MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   S211 nevienodas galo aukstis (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=20341)

nfusion 2017-07-25 08:04

S211 nevienodas galo aukstis
 
Sveiki, pries pora savaiciu keiciau desines puses galine pagalve( i nauja), nes masina jau buvo pradejus krist ant vienos puses. Pakeitus pagalve, matau, kad ratas, kurio pusej buvo keista pagalve, vistiek kokiu 1-2cm daugiau palindes link arko negul kaires puses. Pasaliniu garsu jokiu nera, vaziuoja tvarkingai, meistro buvau klauses del amortizatoriu tai minejo, kad viskas tvarkingai atrodo, bet tas nevienodas aukstis ramybes neduoda. Gal kas buvot susidure? Pas mane oras tik gale

Salival 2017-07-25 09:03

Citata:

Pradžioje rašė nfusion (Post 477460)
Sveiki, pries pora savaiciu keiciau desines puses galine pagalve( i nauja), nes masina jau buvo pradejus krist ant vienos puses. Pakeitus pagalve, matau, kad ratas, kurio pusej buvo keista pagalve, vistiek kokiu 1-2cm daugiau palindes link arko negul kaires puses. Pasaliniu garsu jokiu nera, vaziuoja tvarkingai, meistro buvau klauses del amortizatoriu tai minejo, kad viskas tvarkingai atrodo, bet tas nevienodas aukstis ramybes neduoda. Gal kas buvot susidure? Pas mane oras tik gale

Tema sukurta klaidingoje vietoje. Moderatoriai pataisys.

Kas liecia bedos - tikriausiai uzteks aukscio kalibravimo su STAR'u.

nfusion 2017-07-25 09:10

Citata:

Pradžioje rašė Salival (Post 477469)
Tema sukurta klaidingoje vietoje. Moderatoriai pataisys.

Kas liecia bedos - tikriausiai uzteks aukscio kalibravimo su STAR'u.

Auksti kaiptik planavau vaziuot pasididint biski, nes dabar galas siaip zemas yra, noretus pora cm auksciau. O tai kalibruojasi kiekvienas ratas atskirai ar kaip?

Salival 2017-07-25 09:12

Citata:

Pradžioje rašė nfusion (Post 477471)
Auksti kaiptik planavau vaziuot pasididint biski, nes dabar galas siaip zemas yra, noretus pora cm auksciau. O tai kalibruojasi kiekvienas ratas atskirai ar kaip?

Jeigu stoveti gali skirtingai, tai ir kalibruotis turi atskirai. Pagal logika, bent jau taip..

Audrius 2017-07-25 10:16

kiek zinau nesikalibruoja kazkada del savo aiskinausi:)

Gadget 2017-07-25 10:35

Galas atskirai nesikalibruoja. Keiti i nauja pagalve ir issilygins. Kadangi viena labiau prasedus su metais ir yra skirtumas.

nfusion 2017-07-25 10:58

Citata:

Pradžioje rašė Gadget (Post 477477)
Galas atskirai nesikalibruoja. Keiti i nauja pagalve ir issilygins. Kadangi viena labiau prasedus su metais ir yra skirtumas.

Tai kas idomiausia, kad nauja pagalve ir stovi zemiau, o ta restauruota, kuria dejau pries nepilna pusmeti, yra auksciau

Gadget 2017-07-25 12:16

Citata:

Pradžioje rašė nfusion (Post 477479)
Tai kas idomiausia, kad nauja pagalve ir stovi zemiau, o ta restauruota, kuria dejau pries nepilna pusmeti, yra auksciau

Skiriasi guma, todel taip yra.

Tomuliss 2017-07-25 15:38

Tai, kad reguliuojasi kiekvienas ratas atskirai, pats esu mates

Gadget 2017-07-25 16:06

Nesireguliuoja. Gali pripusti ir nuleist atskirai, bet aukscio daviklis galui yra vienas, todel bendras aukstis kalibruojasi tik.


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 12:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.