MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Egr (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7654)

totosha 2011-07-23 14:19

Egr
 
Turiu toki klausyma kaip isimti EGR ;D atsukau 2 varztus ir neisitraukia tik pagal laikrodzio rodykle biski pasisuka ka daryt kaip isimt ? ;]

Tomskis 2011-07-23 17:06

gal pradek nuo to, kokioj cia masinoj bandai isimt, aj nors pagal skyreli speju 211, tada pradek nuo to koks motoras, dyzeliuose berods du egr, tada belieka atspet apie kuri kalbam

totosha 2011-07-23 19:48

tai ka cia spet jei 211 skyri parasiau tai kokia gali daugiau masina but.. 2.7 cdi varyklis bet aabejoju kad tai tau pades ;D as zinau kur tas egr ir man nesvarbu kox tas kitas egr man tik reikia suzinot kaip ji isimt nes negaliu isimt jo atsukus 2 varztus kaip servise sake ir sake kad cia ir yra didziausia problema isimt ji tai gal kas ka zn kaip istraukti ji is ten....

Tomskis 2011-07-23 19:50

tai as taves ir klausiu, apie kuri egr kalbi, apie ta kur motoro pradzioj ar ta kur giliau

totosha 2011-07-23 20:42

tipo 2 egr voztuvai stovi ??? kazkaip tik apie ta girdejau kuris prie priekinio stiklo stovi iskart po dangteliu

Tomskis 2011-07-23 20:47

vienas paciam motoro prieki yra, bent 2.2cdi maciau, iskart virs dirzo

totosha 2011-08-25 12:45

nusipirkau nauja EGR is silbero bet vistiek ta pati nesameno ir per diagnostika ta pacia klaida meto... nz ka daryt ;/

vampyras 2011-08-25 14:36

pradekim nuo to. kokias klaidas meta, kebulo pirmi 9 simboliai.

Apple 2011-08-25 15:02

Tau EGR nekaltas bus. Tavo simtomai turbut tokie, kad vaziuojant stabiliai tarkim apie 110-120 dingsta trauka. Man tas pats buvo, silberis sake, kad kaltas EGR, bet is tiesu tai kolektoriaus sklende buvo uzstrigus nuo suodziu, reikia ardyti ir valyti.

Tomskis 2011-08-25 19:00

o suodziai is kur atsiranda? is egr :)

totosha 2011-08-25 21:39

blem bet kaip nesinori ardyt ta kolektoriu blem puse dienos kol isardysi puse kol sudesi o dar ten kai pirma karta lendi i toki vayrkli tai isvis...

wdb2110161A030042

Apple 2011-08-26 06:29

Tai gi galima ne paciam knistis :) o atiduoti masina zmogui, kuris zinos ka daro.

mikis 2011-08-26 09:27

o pakeitus egr, suodziai dingsta nuo sklendes? :D

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 162466)
o suodziai is kur atsiranda? is egr :)


totosha 2011-08-26 09:56

ir kiek tas valymas kainuotu ?

Apple 2011-08-28 08:39

Kiek tas reikalas kainuotų - tikrai nežinau. Aš tavo vietoj eičiau į MB draskyti akių ir pasiūlyčiau jiems pasiimti atgal ta EGR ir grazinti bapkes, o uz ta suma tikai viska susitvarkytum ir dar ant alaus liktų. Ten MB centre niekas nesigilina i tavo problema ir visiems viskas :cenzura:, aš ten daugiau nesiruosiu lankytis, nes del sitos bedos likau labai nepatenkintas ju darbo neprofesionalumu. Kompetencijos praktiškai 0 :)

totosha 2011-08-29 21:30

Citata:

Pradžioje rašė Apple (Post 162658)
Kiek tas reikalas kainuotų - tikrai nežinau. Aš tavo vietoj eičiau į MB draskyti akių ir pasiūlyčiau jiems pasiimti atgal ta EGR ir grazinti bapkes, o uz ta suma tikai viska susitvarkytum ir dar ant alaus liktų. Ten MB centre niekas nesigilina i tavo problema ir visiems viskas :cenzura:, aš ten daugiau nesiruosiu lankytis, nes del sitos bedos likau labai nepatenkintas ju darbo neprofesionalumu. Kompetencijos praktiškai 0 :)

as per pazistama pirkau EGR silbere tai 900 lt 2 metu garantija ;] dbr sian nuvariau i silbera tai tas pazistamas padare diagnostika pasake filtra pakeist tai pirkom ten filtra pastate jis dar su srs bv problema padare kad nemestu srs klaidos tai paeme 200 lt tai manau cia nedaug i situs 200lt iejo filtras ;] tai pravaziavau tfu tfu tfu rodos tvarkoj dbr bandysiu atgal idet savo EGR jei tvarkoj bus tai manau uz 900 lt lietuvoj nks neras EGR naujo su garantija tai parduosiu

