MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams

MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams (http://www.mb1.lt/index.php)
-   W210 (http://www.mb1.lt/forumdisplay.php?f=201)
-   -   W210 neberodo tv (http://www.mb1.lt/showthread.php?t=4442)

giedrius9 2010-04-30 09:54

W210 neberodo tv
 
buvau isemes akuma idejau ir tv neberodo gal kas zino kas cia nutiko

woodoooo 2010-04-30 14:12

Citata:

Pradžioje rašė giedrius9 (Post 79844)
buvau isemes akuma idejau ir tv neberodo gal kas zino kas cia nutiko

gal kodo reikia?

giedrius9 2010-04-30 23:49

Citata:

Pradžioje rašė woodoooo (Post 79896)
gal kodo reikia?

kad net neisijungia juodas ekranas

vampyras 2010-04-30 23:59

raktelis buvo ikistas keiciant akuma?
tikrink saugiklius.
paskutinis varijantas diagnose.

giedrius9 2010-05-01 00:04

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 80027)
raktelis buvo ikistas keiciant akuma?
tikrink saugiklius.
paskutinis varijantas diagnose.

gali buti kad buvo neatsimenu.

vampyras 2010-05-01 00:13

Citata:

Pradžioje rašė giedrius9 (Post 80029)
gali buti kad buvo neatsimenu.

pauklausiu paprasciau, dedant akuma dejai pliusa ar minusa paskutini, ir ar kibirksciavo?

samagonas 2010-05-01 00:33

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 80030)
pauklausiu paprasciau, dedant akuma dejai pliusa ar minusa paskutini, ir ar kibirksciavo?

Shanuolis kad daug zhinai,-tikrai Gerbiu. Bet buk zhmogus atidaryk tema nauja ir ishaishkink visiems dundukams(ir man tame tarpe),ka galima daryt su mersu,o ko ne. Nes kartais kalbi tokius dalykus,kuriuos girdim pirma kakart,o tau tai atrodo kasdienybe,turetu buti kazhkoks manualas tu burtu? pasidalink su mumis :)
P.S uzhvakar vazhiavu su sesers w203 dvi dienos,kaip dege motoro geltonas zhenkliukas ir kartais uzhsidegdavo ESP. varia i servisa,bet viduri autobano pradejo grybauti,apsukos skraidyti,teko kviesti draudimo krana,kad vezhtu i servisa.Taip ir likau nesuzhinojas,kas jam nutiko :))) O visai idomu butu,nes tikiu,kad nieko rimto,prabeges ti 100000km.niekad nebuvo bedu,bet eme protas ir susikniso.

woodoooo 2010-05-01 01:10

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 80034)
Shanuolis kad daug zhinai,-tikrai Gerbiu. Bet buk zhmogus atidaryk tema nauja ir ishaishkink visiems dundukams(ir man tame tarpe),ka galima daryt su mersu,o ko ne. Nes kartais kalbi tokius dalykus,kuriuos girdim pirma kakart,o tau tai atrodo kasdienybe,turetu buti kazhkoks manualas tu burtu? pasidalink su mumis :)
P.S uzhvakar vazhiavu su sesers w203 dvi dienos,kaip dege motoro geltonas zhenkliukas ir kartais uzhsidegdavo ESP. varia i servisa,bet viduri autobano pradejo grybauti,apsukos skraidyti,teko kviesti draudimo krana,kad vezhtu i servisa.Taip ir likau nesuzhinojas,kas jam nutiko :))) O visai idomu butu,nes tikiu,kad nieko rimto,prabeges ti 100000km.niekad nebuvo bedu,bet eme protas ir susikniso.

jei dege variklio lempute ir pradejo apsukos grybaut bus greiciausiai oro srauto matuokle.

vampyras 2010-05-01 01:39

Citata:

Pradžioje rašė samagonas (Post 80034)
Shanuolis kad daug zhinai,-tikrai Gerbiu. Bet buk zhmogus atidaryk tema nauja ir ishaishkink visiems dundukams(ir man tame tarpe),ka galima daryt su mersu,o ko ne. Nes kartais kalbi tokius dalykus,kuriuos girdim pirma kakart,o tau tai atrodo kasdienybe,turetu buti kazhkoks manualas tu burtu? pasidalink su mumis :)
P.S uzhvakar vazhiavu su sesers w203 dvi dienos,kaip dege motoro geltonas zhenkliukas ir kartais uzhsidegdavo ESP. varia i servisa,bet viduri autobano pradejo grybauti,apsukos skraidyti,teko kviesti draudimo krana,kad vezhtu i servisa.Taip ir likau nesuzhinojas,kas jam nutiko :))) O visai idomu butu,nes tikiu,kad nieko rimto,prabeges ti 100000km.niekad nebuvo bedu,bet eme protas ir susikniso.

manuale parasyta ka galima daryti ko ne :xx: prisipazinsiu patsai nesu ne karto jo skaites :)
kaip del tavo sesers w203 nieko negaliu pasyti konkreciai, jau reiktu ziureti,nes nezinau benzinas dyzelis,automatas,mechanine ir pan.
kad man butu pasitaikes toks atvejis, tikrai neprisimenu.
manau nereikia jokios temos, uzteks kai atsakau i klausimus. :)

giedrius9 2010-05-01 10:25

Citata:

Pradžioje rašė vampyras (Post 80030)
pauklausiu paprasciau, dedant akuma dejai pliusa ar minusa paskutini, ir ar kibirksciavo?

kas tada gali buti jei taip dejau ir kibieksciavo?


Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 09:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.