MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   Off Topic (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Televizoriaus pirkimas (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=7120)

400E 2011-05-02 12:26

Televizoriaus pirkimas
 
Senąjam mirštant prireikė naujo TV, bandžiau domėtis, bet kažko ypatingo neišėjo išsiaiškint, vienintelį ką sužinojau, tai, kad geriausia pirkt Philips, dėl įstrižainės irgi lyg aikšu, pagal atstumą žiūrėjimo jau išsimatavau, bet ką pirkt ar LCD, LCD/LED ar plazma, tai nžn daug skirtingų nuomonių, dėl visų kitų priedų HD ir visos kitos nesamonės, neturiu jokio supratimo apie tai, gal kas netyčia dirbat toj srity ar šiaip domitės, turit gal naudingos info, manau, čia daug kam naudinga būtų sužinot ką rinktis, gal netgi kur pirkt, nes kainos tų pačių telikų žiūriu svyruoja visose pardose ir gan nemaži skirtumai, bet to dar šiandien išsiaiškinau, kad kažkokios klasės yra, nu ždž praverstų bet kokia info ;)

Tomskis 2011-05-02 14:24

pirk LG XXLE5300, vietoj XX rasoma istrizaine, pvz LG 32LE5300, telikas LED, navarotu daug, dvb-t skaitmenine tv, blutufas ir t.t. vaizdo kokybe superine ir kaina palygint su kitais LED telikais labai skiriasi geraja prasme

samagonas 2011-05-02 14:40

priesh kelias dienas draugas pirko TV, tai paprashiau vieno tikrai suprantachio zhmogaus patarimo.
Nucopinu atsakyma.
Samsung LED su D raide, siumetis modelis, arba su C pernykstis, pagal pinigus max istrizaine. Ypac jei jungs kompa ar leis zaidimus. Jei kambarys nelabai apsviestas ir daugiau kinui, tai Panasonic plazma pagal pinigus max istrizaine. Gal pernyksti modeli ir geriau, nes su siumetem plazmom, kiek skaiciau, vel grizo isdegimu beda. Na jei labai biudzetas siauras, galima ziuret ir Samsung plazmas siumetes.

Tomskis 2011-05-02 16:56

as tai isvis nesuprantu kokia nauda is plazmos, dvd pauze padarei, ekranas isdega :) perki led arba lcd, kuom ta plasma krutesne?

samagonas 2011-05-02 17:13

Citata:

Pradžioje rašė Tomskis (Post 145095)
as tai isvis nesupranta kokia kauna is plazmos, dvd pauze padarei, ekranas isdega :) perki led arba lcd, kuom ta plasma krutesne?

nenoriu veltis i begalinius ginchus :) Pas mane dvi plazmos po 50 coliu,niekas ten nedega,praejo tie laikai. Zhiurint,kam tu telika naudosi,jei zhaidimus zhaisti, tai aishku LED geras,o jei filmus geroj kokybej nori zhiureti, tai plazma gera,atkuria naturalesni vaizda.
Nors kaip sakau,kiek zhmoniu,tiek akiu, ir kiekvienas mato taip,kaip nori matyti :)
Pirk toki,koks tau gerai rodo ir viskas :)
Yra plazmos,kur kainuoja 500€ ir yra kur 5000€ ,to dalyko irgi nereiktu pamirshti.

artez 2011-05-02 17:39

cia skaitinejau biski tai rase kad jei kambarys sviesesnis tada plazma geriau jei tamsesnis tai lcd,nezinau kiek tiesos :)

samagonas 2011-05-02 17:45

Citata:

Pradžioje rašė artez (Post 145111)
cia skaitinejau biski tai rase kad jei kambarys sviesesnis tada plazma geriau jei tamsesnis tai lcd,nezinau kiek tiesos :)

atvirkschiai turetu buti.

400E 2011-05-02 18:30

Jo as irgi skaiciau, kad atvirksciai, tai pas mane sviesus kambarys, reiskias LCD reik zet. Po biski aiskeja nors kazkas, o del atstumo pas mane nuo teliko 2-2.5m, tai tipo tinka ir 82 ir 94 istrizaine, bet galvoju ar nebus 94 jau per didelis, kad reikes veiksma po ekrana gaudyt?

mikis 2011-05-02 18:34

:-)) du metrai iki teliko :) ir nori deti tokia istrizaine, karta teko sedet kino salei :)) pirmoj eilei labai idomu ziureti buvo kai nieko nesupranti akys neaprepia tokio didzio is tiek arti

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 145127)
Jo as irgi skaiciau, kad atvirksciai, tai pas mane sviesus kambarys, reiskias LCD reik zet. Po biski aiskeja nors kazkas, o del atstumo pas mane nuo teliko 2-2.5m, tai tipo tinka ir 82 ir 94 istrizaine, bet galvoju ar nebus 94 jau per didelis, kad reikes veiksma po ekrana gaudyt?


samagonas 2011-05-02 18:37

Citata:

Pradžioje rašė 400E (Post 145127)
Jo as irgi skaiciau, kad atvirksciai, tai pas mane sviesus kambarys, reiskias LCD reik zet. Po biski aiskeja nors kazkas, o del atstumo pas mane nuo teliko 2-2.5m, tai tipo tinka ir 82 ir 94 istrizaine, bet galvoju ar nebus 94 jau per didelis, kad reikes veiksma po ekrana gaudyt?

del didumo nepergyvenk, televizoriai turi tendencija po parsineshimo i namus mazheti :))) Ten kitaip kazhkaip matuoja lietuvoj,tai nezhinau kiek yra 50 coliu,bet esme ,kad viena tv zhiuriu ish 3metru kita ish 5m. akys nezhvaireja,tik galetu buti ir didesnes istrizhaines,o tie pamatavimai istrizhaines ir atstumas nuo akiu iki tv yra atgyvene ir jie buvo skirti kineskopiniams tv. Jei jau sugalvojai LCD tai tada imk ,kad butu pilnas LED aishku jie brangesni, bet nors kokybe gera,o tie pigus LCD kur rasho LED tai tas pats LCD su pashvietimais ish krashtu,klijento muklinimas.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 17:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.