Tomskis 2011-08-29 21:35

o ten nera taip kaip pvz, kad garantija galioja tik jei darbus atliko silberis tame automobilije. kaip ir su duju iranga, isimsi, perdesi i kita masina, ir garantijos neber

vampyras 2011-08-29 21:51

gali nusipirkti detale isideti, ir jaigu ji sugenda, tada moka mersas ir uz jos keitima, jaigu patsai issiemi detale, ja parduodi, garntijos nebelieke,nes grantija buna tik tam kebulo numeriui. :)

Apple 2011-08-29 21:53

Jei pades tik oro filtras - tai sveikinu! :thumbsup:
O uz 900 LT gal ir parduotum ta EGR, nes standartiskai tai jis tikrai brangiau kainuoja :)

totosha 2011-08-30 11:50

garantija galiaja jei turi faktura kad pirkai silbere o statyt nebutina silbere galima kitame servise bet servisas turi lapa israsyt kad servisas state ir turi uzrasyt rpie kokios ridos pastatytas....
nu jo as pats dziaugsios jei tik del filtro tokia nsm buvo nes tas sake kad buna pastato toki filtra bet ne kitokios firmos ir vsio jau meto avarini rezima nu zdz paziuresiu kaip bus... jo uz 900 lt sake tas kad abejoju ar kas ras ;]

Simka 2011-08-30 12:45

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 163087)
garantija galiaja jei turi faktura kad pirkai silbere o statyt nebutina silbere galima kitame servise bet servisas turi lapa israsyt kad servisas state ir turi uzrasyt rpie kokios ridos pastatytas....
nu jo as pats dziaugsios jei tik del filtro tokia nsm buvo nes tas sake kad buna pastato toki filtra bet ne kitokios firmos ir vsio jau meto avarini rezima nu zdz paziuresiu kaip bus... jo uz 900 lt sake tas kad abejoju ar kas ras ;]

Už žaliai paryškintus dar atleistina, bet raudoni sutrumpinimai tai geriau kad jų nebūtų :)

vampyras 2011-08-30 13:25

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 163087)
garantija galiaja jei turi faktura kad pirkai silbere o statyt nebutina silbere galima kitame servise bet servisas turi lapa israsyt kad servisas state ir turi uzrasyt rpie kokios ridos pastatytas....
nu jo as pats dziaugsios jei tik del filtro tokia nsm buvo nes tas sake kad buna pastato toki filtra bet ne kitokios firmos ir vsio jau meto avarini rezima nu zdz paziuresiu kaip bus... jo uz 900 lt sake tas kad abejoju ar kas ras ;]

nezinau kaip lietuvoje, bet galeciau lazintis, kad pirkejas jam sugedus jokios garantijos negaus, ir garantija galioja nuo pirkimo dienos ;)

totosha 2011-09-02 14:07

ta prasme jei sugedo egr pats jie man kito neduos ? :D nu taj jo aisku nuo pirkimo datos bet sakau jei pats statysi tai negausi garantijos reikia kad servisas israsytu lapa kada buvo pastatytas

Tomskis 2011-09-02 17:26

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 163617)
ta prasme jei sugedo egr pats jie man kito neduos ? :D nu taj jo aisku nuo pirkimo datos bet sakau jei pats statysi tai negausi garantijos reikia kad servisas israsytu lapa kada buvo pastatytas

gal pradek naudoti skyrybos zenklus, nes nesuprantu kur viena mintis baigias, kur kita prasideda, kai tu rasai, tai supranti, o kai as skaitau, tai man reik sifruot

totosha 2011-09-07 17:30

mjo pasirode filtras nepadejo galvoju nuimt katalizatoriu bet silbarauto sake kad sklendes gerai vaiksto....

Apple 2011-09-07 19:08

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 164467)
mjo pasirode filtras nepadejo galvoju nuimt katalizatoriu bet silbarauto sake kad sklendes gerai vaiksto....

Ar tu Vilnietis? Galėčiau parekomenduoti, kur galėtų patikrinti vaikšto tos skelndės ar ne... Nes man Silberis irgi sakė, viskas pas tave ciki, keisk EGR, bet pakeitus EGR niekas nepadėjo, taip, kad daugiau aš silberiu nepasitikiu ir nepasitikėsiu :)

totosha 2011-09-08 18:17

Jo is vilniaus as. ( o tai ten galetu man nuimt kolektoriu jei reiketu ? ) Tai ka man keist ta EGR jei jisai nuliovas

Apple 2011-09-09 08:26

As manau, kad galetu. Servisas - DYZELSERVISAS (www.dyzelservisas.lt), Liepkalnio g. 69, ten priešais maxima. Ten mano tevas dirba, Vygis 861258168. Pasakyk, kad nuo Ryčio skambini, paaiškinsi situacija, pasidarysi diagnostika ir manau sutvarkys.

