MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W211 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=202)
-   -   Egr (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7654)

Simka 2011-08-30 12:45

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 163087)
garantija galiaja jei turi faktura kad pirkai silbere o statyt nebutina silbere galima kitame servise bet servisas turi lapa israsyt kad servisas state ir turi uzrasyt rpie kokios ridos pastatytas....
nu jo as pats dziaugsios jei tik del filtro tokia nsm buvo nes tas sake kad buna pastato toki filtra bet ne kitokios firmos ir vsio jau meto avarini rezima nu zdz paziuresiu kaip bus... jo uz 900 lt sake tas kad abejoju ar kas ras ;]

Už žaliai paryškintus dar atleistina, bet raudoni sutrumpinimai tai geriau kad jų nebūtų :)

vampyras 2011-08-30 13:25

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 163087)
garantija galiaja jei turi faktura kad pirkai silbere o statyt nebutina silbere galima kitame servise bet servisas turi lapa israsyt kad servisas state ir turi uzrasyt rpie kokios ridos pastatytas....
nu jo as pats dziaugsios jei tik del filtro tokia nsm buvo nes tas sake kad buna pastato toki filtra bet ne kitokios firmos ir vsio jau meto avarini rezima nu zdz paziuresiu kaip bus... jo uz 900 lt sake tas kad abejoju ar kas ras ;]

nezinau kaip lietuvoje, bet galeciau lazintis, kad pirkejas jam sugedus jokios garantijos negaus, ir garantija galioja nuo pirkimo dienos ;)

totosha 2011-09-02 14:07

ta prasme jei sugedo egr pats jie man kito neduos ? :D nu taj jo aisku nuo pirkimo datos bet sakau jei pats statysi tai negausi garantijos reikia kad servisas israsytu lapa kada buvo pastatytas

Tomskis 2011-09-02 17:26

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 163617)
ta prasme jei sugedo egr pats jie man kito neduos ? :D nu taj jo aisku nuo pirkimo datos bet sakau jei pats statysi tai negausi garantijos reikia kad servisas israsytu lapa kada buvo pastatytas

gal pradek naudoti skyrybos zenklus, nes nesuprantu kur viena mintis baigias, kur kita prasideda, kai tu rasai, tai supranti, o kai as skaitau, tai man reik sifruot

totosha 2011-09-07 17:30

mjo pasirode filtras nepadejo galvoju nuimt katalizatoriu bet silbarauto sake kad sklendes gerai vaiksto....

Apple 2011-09-07 19:08

Citata:

Pradžioje rašė totosha (Post 164467)
mjo pasirode filtras nepadejo galvoju nuimt katalizatoriu bet silbarauto sake kad sklendes gerai vaiksto....

Ar tu Vilnietis? Galėčiau parekomenduoti, kur galėtų patikrinti vaikšto tos skelndės ar ne... Nes man Silberis irgi sakė, viskas pas tave ciki, keisk EGR, bet pakeitus EGR niekas nepadėjo, taip, kad daugiau aš silberiu nepasitikiu ir nepasitikėsiu :)

totosha 2011-09-08 18:17

Jo is vilniaus as. ( o tai ten galetu man nuimt kolektoriu jei reiketu ? ) Tai ka man keist ta EGR jei jisai nuliovas

Apple 2011-09-09 08:26

As manau, kad galetu. Servisas - DYZELSERVISAS (www.dyzelservisas.lt), Liepkalnio g. 69, ten priešais maxima. Ten mano tevas dirba, Vygis 861258168. Pasakyk, kad nuo Ryčio skambini, paaiškinsi situacija, pasidarysi diagnostika ir manau sutvarkys.

totosha 2011-09-11 20:34

tai kad man ta diagnostika jau gal 5 kartus dare klaida ta pati tai abejoju kad jiem kita klaida parodys....
nu bet reikes bandyt cia tada ( norejau paklaust o tevas tavo rusiskai kalba ? nes as neturiu laiko tvarkyt masina tevo prasysiu o tevas mano rus kalba)

Apple 2011-09-11 20:44

Kalba rusiskai jis. Nevaikstanti sklende klaidos neismeta, tiesiog jie gazuodami mato, kad ji neatsidarineja, bent jau man taip buvo. Pas mane visada buvo praverta siek tiek ir nejudejo. As negarantuoju, kad pas tave tas pats bus, bet kol kas labai panasu.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.