasi. Ateinancia savaite, sakau gal pabandyti ta isreklamuota “stebukla” ��
Kokios formos dabar nezinau. Nuvarau i serviza pakeicia ir viskas.
Tik pagal lipduka matau 5w30.

simaso 2024-02-04 15:29

Jei tuos tepalus naudotum nuo pat naujos mašinos pirkimo, gal ir būtų kažkokia nauda, o dabar? Net nežinai kaip reguliariai kažkas keitė tepalus ir prie tokios ridos stebūklo jau nebus jokio. Bet čia tik mano nuomonė, gal kažkam ramiau ant dūšios, jei tuos xado pila :)

pucenas 2024-02-04 16:10

Citata:

Pradžioje rašė simaso (Post 548251)
Jei tuos tepalus naudotum nuo pat naujos mašinos pirkimo, gal ir būtų kažkokia nauda, o dabar? Net nežinai kaip reguliariai kažkas keitė tepalus ir prie tokios ridos stebūklo jau nebus jokio. Bet čia tik mano nuomonė, gal kažkam ramiau ant dūšios, jei tuos xado pila :)

Kaip
Bebutu keista, pritariu tau. As lygiai tokios pat nuomones. Kad cia jau kaip “nabasninkui” valerijonai. Bet cia pas mus juk pilna ekspertu. Del idomumo paklausiau :)
O seip tai stebuklo man nereikia jokio. Nes kolkas jo nereikia. Kiek ilgai niekas nezino ;)
Gal tuoi atsiras nauja tema. Ieskau 654 variklio :) :)

Pavidolis 2024-02-05 10:05

Jei trumpai, tai stebuklų nebūna. Kalbu kaip priedų pardavėjas.

Arba galima paaiškinti procesą dėl naudojamų medžiagų, arba tikėti marketinginiais žodeliais, kad komponentas "atgaivintojas" sukurs tau stebuklą.

pucenas 2024-02-05 12:56

Tai faktas, ačiu uz info.
keisiu tepalus "sena" tvarka :)

Gadget 2024-02-05 13:01

Kas link xado, tai perejus nuo castrol, tikrai jautesi, kad variklis minksciau dirba. Bet Perejus nuo Xado ant Addinol, skirtumo nepasijaute. Tai is esmes, atsirinkti savo, ir keisti kas 8 tukst, ir bus gerai.

kazinak 2024-02-06 10:40

kas 8k nebent kokaim c63 be ne :cenzura: dyzeliui


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 16:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.