totosha 2011-09-11 20:34

tai kad man ta diagnostika jau gal 5 kartus dare klaida ta pati tai abejoju kad jiem kita klaida parodys....
nu bet reikes bandyt cia tada ( norejau paklaust o tevas tavo rusiskai kalba ? nes as neturiu laiko tvarkyt masina tevo prasysiu o tevas mano rus kalba)

Apple 2011-09-11 20:44

Kalba rusiskai jis. Nevaikstanti sklende klaidos neismeta, tiesiog jie gazuodami mato, kad ji neatsidarineja, bent jau man taip buvo. Pas mane visada buvo praverta siek tiek ir nejudejo. As negarantuoju, kad pas tave tas pats bus, bet kol kas labai panasu.

Tomskis 2011-09-11 20:46

klausyk, as ten pazystu Alberta, dyzelista, bet jis baidosi visko, kas nesusije su kuro sistema, konkreciai su salerka ir vamzdeliais :) gal tavo tas nurodytas kontaktas gali padet VW busui, su turbinos voztuvu? nes panasu kad jis stringa, gerai butu ir diagnostika padaryt?

Apple 2011-09-11 20:52

Gal ir yra ten toks Albertas, visu nezinau.. Diagnostika padaryti be problemu gali. Bet jie jau turbinu kokie 5 metai neremontuoja, jie dabar su motorais ir kuro sistemom dirba tik. As paskambinsiu rytoj ir pakalbesiu, bet manau pasiulys vaziuoti i TURBOSERVISA fabijoniskese. Siaip ir as rekomenduociau, kiek zinau, ten gerai tvarko vyrai viska kas susije su TURBO.

Tomskis 2011-09-11 20:54

del turboserviso viskas aisku, bet esu girdejes ir neigiamu atsiliepimu, ir kainorastis kartais nepalankus buna

totosha 2011-09-12 13:07

Jasna tada nu reikes tada paskambint nieko nebus, tai tada sian ar rytoj paskambinsiu.
PS. man klaida ismeta, kad per daug praleidzia oro ir poto spaudi vel diagnostika daryt neleidzia daryt ismeta kad reikia pakeist kazka ( bent taip man servise sake)

Apple 2011-09-12 13:14

Tai man lygiai lygiai taip pat buvo :)

vampyras 2011-09-12 13:27

o klaidos kodas kartais ne P2346-002

totosha 2011-09-13 20:49

nu krc varysiu dar ketvirtadieni i silbera sake dar oro srauto matuokle pakeis paziuret nu tada jei nk tai pas tavo teva....
blem vat klaidos nezinau ( o ka reiskia sita klaida kur tu parasei ? )
eina sau dar sito nesutvarkiau o jau atsirado dar viena problema dingsta antifrizas o kur dingsta tai kaip suszinot i ka daryt pipec.....

Apple 2011-09-13 20:53

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 165224)
nu krc varysiu dar ketvirtadieni i silbera sake dar oro srauto matuokle pakeis paziuret nu tada jei nk tai pas tavo teva....
blem vat klaidos nezinau ( o ka reiskia sita klaida kur tu parasei ? )
eina sau dar sito nesutvarkiau o jau atsirado dar viena problema dingsta antifrizas o kur dingsta tai kaip suszinot i ka daryt pipec.....

Ziurek kad nebegtu i pavaru deze :xx: nes bus ir jai polny py:cenzura:

vampyras 2011-09-13 21:03

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 165224)
nu krc varysiu dar ketvirtadieni i silbera sake dar oro srauto matuokle pakeis paziuret nu tada jei nk tai pas tavo teva....
blem vat klaidos nezinau ( o ka reiskia sita klaida kur tu parasei ? )
eina sau dar sito nesutvarkiau o jau atsirado dar viena problema dingsta antifrizas o kur dingsta tai kaip suszinot i ka daryt pipec.....

tai tik skaiciukai, aprasyma pamatysi pasidares diagnostika, tu tik uzsirasyk klaidos koda, nes jau belekiek kartu darei diagnostika, ir nekarto negavai lapo, kokiuose babaju servisuose daraisi?
as spausdinu viska, ka tikrinu, kokie matavimai, uzrasau netgi ka pamatavau, ir jaigu klientas nori gauna i rankas, jaigu nenori gali iki 5 metu ateiti ir paprasyti ju, poto ismetama sunaikinama, lieka tik garantiniai lapai, ir tie digitalizuoti.

totosha 2011-09-14 11:20

silberauto darau diagnostika..
tai vat bijau kad i deze nebegtu... bv taip vaziavau po miesta ir staiga smugis kaip is akmenuko i sona kur nors ir iskart ismete klaida coolant check level, atvariau namo labai mazai antifrizo pripiliau apie 2l pavazinau savaite vel klaida ismete kad mazai krc jau 4l supiliau....


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 18:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.